Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 26, 2024, 06:29:25 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 20 Δραχμές 1884  (Αναγνώστηκε 13089 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 10:48:14 πμ »

Γιώργο καλημέρα κάνω συλλογή από πλαστά μου το πουλάς
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 20, 2016, 11:14:06 πμ από babis » Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 10:59:33 πμ »

Μαζευω και εγω πλαστα αν ειναι προς διαθεση το θελω  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ΜΙΔΑΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1367


Τυραννίς χρήμασι ...


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:13:01 πμ »

Είναι καλά ρε παιδιά; Να πάρω και εγώ κανένα; Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #18 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:13:56 πμ »

πλακωσανε κ οι κορακοι για πλακα αχαχχααχχχαχαχαχαχ το αστειοι που ειστε οταν ειρωμευεστε καποιον αντι να ειστε ευγενικοι..μπραβο σας κορακοι..σε οσους ειρωνευοντε απευθυνομε..
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #19 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:19:35 πμ »

λοιπον τα μαργαριταρια στον ριμ ειναι ενταξει ε??το χρωμα ε?το πατημα σιγουρα?..αμε τα λογια στην πισω πλευρα που ειναι ???ειναι ενταξει ε???το βαρος αραγε θα μας το πει ο φιλος???πως λετε ενα νομισμα 63+ οταν δεν ειναι διακριτα τα γραμματα στην πισω πλευρα???ειπα οτι δεν ειμαι σιγουρος αλλα κατι δεν παει καλα..κ να πουν οι πιο καλοι απο μενα..εσεις ειρωνιες κ κακιες,τα βλεπετε αλλωστε γραμμενα οτι λετε..τελος παντων αφου ετσι θελετε ετσι ειναι..ειναι γνησιο κ οποιος την φαει..αλλωστε πολλα στραβα τα βλεπετε κ δεν μιλατε παρα μονο με π μ πολλοι..δεν φταιτε εσεις,ετσι ειναι το dna μας..
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:27:22 πμ »

λοιπον τα μαργαριταρια στον ριμ ειναι ενταξει ε??το χρωμα ε?το πατημα σιγουρα?..αμε τα λογια στην πισω πλευρα που ειναι ???ειναι ενταξει ε???το βαρος αραγε θα μας το πει ο φιλος???πως λετε ενα νομισμα 63+ οταν δεν ειναι διακριτα τα γραμματα στην πισω πλευρα???ειπα οτι δεν ειμαι σιγουρος αλλα κατι δεν παει καλα..κ να πουν οι πιο καλοι απο μενα..εσεις ειρωνιες κ κακιες,τα βλεπετε αλλωστε γραμμενα οτι λετε..τελος παντων αφου ετσι θελετε ετσι ειναι..ειναι γνησιο κ οποιος την φαει..αλλωστε πολλα στραβα τα βλεπετε κ δεν μιλατε παρα μονο με π μ πολλοι..δεν φταιτε εσεις,ετσι ειναι το dna μας..
Τι παίρνεις? 
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #21 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:39:03 πμ »

καλα χρηστο εγινε σε ευχαριστω κ σενα..κατσε να σου βαλω ενα νομισμα το ιδιο που συμφωνα με τις εκτιμησεις σας σε σχεση με το νομισμα του θεματος θα ειναι ms 156 ..περιμενε ερχετε..
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #22 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:41:02 πμ »

http://www.coinsclub.gr/greece-king-george-20-drachmai-gold-1884.html
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:41:11 πμ »

λοιπον τα μαργαριταρια στον ριμ ειναι ενταξει ε??το χρωμα ε?το πατημα σιγουρα?..αμε τα λογια στην πισω πλευρα που ειναι ???ειναι ενταξει ε???το βαρος αραγε θα μας το πει ο φιλος???πως λετε ενα νομισμα 63+ οταν δεν ειναι διακριτα τα γραμματα στην πισω πλευρα???ειπα οτι δεν ειμαι σιγουρος αλλα κατι δεν παει καλα..κ να πουν οι πιο καλοι απο μενα..εσεις ειρωνιες κ κακιες,τα βλεπετε αλλωστε γραμμενα οτι λετε..τελος παντων αφου ετσι θελετε ετσι ειναι..ειναι γνησιο κ οποιος την φαει..αλλωστε πολλα στραβα τα βλεπετε κ δεν μιλατε παρα μονο με π μ πολλοι..δεν φταιτε εσεις,ετσι ειναι το dna μας..
Τι παίρνεις? 
ουδέν σχόλιο - καλά να πάθεις
Καταγράφηκε
ig
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 282


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:42:51 πμ »

Το "ΙΣΧΥΣ ΜΟΥ Η ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΛΑΟΥ" δεν διαβαζεται στο νομισμα παντως
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:46:17 πμ »

Μάνο είσαι επιεικώς απαράδεκτος, όταν κάτι δεν το γνωρίζεις δεν είναι κακό να μείνεις στην άκρη και να διαβάσεις τι έχουν να πούνε οι άλλοι για να μαθαίνεις και εσύ. Δεν μπορεί τόσα άτομα να υποστηρίζουν κάτι και εσύ να βλέπεις θεωρίες συνωμοσίας.
Δεν έχω να σου αποδείξω τίποτα για τις όποιες εκτιμήσεις μου, και μπορείς να μην τις λαμβάνεις υπόψη σου αλλά ούτε και να τις διαβάζεις.
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #26 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:52:15 πμ »

χρηστο η δημοκρατια του "αν θελεις"βολευει ολους μας..το ιδιο ισχυει κ για σενα κ να  μην διαβαζεις αυτα που γραφω..η αληθεια ειναι καπου στην μεση για ολους μας..ουτε εσεις παραδεχεστε τα λαθη σας γιατι ειπα να πειτε οι εμπειροι κ οχι να με ειρωνευτητε,εχετε αδικο ως προς την συμπεριφορα σας κ ισως κ εγω στην εκτιμηση αλλα δεν εγινα προσβλητικος σε κανεναν..ενταξει ας τελειωνουμε εδω..αλλα ετσι κανετε οι πολλοι{οχι ολοι} να πιανουν καποιον κ να τον κανουν tsimpoyki..εγω ποτε δεν το εκανα αυτο εκτος κ αν μου το κανουν..
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #27 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:56:11 πμ »

να πει οποιος εχει διαθεση γιατι ειναι γνησιο κ αν ειναι 100% σιγουρος..γιατι ειναι γνησιο???χωρις βαρος ειστε σιγουροι ε???ποσο βαρος εχει ας πει ο κατοχος αν θελει..
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #28 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:58:11 πμ »

εσυ φιλε μπαμπη ρουφα το αβγο σου κ αστα τα γλυφτηκα εδω,δεν θα σε διορισει στο δημοσιο κανενας
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Οκτώβριος 20, 2016, 11:59:12 πμ »

Εγώ είμαι υποχρεωμένος να διαβάσω αυτά που γράφεις, και όταν ξεφεύγεις να σε επαναφέρω στην τάξη. Και αυτό ισχύει για όλους.

Και τώρα σου λέω ότι έχεις ξεφύγει, εφόσον δεν ξέρεις γιατί συνεχίζεις?
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences