Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 23, 2024, 09:27:41 μμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 δρχ 1832  (Αναγνώστηκε 19711 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Οκτώβριος 17, 2016, 09:30:47 μμ »

Γιωργη για τις φωτος που λες μην ξεχνας οτι στο φορουμ δε  χωρουν μεγαλες φωτος εγω τις κοβω και τις ξανακοβω! ειναι και αυτο ενα προβλημα! αλλα κατα τα αλλα αν υπαρχει ελατωμα συμφωνω μαζι σου πρεπει να προβαλεται και να ενημερωνονται οι υποψηφιοι αγοραστες! αλιως προκειται για απατη! εδω ομως εχουμε ελατωμα? εσυ μιλας για υποψιες! με υποψιες ομως δεν στοιχειοθετειται εγκλημα οπως λενε και νομικοι! εμενα προσωπικα θα με ενδιεφερε πολυ να δει καποιος πιο εμπειρος το νομισμα  για να ξερουμε γιατι μιλαμε! θα ειναι πολυ αδικο και για τον αγοραστη και για τον πωλητη να μην εχει τελικα προβλημα το νομισμα και να εχου λεχθει τοσα πολλα!
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Οκτώβριος 17, 2016, 09:44:14 μμ »

Μια χαρα μπαινουν φωτο, ΤΟΟΟΟΣΕΣ ,(μετα συγχωρησεως), τις ανεβαζεις σε οποιοδηποτε σχετικο σαιτ (που ανεβαζουν φωτο δωρεαν) και απλως αντιγραφεις εδω το λινκ.
Εγω παντως οταν θελω να δωσω κατι, αυτο κανω..
http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=31778.0
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
ouzaki
Επισκέπτης
« Απάντηση #62 στις: Οκτώβριος 18, 2016, 07:49:25 πμ »

Για μενα που δεν ξερω κανενα από του δυο περισσοτερο από τον άλλο νομιζω ότι απλα βρεθηκε ευκαιρια να θυμηθούμε παλιες ιστοριες για κατι ασημαντο .

εάν είναι ασήμαντο να ακυρωθεί η αγοραπωλησία .
τα λεφτά πίσω και όπως λένε οι άγγλοι no cat, no damage.




Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #63 στις: Οκτώβριος 18, 2016, 01:31:31 μμ »

Για μενα που δεν ξερω κανενα από του δυο περισσοτερο από τον άλλο νομιζω ότι απλα βρεθηκε ευκαιρια να θυμηθούμε παλιες ιστοριες για κατι ασημαντο .

εάν είναι ασήμαντο να ακυρωθεί η αγοραπωλησία .
τα λεφτά πίσω και όπως λένε οι άγγλοι no cat, no damage.



Φιλε μου αυτό ΔΕΝ είναι δικο μου θεμα.

Εγω απλα εξεφρασα την αποψη μου .
Εμενα με ενδιαφερει τελικα  για να πλουτιζω τις γνωσεις μου αν το νομισμα είναι γνησιο και μιας και τεθηκε θεμα κρικου , και  αν αυτό αποδεικνύεται με σιγουρια .
Καθως  πολλες δραχμούλες εχουν το ιδιο πρόβλημα στην περιφερεια , η λογικη του ότι αφου είναι σε σημειο που ΘΑ μπορουσε να εχει κρικο ,ΑΡΑ ΤΟΝ ΕΙΧΕ  εγω δεν την ασπαζομαι.

Από κει και περα καταλαβαίνεις τι θα γινει εδώ μεσα αν κάθε πωληση βγαινει και σε on Line εκτιμηση.....
Γι αυτό απαγορεύονται και οι σχολιασμοι των πωλησεων


Υ.Σ Παρακαλω να ενημερωθούμε για την εκβαση







Καταγράφηκε
iapwnas
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1702



Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Οκτώβριος 18, 2016, 02:05:44 μμ »

Παιδια οι πωλησεις δεν επιτρεπονται για σχολιασμο για πολλους λογους! Αν ομως τιθεται θεμα πλαστοτητας η εξαπατησης φυσικα και μπορει καποιος να το αναφερει σε καποιον συντονιστη!

Σωτηρη αποτι ξερω και εχω δει τα χερια σου πιανουν σχετικα με επισκευες. Εσυ πως το βλεπεις? Επισκευασμενο? Εχεις φτιαξει φοινικα με κρικο προσφατα μας εβαλες και φωτος.  Η αποψη σου ποια ειναι εσενα? Γιατι δε ζητας απο το φιλο να στο στειλει να το δεις στα χερια?

Επισης για μενα δεν τιθετε θεμα πλαστοτητας σε κανενα απο τα δυο, ομως δεν ξερω τι μπορει να συμβαινει και χανεται η οδοντωση? Παντως τα περισσοτερα ασημενια οθωνικα 32,33,34 εχουν τρυπηθει με καρφι και λιγα εχω δει με κρικο.
Καταγράφηκε

Ουαί τοις ηττημένοις
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Οκτώβριος 18, 2016, 02:21:36 μμ »

Ζητησα από τον φιλο εστω  μια καλη φωτο. Δεν εχει καλη μηχανη ουτε τροπο να την στηλει.
Είναι πραγματικα ανουσιο ολο αυτό που εγινε με τοσο κακες φωτο.

Γιναμε κουβαρια και αντε τωρα ο συνάδελφος να βρει αντικειμενικο και εμπειρο συλλεκτη να παρει απαντηση με σιγουρια. Καταλαβαινω καλα πως αισθάνεται.....
 Προφανως όμως οσοι εξέφρασαν γνωμη δεν ηταν σιγουροι και αυτό εγινε παρασκηνιακα.

Δυστυχως πιθανολογω οτι ακομα κι αν παρουμε καλη φωτο  η και στο χερι ακομα μαλλον είναι από τα ΑΝΑΠΟΔΕΙΧΤΑ  .
θα βρεθει καποιος με φαντασια που θα ισχυριστεί οτι για να καλυψουν τον αφαιρεθεντα κρικο(που πιανει 2 δοντια) πειραξαν εσκεμενα ένα σορο δοντια για να θολωσουν τα νερα Σαρκασμός
Καταγράφηκε
πήγασος
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 209


Προφίλ
« Απάντηση #66 στις: Οκτώβριος 18, 2016, 03:01:30 μμ »

Αν κάποιος φίλος είναι δυτικά προάστια Αττικήs και θα μπορούσε να με εξυπηρετήσει με φώτο υψηλής ποιότητας του νομίσματος παρακαλώ να με στείλει πμ., αλλιώς με την πρώτη ευκαιρία θα πάω πνε. Σας ευχαριστώ και πάλι όλους
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences