Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 02:34:40 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 ΔΡΑΧΜΗ 1874  (Αναγνώστηκε 8604 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 14, 2017, 01:29:48 πμ »

Η 2η δειχνει για λιγο καλυτερη.ισως γεματο 55αρι..υποθετω οτι παρελαβες την 1η και θα ηθελα να δω καλυτερες φωτο κ απο εκεινη..παρολο που δεν ειμαι φαν της πατινας,η πρωτη ειναι φοβερη..στην θεση σου μαλλον θα κρατουσα κ τις δυο για διαφορετικους λογους..καλοριζικη κ αυτη!
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
ΡΟΔΑΚΑΣ
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 816


Γενvιέσαι - δεν γίνεσαι.


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 14, 2017, 08:39:22 πμ »

Καλημερα,σημερα θελω να πιστευω οτι ξημερωνει μερα "λυτρωσης" για μενα λογω της δουλειας μου μιας κ σημερα επιτελους τελειωνουν οι γ@@ωδηλωσεις κ τα βασανα μου.το βραδακι αργα  με την ησυχια μου κ την ηρεμια μου θα τις βγαλω μαζι διπλα διπλα για συγκριση....ποσταρω- ανοιγω μπυρα κ μετα κουβεντουλα .... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
ΡΟΔΑΚΑΣ
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 816


Γενvιέσαι - δεν γίνεσαι.


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 14, 2017, 10:49:00 μμ »

Η 2η δειχνει για λιγο καλυτερη.ισως γεματο 55αρι..υποθετω οτι παρελαβες την 1η και θα ηθελα να δω καλυτερες φωτο κ απο εκεινη..παρολο που δεν ειμαι φαν της πατινας,η πρωτη ειναι φοβερη..στην θεση σου μαλλον θα κρατουσα κ τις δυο για διαφορετικους λογους..καλοριζικη κ αυτη!












Προσπαθησα να τις βγαλω οπως δειχνουν χερατα....και τωρα μπυριτσες.. Σαρκασμός Κλείσιμο ματιού.θα κανω κ μια προσπαθεια αυριο κ με το φως του ηλιου.καλο βραδυ.
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούλιος 14, 2017, 10:54:58 μμ »

Κρατα την δευτερη που ανεβασες....











την πρωτη στειλε την σε μενα!! Σαρκασμός
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
ΡΟΔΑΚΑΣ
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 816


Γενvιέσαι - δεν γίνεσαι.


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 14, 2017, 11:36:03 μμ »

Κρατα την δευτερη που ανεβασες....











την πρωτη στειλε την σε μενα!! Σαρκασμός
Μονο στις τρεις θα δωθει η μια.....  Κλείσιμο ματιού προς το παρων ειναι ρεζερβε για τους γιους... ο μεγαλος ηδη διαλεξε..εκτος εαν κ θες να σε υιοθετησω.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 15, 2017, 10:05:45 πμ »

Ουαααα!!ουααααα!!

Ποιος στην χαρη σου,ετοιμο παιδι θα παρεις!μεγαλομενο,σπουδαγμενο,τακτοποιημενο απο δουλεια...μια γωνιτσα χρειαζομαι μονο να βολευτω.. Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
ΡΟΔΑΚΑΣ
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 816


Γενvιέσαι - δεν γίνεσαι.


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιούλιος 16, 2017, 07:34:23 μμ »

Ουαααα!!ουααααα!!

Ποιος στην χαρη σου,ετοιμο παιδι θα παρεις!μεγαλομενο,σπουδαγμενο,τακτοποιημενο απο δουλεια...μια γωνιτσα χρειαζομαι μονο να βολευτω.. Σαρκασμός Σαρκασμός
Κωστα θα βαλω ρατζακι κ θα σε βολεψω στο δωματιο με τις συλλογες.....τι λες? Σαρκασμός
Για την ιστορια η 1η θα κατσει σε βελουδα αρκετο καιρο(χρονια μαλλον θα λεγα) για να βγαλει καποια στιγμη -αν βγαλει -το βαθμο που πιστευω 55 ή 53 και η 2 θα φυγει με κατι αλλα απο Σεπτεμβρη για πιστοποιηση μιας κ πλεον μπηκα στο τρυπακι να πιστοποιω κ πιστευω οτι ισως και να δωσει 58 οπως την ειδε κ ο dealer  της pcgs αλλα δυσκολο και μαλλον 55 συγκρατημενα κ  δικαια....ευχαριστω για τα σχολια σας αλλα κ για τις προσφορες(ευγενικες κ μη)που ελαβα απο μελη.Ευχομαι καλη συνεχεια σε ολους κ συντομα ολοι με τις 74 που τους λειπουν και τους λεω σαν συμβουλη  οτι μπορει να τις τις εψαχνα 5 χρονια που ξανασχοληθηκα με το χομπι κ τις βρηκα και τις 2 μεσα σε 6 μηνες!!! κ μαλιστα κ σε τιμες που ηθελα κ δεν φανταζομουνα ,.....οποτε θελει ΚΑΛΟ ψαξιμο και να σαι ετοιμοπολεμος να το διεκδικησεις οταν ερθει μπροστα σου.καλο βραδυ σε ολους
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Ιούλιος 16, 2017, 07:59:56 μμ »

μωρε και καταχαμα βολευομαι εγω αν ειναι να βρισκομαι αναμεσα σε συλλεκτικα!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

συμφωνω απολυτα με την τελευταια σου παρατηρηση..ολα υπαρχουν και ολα βρισκονται.υπομονη θελει και ολα ερχονται μονα τους οταν πρεπει..οι βιαστικες κινησεις δεν ειναι ποτε αποδοτικες..
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
ΡΟΔΑΚΑΣ
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 816


Γενvιέσαι - δεν γίνεσαι.


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Μάρτιος 09, 2018, 04:06:34 μμ »

Η 2η δειχνει για λιγο καλυτερη.ισως γεματο 55αρι..υποθετω οτι παρελαβες την 1η και θα ηθελα να δω καλυτερες φωτο κ απο εκεινη..παρολο που δεν ειμαι φαν της πατινας,η πρωτη ειναι φοβερη..στην θεση σου μαλλον θα κρατουσα κ τις δυο για διαφορετικους λογους..καλοριζικη κ αυτη!
....... Κλείσιμο ματιού

Καταγράφηκε
Lary
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1675


One man's trash is another man's treasure


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Μάρτιος 09, 2018, 05:14:38 μμ »

Χαίρομαι Νίκο για την επιλογή σου και το 55άρι που πήρε. Όμορφα και νοικοκυρεμένα πράγματα.
Καταγράφηκε

Collectables are items that our grandparents bought, our parents threw them away and we....rebought!
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2581


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Μάρτιος 09, 2018, 10:00:39 μμ »

Καλορίζικη και αυτή Χαμόγελο!!
Καταγράφηκε
ΡΟΔΑΚΑΣ
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 816


Γενvιέσαι - δεν γίνεσαι.


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Μάρτιος 09, 2018, 11:18:35 μμ »

Ευχαριστω πολυ Γιωργο κ Μιμη.....δικαιοτατος βαθμος κατ εμε κ ενα απ τα αγαπημενα μου νομισματα της συλλογης μου...
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences