Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 07:46:25 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΧΡΥΣΕΣ ΛΙΡΕΣ ΜΕ 200 ΕΥΡΩ  (Αναγνώστηκε 8881 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Μαντούση Κυρι
Επισκέπτης
« στις: Μάιος 31, 2010, 04:12:38 μμ »

Γεια σας. Με πηρανε σημερα τηλεφωνο και μου ειπανε πως πουλανε μεγαλη ποσοτητα λιρων με 200 ευρω εκαστη. Δεχονται συναντηση για ελεγχο. Θελω τις γνωμες σας. Υπαρχει κινδυνος (απο πλευρα σωματικης ασφαλειας); Τι γνωμη εχετε;;
Καταγράφηκε
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 01, 2010, 02:07:25 μμ »

Αυτο μην περιμενεις να στο πουμε εμεις! εσυ ξερεις με τι ατομα εχεις να κανεις και αναλογως πρεπει να λαβεις τα μετρα σου!

να σε ρωτησω? ειναι τσιγκανοι? αν ναι προσεχε παρα πολυ γιατι εχουν ενα κολπο που κανουν και εχουν κλαψει παλικαρια. εχω συγκεκριμενο περιστατικο υποψη μου γι'αυτο προσεχε!!! αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες μονο τηλεφωνικως
Καταγράφηκε
Μαντούση Κυρι
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 01, 2010, 02:46:55 μμ »

Ευχαριστω για την απαντηση. Οχι, δεν μου ακουστηκαν για τσιγγανοι, ειχα βαλει αγγελια οτι αγοραζω χρυσα νομισματα και με πηραν τηλεφωνο απο αποκρυψη. Δεν τους ξερω. Επισης μου ειπαν οτι η πρωτη συναντηση θα γινει με λιγες λιρες για δειγμα. Ισως θα ηταν καλυτερα να τους πω να συναντηθουμε μεσα σε τραπεζα. Μενουνε Χαλκιδα...
Καταγράφηκε
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 01, 2010, 04:19:37 μμ »

σε τραπεζα?  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο  Σαρκασμός  βρε δε γινεται αυτο θα σας πανε ολους σηκωτους στο τμημα δεν ειναι εντελως ελευθερη η αγοραπωλησια λιρων. να συναντηθειτε σε πολυσυχναστο σημειο και οταν θα ειναι να αγορασεις να εξετασεις σχολαστηκα αυτες που θα παραλαβεις πριν δωσεις το χαρτι! για μενα το καλυτερο θα ηταν στο γραφειο σου αν εχεις η σε γραφειο-μαγαζι φιλου η κατι τετοιο  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 01, 2010, 04:33:44 μμ »

Αυτο μην περιμενεις να στο πουμε εμεις! εσυ ξερεις με τι ατομα εχεις να κανεις και αναλογως πρεπει να λαβεις τα μετρα σου!

να σε ρωτησω? ειναι τσιγκανοι? αν ναι προσεχε παρα πολυ γιατι εχουν ενα κολπο που κανουν και εχουν κλαψει παλικαρια. εχω συγκεκριμενο περιστατικο υποψη μου γι'αυτο προσεχε!!! αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες μονο τηλεφωνικως
Στο κολπο με την καλτσα που μοσχοβολαει πρασινο σαπουνι και οχι ποδαριλα αναφερεσε Θωμα?? Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
syllektis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 139


Ισοκράτης


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 01, 2010, 06:19:37 μμ »

Με 200 ευρώ ούτε κάλπικη λίρα δεν αγοράζεις σήμερα! Να είσαι ιδιαίτερα επιφυλακτικός, να πας με συνοδεία 1-2 άτομα, σε πολυσύχναστο μέρος, να τις ζυγίσεις και να τις δεις μία-μία.

Οι εποχές είναι ιδιαίτερα πονηρές σήμερα.
Καταγράφηκε

Μαντούση Κυρι
Επισκέπτης
« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 02, 2010, 07:24:45 πμ »

Εχετε δικιο, σας ευχαριστω για τις συμβουλες.
Καταγράφηκε
stergios
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 02, 2010, 02:16:40 μμ »

αγοραζω 10 χρυσες 22ct μεχρι 240ε,πουλαει κανεις?
Καταγράφηκε
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 02, 2010, 09:18:22 μμ »

Αυτο μην περιμενεις να στο πουμε εμεις! εσυ ξερεις με τι ατομα εχεις να κανεις και αναλογως πρεπει να λαβεις τα μετρα σου!

να σε ρωτησω? ειναι τσιγκανοι? αν ναι προσεχε παρα πολυ γιατι εχουν ενα κολπο που κανουν και εχουν κλαψει παλικαρια. εχω συγκεκριμενο περιστατικο υποψη μου γι'αυτο προσεχε!!! αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες μονο τηλεφωνικως
Στο κολπο με την καλτσα που μοσχοβολαει πρασινο σαπουνι και οχι ποδαριλα αναφερεσε Θωμα?? Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο

Ναι σε αυτο αναφερομαι και μαλλον μας το ειπε ο ιδιος ανθρωπος  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
syllektis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 139


Ισοκράτης


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Ιούνιος 02, 2010, 10:07:26 μμ »

αγοραζω 10 χρυσες 22ct μεχρι 240ε,πουλαει κανεις?


πουλάω 3 λίρες Βικτώριας με νεανικό κεφάλι και τον θυρέο της Αγγλίας του 1871, 1872, 1873 προς 340 έκαστη.
Καταγράφηκε

Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences