Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 17, 2024, 12:44:06 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 10 Λεπτά 1878  (Αναγνώστηκε 1844 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
heavy-metal
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 424



Προφίλ
« στις: Νοέμβριος 10, 2016, 10:14:31 μμ »

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους  Χαμόγελο Ας μου πείτε τη γνώμη σας και για το 10λεπτάκι μου ?
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 11, 2016, 08:39:30 πμ »

πανεμορφο φιλε παει ασορτι με την 5αρα που εβγαλες προχθες αυτο που με γοητευει και στα δυο ειναι το περασμα του χρονου πανω και στα δυο ,τα σημαδια του καιρου που εχουν αφησει και πολυ καλα κανεις που δεν τα ακουμπας κατεμε,νομιζω δε οτι η 10αρα ειναι μια μια σκαλα ανωτερη απο την 5αρα,να την χαιρεσαι φιλε παντα τετοια  Φιλί
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 11, 2016, 09:19:54 πμ »

Συμφωνω με τον μαρκο οτι πανε ασορτι με την 5αρα αλλα θα διαφωνησω ως προς το "μια σκαλα παραπανω".κατα την γνωμη μου ειναι λιγο χαμηλοτερη απο την 5αρα.η 5αρα εχει πολυ καλυτερες λεπτομεριες σε φυλλα-γραμματα.αλλα δειχνει φθορα λογω του κλασικου αδυναμου πατηματος των 1878..οπως κ να εχει ειναι πολυ καλο κομματι κ αυτο για μια συλλογη αξιοπρεπη συλλογη χωρις υψηλες απαιτησεις..
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
heavy-metal
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 424



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 11, 2016, 11:07:44 μμ »

Ευχαριστώ πολύ και τους δύο για τα σχόλια  Χαμόγελο Είναι πράγματικά σετάκι τα δύο τους και είναι πολύ , μα πολύ συμπαθητικά μαζί  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences