Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 07:10:25 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Μεσογειακό σπίτι  (Αναγνώστηκε 5787 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
fannis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 429


Προφίλ
« στις: Αύγουστος 22, 2017, 09:24:25 μμ »

Καλησπέρα
 μάζευε κανεις αυτα ;
Ηταν 100 τεύχη.
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 22, 2017, 09:45:34 μμ »

χμμμμ,η μητερα μου μαζευε τις σειρες αυτες με την κατασκευη κουκλοσπιτων (και καποιες αλλες της εταιριας)..δεν ξερω αν ειχε τελειωσει καμια απο τις σειρες αλλα εχει κατι κουτες με τα κομματια αυτα..τωρα που ακριβως βρισκονται δεν ξερω..παντως ηταν γενικα ομορφες σειρες για καποιον που μπορουσε να τα μαζεψει ολα και στο τελος να καταφερει να τα συναρμολογησει..
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
fannis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 429


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 22, 2017, 09:48:33 μμ »

Τα μάζεψε η γυναίκα μου ,92 σφραγισμένα τεύχη και 8 χύμα ,δεν φτιάχτηκε ποτε τιποτα ...και ούτε βλέπω να φτιαχτούν .
Ιςως πρπει να πανε στα σωστα χέρια ...
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 22, 2017, 10:33:52 μμ »

φανη,ρωτησα την μητερα μου αλλα δεν θυμαται αν τα ειχε μαζεψει ολα και αν ηταν αυτη η σειρα η καποια αλλη..εκει που βρισκεται τωρα η κουτα...αστα να πανε..παντως θα ηταν μια πολυ ενδιαφερουσα ασχολια για καποιον που εχει τον χρονο και την θεληση να το στησει..επισης υπαρχει και η δυνατοτητα να τα κρατησετε για τα παιδια και μολις ειναι σε ηλικια που μπορουν να καταπιαστουν με αυτο (και αν εχουν και λιγη αγαπη για το παρελθον κ συλλεκτικα) θα ειναι μια πολυ ομορφη εμπειρια!εγω προσωπικα θα χαιρομουν πολυ αν εβρισκα στο μελλον καποια παρομοια κατασκευη απο τους γονεις μου που πηγαινει 20 χρονια πισω πχ και ερχοταν η ωρα να την 'αναστησω' εγω!!
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
fannis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 429


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 22, 2017, 10:45:07 μμ »

Ειναι ήδη 10 χρόνων αυτα ...αλλα με τους ρυθμούς όλων κ των παιδιών "σημερα" το βλέπω αρκετά δύσκολο , δυστυχώς .
Θαναι αμαρτία να μην αξιοποιηθούν έστω και μελλοντικά ... ίδωμεν
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 22, 2017, 10:46:59 μμ »

ευκαιρια ειναι να ασχοληθουν με κατι διαφορετικο και πιο δημιουργικο απο οτι προσταζει η εποχη για την νεολαια πλεον..αν στο μελλον δεν αξιοποιηθουν,εδω ειμαστε!! Χαμόγελο

η το πολυ πολυ το κρατας να εχεις κατι να περναει η ωρα σου στην συνταξιοδοτηση! Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
fannis
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 429


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 25, 2017, 11:30:58 πμ »

Σύνταξη ; Χαχα εχω  και ενα με τον Τοτό ....
Αστα ... αλλη κουβέντα !
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences