Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 24, 2024, 05:55:13 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 2 South African Rand  (Αναγνώστηκε 15770 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #45 στις: Οκτώβριος 04, 2016, 09:52:07 πμ »

μιχαλη τα ραντ που εχω δει,τωρα προσφατα κ απο ενα που κατεχω ειναι πιο παχια απο μια λιρα κ το βλεπεις ευκολα αυτο..τωρα αν αλλαζει κατι με το ετος δεν ξερω αλλα τα 6 με 7 που ειδα ειναι παχυτερα απο λιρα χωρις να ξερω τις διαστασεις με παχυμετρα κ σια..
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #46 στις: Οκτώβριος 04, 2016, 09:54:04 πμ »

α κ σε αυτα που λεει ο ηρακλιωτης οτι εχουν αλλαξει το χαρμανι τα αγγλακια πιστευω οτι κατα 99% εχει δικιο,κ εγω το σκεφτομουν αυτο απλη χημια ειναι..
Καταγράφηκε
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #47 στις: Οκτώβριος 04, 2016, 10:06:28 πμ »

μιχαλη τα ραντ που εχω δει,τωρα προσφατα κ απο ενα που κατεχω ειναι πιο παχια απο μια λιρα κ το βλεπεις ευκολα αυτο..τωρα αν αλλαζει κατι με το ετος δεν ξερω αλλα τα 6 με 7 που ειδα ειναι παχυτερα απο λιρα χωρις να ξερω τις διαστασεις με παχυμετρα κ σια..
Mέτρησέ το με ένα παχύμετρο και γράψε μας το αποτέλεσμα της μέτρησης αυτής Μανώλη
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
incredible
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1696


Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Οκτώβριος 04, 2016, 10:07:18 πμ »

μιχαλη τα ραντ που εχω δει,τωρα προσφατα κ απο ενα που κατεχω ειναι πιο παχια απο μια λιρα κ το βλεπεις ευκολα αυτο..τωρα αν αλλαζει κατι με το ετος δεν ξερω αλλα τα 6 με 7 που ειδα ειναι παχυτερα απο λιρα χωρις να ξερω τις διαστασεις με παχυμετρα κ σια..
Mέτρησέ το με ένα παχύμετρο και γράψε μας το αποτέλεσμα της μέτρησης αυτής Μανώλη
Και να μας πεις και την χρονολογία
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #49 στις: Οκτώβριος 04, 2016, 10:13:45 πμ »

η αληθεια ειναι οτι παχυμετρο δεν εχω γιατι το θεωρω αχρηστο στην μετρηση νομισματων για τον λογο οτι δεν κανω εγω σψστη χρηση..ναι θα δω τις ημερομηνιες κ θα τα γραψω..ειναι παχυτερα απο μια λιρα του 2015 σιγουρα κοσμα κ μιχαλη..θα σας πω συντομα,να δω το δικο μου κ ενος φιλου..
Καταγράφηκε
sabby
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1040


Nothing is true.Everything is possible.


Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Οκτώβριος 04, 2016, 02:26:54 μμ »

Αν βγάλεις μία κοντινή φωτογραφία με το ράντ και τη λίρα κολλητά,με τα νομίσματα "ξάπλα",μπορεί να φαίνεται η διαφορά.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences