Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 10:13:45 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Υπαρχει τροπος διορθωσης θεματος στις Προσφορες;  (Αναγνώστηκε 2383 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
k_london
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 65


Προφίλ
« στις: Φεβρουάριος 18, 2017, 04:50:24 μμ »

Καλησπερα,

Προσφατα ξεκινησα ενα νημα στις Προσφορες για πιστοποιημενα δολλαρια. Υπαρχει τροπος να επεμβω και να κανω διορθωσεις/αλλαγες;

Για παραδειγμα ξεχασα να γραψω οτι η πληρωμη σε τραπεζικο λογαριασμο αφορα τραπεζα του εξωτερικου (Αγγλια) ωστε να εχουν υποψιν τους οι ενδιαφερομενοι οτι μπορει να υπαρχουν εξτρα εξοδα εμβασματος απο ελληνικη τραπεζα.

Επισης θα εξυπηρετουσε αν υπηρχε αυτη η δυνατοτητα ωστε αν αγοραστει/κρατηθει/επανελθει καποιο κομματι να μπορουμε να επεμβουμε στην αρχικη αγγελια.

Ευχαριστω,

Κωστας
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 18, 2017, 05:06:55 μμ »

Kωστα σωστα ερωτηματα και αν μου επιτρεπεις να συμπληρωσω και κατι δικο μου.Στις προσφορες μου κατι εχει δωθει δεν ειναι διαθεσιμο.Το εγραψα αλλα σβηστηκε.Δυο παιδια μου εστειλαν πμ και μου εκαναν προσφορες.Τους ειπα οτι τα κομματια εχουν δωθει και δεν με πιστευαν.
Καταγράφηκε
acal
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 1099


Investments: you expect to have fun and make money


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 18, 2017, 05:14:03 μμ »

Για παραδειγμα ξεχασα να γραψω οτι η πληρωμη σε τραπεζικο λογαριασμο αφορα τραπεζα του εξωτερικου (Αγγλια) ωστε να εχουν υποψιν τους οι ενδιαφερομενοι οτι μπορει να υπαρχουν εξτρα εξοδα εμβασματος απο ελληνικη τραπεζα.

Με την Revolut γίνετε εύκολα και ανέξοδα .
Καταγράφηκε
k_london
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 65


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουάριος 18, 2017, 08:23:27 μμ »

Για παραδειγμα ξεχασα να γραψω οτι η πληρωμη σε τραπεζικο λογαριασμο αφορα τραπεζα του εξωτερικου (Αγγλια) ωστε να εχουν υποψιν τους οι ενδιαφερομενοι οτι μπορει να υπαρχουν εξτρα εξοδα εμβασματος απο ελληνικη τραπεζα.

Με την Revolut γίνετε εύκολα και ανέξοδα .

Μα η Revolut ειναι prepaid travel card, δεν ειναι; πως θα εξυπηρετουσε να πληρωσεις καποιον μεσω της Revolut; Μιλαμε για συναλλαγες μεταξυ ιδιωτων.
Καταγράφηκε
kap
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 539

sotirakis


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουάριος 18, 2017, 08:29:28 μμ »

υπαρχει και τροπος πληρωμης με pay pal
Καταγράφηκε
acal
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 1099


Investments: you expect to have fun and make money


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουάριος 18, 2017, 08:49:47 μμ »

Για παραδειγμα ξεχασα να γραψω οτι η πληρωμη σε τραπεζικο λογαριασμο αφορα τραπεζα του εξωτερικου (Αγγλια) ωστε να εχουν υποψιν τους οι ενδιαφερομενοι οτι μπορει να υπαρχουν εξτρα εξοδα εμβασματος απο ελληνικη τραπεζα.

Με την Revolut γίνετε εύκολα και ανέξοδα .

Μα η Revolut ειναι prepaid travel card, δεν ειναι; πως θα εξυπηρετουσε να πληρωσεις καποιον μεσω της Revolut; Μιλαμε για συναλλαγες μεταξυ ιδιωτων.

Από την εφαρμογή της για smartphone  έχει επιλογή να μεταφέρεις ποσά σε τραπεζικούς λογ/σμους , είτε με IBAN είτε με short code και account number που έχετε στην Αγγλία.
Έχω κάνει έτσι μεταφορές .
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences