Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 10:01:41 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ποικιλία με επίπεδα ηλεκτρόνια;  (Αναγνώστηκε 6098 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 05, 2017, 10:24:43 μμ »

Κώστα βρήκαμε δουλειά... εγώ έχω βγάλει το κουτί με τα δεκάρικα και τα εικοσάρικα και ψάχνω  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

αν μιλας για ενα κουτι νικο εισαι καλα..αν μιλας για σακουλες,εκει σε θελω! Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 05, 2017, 11:11:39 μμ »

Κώστα βρήκαμε δουλειά... εγώ έχω βγάλει το κουτί με τα δεκάρικα και τα εικοσάρικα και ψάχνω  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

αν μιλας για ενα κουτι νικο εισαι καλα..αν μιλας για σακουλες,εκει σε θελω! Σαρκασμός Σαρκασμός

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Κώστα βρες και τίποτα για μένα όχι όλα για σένα, επειδή τα γράφω δεν σημαίνει ότι τα έχω κιόλας!Εξάλλου μην ξεχνάς φίλε... 3 παιδεία 3 συλλογές κάνω...  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 05, 2017, 11:16:51 μμ »

τι να σε κανω?!!? κατι θα βρουμε..αρκει να ξερω τι σου λειπει!ακομα προσπαθω να κατασταλαξω στις ποικιλιες της μεταπολιτευσης στα 5-10 δρχ..κατι βουλωμενα ματια,κατι σπασμενες μυτες..χαμος!για να μην αναφερθω σε επιγραφες στεφανης!

δεν ξερω αν το ειχες διαβασει σε ενα θεμα μου,οτι υπαρχουν εκτος απο μικρες-μεγαλες επιγραφες στα 20αρικα 73β σε ολα τα σχεδια φιδιου,υπαρχουν και ισιες η αναποδες (να κοιτανε πανω η κατω δλδ)..και βρηκα μικρες-μεγαλες επιγραφες και στα 20αρικο του......δεν θυμαμαι ποια ηταν..με τον περικλη παντως..
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 05, 2017, 11:36:56 μμ »

τι να σε κανω?!!? κατι θα βρουμε..αρκει να ξερω τι σου λειπει!ακομα προσπαθω να κατασταλαξω στις ποικιλιες της μεταπολιτευσης στα 5-10 δρχ..κατι βουλωμενα ματια,κατι σπασμενες μυτες..χαμος!για να μην αναφερθω σε επιγραφες στεφανης!

δεν ξερω αν το ειχες διαβασει σε ενα θεμα μου,οτι υπαρχουν εκτος απο μικρες-μεγαλες επιγραφες στα 20αρικα 73β σε ολα τα σχεδια φιδιου,υπαρχουν και ισιες η αναποδες (να κοιτανε πανω η κατω δλδ)..και βρηκα μικρες-μεγαλες επιγραφες και στα 20αρικο του......δεν θυμαμαι ποια ηταν..με τον περικλη παντως..

Ναι μεν τα ξέρω αλλά δεν έχω όρεξη φίλε πλέον να τα κοιτάζω, τώρα οι πιο νέοι εσείς δηλαδή θα μας βρείτε κάτι, δεν έχω βάλει τίποτα από επιγραφές μικρές, μεγάλες, ανάποδα ή κανονικά...
Καταγράφηκε
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2582


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Μάρτιος 06, 2017, 09:38:48 πμ »

Αμάν, κάποτε έμπλεξα με τα 20αρικα, και του 73β, άλλα και με τα του Περικλή. Φίδια μισά και ολόκληρα, περικεφαλαία της Αθηνάς έτσι και αλλιώς, πλάγιες επιγραφές μικρές μεγάλες, ίσια και ανάποδα, το τελευταίο με τις επιγραφές, και στον Περικλή, χα ο Περικλής... κολόνες και γραμμές, κιονόκρανα , βάλε και το στρόγγυλο στην κορυφή,ε, κουρκουτιασα μου βγήκαν τα μάτια, τα συχτηριασα και βρήκα την ησυχία μου. Για να μην μιλήσουμε για τάλιρα (Αριστοτέλης) και για δεκάρικα (Δημόκριτος), 20αρικα με την σελήνη, κύματα μικρά μεγάλα, κομμένα, πέπλα με 1,2,3,4, γραμμές η και καθόλου,οξείες , τελείες, δασιές, περισπωμένες , μικρά κεφάλια και μεγάλα,αμάν το κεφάλι μου... τα έβαλα σε ένα άλμπουμ, ολα τα πάρα πάνω και άλλα τόσα,( δεν βγαίνει από την θήκη του, φρακάρισε) . Δεν τα κατάφερα να βγάλω άκρη. Τώρα περιμένω (και εγώ ),κάποιον ήρωα, να βγάλει το φίδι απο την τρύπα......... Άνεση
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Μάρτιος 06, 2017, 11:53:05 πμ »

Αμάν, κάποτε έμπλεξα με τα 20αρικα, και του 73β, άλλα και με τα του Περικλή. Φίδια μισά και ολόκληρα, περικεφαλαία της Αθηνάς έτσι και αλλιώς, πλάγιες επιγραφές μικρές μεγάλες, ίσια και ανάποδα, το τελευταίο με τις επιγραφές, και στον Περικλή, χα ο Περικλής... κολόνες και γραμμές, κιονόκρανα , βάλε και το στρόγγυλο στην κορυφή,ε, κουρκουτιασα μου βγήκαν τα μάτια, τα συχτηριασα και βρήκα την ησυχία μου. Για να μην μιλήσουμε για τάλιρα (Αριστοτέλης) και για δεκάρικα (Δημόκριτος), 20αρικα με την σελήνη, κύματα μικρά μεγάλα, κομμένα, πέπλα με 1,2,3,4, γραμμές η και καθόλου,οξείες , τελείες, δασιές, περισπωμένες , μικρά κεφάλια και μεγάλα,αμάν το κεφάλι μου... τα έβαλα σε ένα άλμπουμ, ολα τα πάρα πάνω και άλλα τόσα,( δεν βγαίνει από την θήκη του, φρακάρισε) . Δεν τα κατάφερα να βγάλω άκρη. Τώρα περιμένω (και εγώ ),κάποιον ήρωα, να βγάλει το φίδι απο την τρύπα......... Άνεση

Ωραίος! Χα χα χα ! Μίμη δεν παίζεσαι...  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο είπαμε υπομονή και επιμονή...  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός για όποιον έχει ακόμα και αντέχει...
Καταγράφηκε
red75
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 53


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Μάρτιος 06, 2017, 06:28:03 μμ »

τάλιρα (Αριστοτέλης); δεν έχω ακούσει/ διαβάσει τίποτα... γράψτε τι έχετε βρει στα συγκεκριμένα αν θέλετε. Ο λογαριασμός για τα νέα γυαλιά στο στέκι  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences