Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 02:18:04 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Νέο site athensnumismaticgallery  (Αναγνώστηκε 2219 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
sekadakis
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 160



Προφίλ
« στις: Σεπτέμβριος 13, 2016, 09:55:26 μμ »

Παιδιά καλησπέρα, είχα πάει το Σάββατο και έδωσα κάποια νομίσματα για πιστοποίηση στον Γιώργο τον Κουντουρίδη, μου είπε ότι ανέβαινε ανανεωμένο το site που είχε, σήμερα είδα ότι ανέβηκε ανανεωμένο, τσεκάρετε όσοι θέλετε.

http://www.athensnumismaticgallery.com/en/
Καταγράφηκε
nerwnas
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 177


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 05, 2016, 07:40:58 μμ »

Εγω παντως μολις παρηγγειλα το σετ Χρυσων- ασημενιων (χουντας) με 1€. Προφανως ειναι λαθος του συστηματος, αλλα μου πηρε την παραγγελια κανονικα. Μου ηρθε και mail προωθησης παραγγελιας. Τωρα δεν τα δικαιουμαι??? 😂😂😂😂😂
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 05, 2016, 08:00:23 μμ »

Εγω παντως μολις παρηγγειλα το σετ Χρυσων- ασημενιων (χουντας) με 1€. Προφανως ειναι λαθος του συστηματος, αλλα μου πηρε την παραγγελια κανονικα. Μου ηρθε και mail προωθησης παραγγελιας. Τωρα δεν τα δικαιουμαι??? 😂😂😂😂😂
Θα ειδοποιησουμε τον Γιωργο να σου στειλει τις φωτογραφιες τους... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10403



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 05, 2016, 08:01:24 μμ »


Θα ειδοποιησουμε τον Γιωργο να σου στειλει τις φωτογραφιες τους... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Μου έφτιαξες τη διάθεση!  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
nerwnas
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 177


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 05, 2016, 08:08:39 μμ »

Χαχαχα! Εχω και αποδεικτικο με mail ομως.😂😂
Χωρις πλακα, μπηκα να χαζεψω και βλεπω τιμη ενα ευρω. Λεω δεν μπορει... Κατσε να το παραγγειλω και αποκλειεται να το δεχτει το συστημα. Και ομως το δεχτηκε. 1€ και με δωρο τα εξοδα αποστολης μαλιστα. Ηρθε και το αποδεικτικο παραγγελιας ... Κανονικα με τιμη 1€ και τα στοιχεια μου και τα νομισματα που λεω. Αν μπειτε τωρα το γραφει reserved το συγκεκριμενο. Σας προλαβα.... Χαχαχαα! Εχω και το αποδεικτικο στην διαθεση οποιουδηποτε απιστου Θωμα.
Καταγράφηκε
ΜΙΔΑΣ
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1367


Τυραννίς χρήμασι ...


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 05, 2016, 08:09:58 μμ »

Αυτό το είδες όμως;
Τα νομίσματα είναι NGC για πιστοποίηση και προς το παρόν μη διαθέσιμα.
Καταγράφηκε
nerwnas
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 177


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Οκτώβριος 05, 2016, 08:15:34 μμ »

Τα παιρνω και πιστοποιημενα, δεν εχω προβλημα και τα βγαζω απο το φερετρο μονος μου. 😜😜 ετσι κι αλλιως υπηρχε περιπτωση να παρω ποτε τα νομισματα σε τετοια τιμη?? Ειμαι χαζος αλλα οχι και τοσο. Χαχαχα
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Οκτώβριος 05, 2016, 08:16:15 μμ »

Χαχαχα! Εχω και αποδεικτικο με mail ομως.😂😂
Χωρις πλακα, μπηκα να χαζεψω και βλεπω τιμη ενα ευρω. Λεω δεν μπορει... Κατσε να το παραγγειλω και αποκλειεται να το δεχτει το συστημα. Και ομως το δεχτηκε. 1€ και με δωρο τα εξοδα αποστολης μαλιστα. Ηρθε και το αποδεικτικο παραγγελιας ... Κανονικα με τιμη 1€ και τα στοιχεια μου και τα νομισματα που λεω. Αν μπειτε τωρα το γραφει reserved το συγκεκριμενο. Σας προλαβα.... Χαχαχαα! Εχω και το αποδεικτικο στην διαθεση οποιουδηποτε απιστου Θωμα.
Και οι μετοχοι της Τραπεζας της Ανατολης εχουν αποδεικτικο οτι τους ανηκουν 650 τρισεκατομμυρια ευρω.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
nerwnas
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 177


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Οκτώβριος 05, 2016, 08:22:56 μμ »

Χαχαχα! Εχω και αποδεικτικο με mail ομως.😂😂
Χωρις πλακα, μπηκα να χαζεψω και βλεπω τιμη ενα ευρω. Λεω δεν μπορει... Κατσε να το παραγγειλω και αποκλειεται να το δεχτει το συστημα. Και ομως το δεχτηκε. 1€ και με δωρο τα εξοδα αποστολης μαλιστα. Ηρθε και το αποδεικτικο παραγγελιας ... Κανονικα με τιμη 1€ και τα στοιχεια μου και τα νομισματα που λεω. Αν μπειτε τωρα το γραφει reserved το συγκεκριμενο. Σας προλαβα.... Χαχαχαα! Εχω και το αποδεικτικο στην διαθεση οποιουδηποτε απιστου Θωμα.
Και οι μετοχοι της Τραπεζας της Ανατολης εχουν αποδεικτικο οτι τους ανηκουν 650 τρισεκατομμυρια ευρω.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Δεν φταιω εγω... Η διαφημιση που ελεγε "αγαπας την Ελλαδα , αποδειξη"μαλλον με επηρρεασε.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences