Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 08:50:28 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Συλλογή κούκλες (barbie bibi bi sindy,monster high κτλ)  (Αναγνώστηκε 2550 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
galaxymp1992
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3


Προφίλ
« στις: Σεπτέμβριος 28, 2016, 08:23:10 μμ »

Καλησπέρα,πιστεύω να μην είμαι η μόνη που έχει μια γενικά τόσο εκκεντρική για τους περισσότερους συλλογή (γενικά γιαυτό αποφεύγω και να καλώ κόσμο σπίτι μου Αναποφασιστικότητα ) Γενικά από πάντα μου άρεσαν οι κούκλες από μικρό κοριτσάκι και έπαιζα τόσο πολύ με αυτές που δεν εκτιμούσα την ομορφιά τους. τώρα ως νεαρή ενήλικη μπορώ να πω πως τις βλέπω από διαφορετική πλευρά. Λατρεύω την μόδα,το μακιγιάζ τα μαλλιά τους και γενικά για μένα εκτός από ανάμνηση είναι και μερικές σωστά έργα τέχνης. (γιαυτό προτιμώ να τις κρατάω καινούργιες στα κουτιά τους ) ελπίζω να έχουμε και άλλους κουκλο συλλέκτες εδώ μέσα παιδιά!
Καταγράφηκε
ΜΙΔΑΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1367


Τυραννίς χρήμασι ...


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 28, 2016, 08:26:57 μμ »

Κούκλοσυλλέκτης δέν είμαι αλλά είναι μεγάλο πράγμα να χαίρεσαι τις συλλογές σου, πόσο μάλλον όταν αυτές ξεκινάνε από τα μικρά σου χρόνια. Καλώς ήρθες στο στέκι και βάλε και φωτογραφίες γιατί εδώ πήξαμε στα νομίσματα και στα γραμματόσημα! Σαρκασμός
Καταγράφηκε
galaxymp1992
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 28, 2016, 08:34:21 μμ »

ευχαριστώ πολύ και εγώ χάρηκα που είμαι εδώ ναι κάποια στιγμή θα βγάλω σίγουρα Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences