Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 12:42:28 μμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 10 Λεπτά 1828  (Αναγνώστηκε 29949 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
smartmorpheus
Επισκέπτης
« Απάντηση #60 στις: Οκτώβριος 21, 2010, 11:26:28 μμ »

Αγαπητε Γιωργη σωστα ολα αυτα που λες αλλα πρεπει να ισχυουν για ολα τα μελη οι κανονες για τις προσωπικες επιθεσεις και οχι μονο για το φιλο μας το ΘΩμα.... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
okamisa
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 264

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 10:39:57 πμ »

Αγαπητε Γιωργη σωστα ολα αυτα που λες αλλα πρεπει να ισχυουν για ολα τα μελη οι κανονες για τις προσωπικες επιθεσεις και οχι μονο για το φιλο μας το ΘΩμα.... Κλείσιμο ματιού
συμφωνώ. ο καθένας έχει το ιστορικό του στα φόρα και κρίνεται για τα λεγόμενα του απ'τα άλλα μέλη αλλά κυρίως από τα γεγονότα  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Οκτώβριος 22, 2010, 06:52:42 μμ »

Αγαπητοι φιλοι οπως αναφερα και πριν στο ιδιο ποστ δεν ειμαστε αλαθητοι!! Ολοι μας εχουμε κανει λαθος εκτιμησεις , ολοι μας εμπιστευτηκαμε καποιους αρχικα οι οποιοι μας επιασαν τον πωπο , ολοι μας καποτε την εχουμε πατηση!! Αυτο ομως δεν ειναι λογος να καθομαστε να επιτεθομεθα σε προσωπικο επιπεδο ο ενας στον αλλον!! Σαν παρατηρητης βλεπω οτι και οι δυο φιλοι μας επιδοθηκαν σε αυτο το σπορ!!
Εγω σας ρωταω: Οφελησε κανεναν αυτο?? Οχι !! Το μονο που κανει ειναι ζημια στην ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ που βγαζει ο καθενας προς τα εξω!!
Σαν Γιωργος δεν θα κατσω αυτη την στιγμη να δικαιολογησω ουτε τον Νικο ουτε τον Θωμα!!
Αν καποιος εκ των δυο νομιζει οτι υπαρχουν μερη της κουβεντας που θελουν να διαγραφουν ας μου το ζητησουν!! Το σκεφτηκα αρκετες φορες αν πρεπει να αρχισω να σβυνω!! Εγω τα δικα μου λαθη εδω μεσα ποτε δεν τα πειραζω !! Εκει θα τα αφηνω να μου θυμιζουν οτι πρεπει να ειμαι πολυ προσεκτικος στα οσα λεω!!
Προς τους δυο φιλους μας εγω θα προτεινα καποια στιγμη να μιλησουν στο τηλεφωνο και να λυσουν τα οποια προβληματα εχουν!! Καποια στιγμη ισως βρεθουν σε μια παρεα !! Καλο θα ειναι να μην εχουν ανοιχτες πληγες!!
Αυτη ειναι η δικη μου τοποθετηση Θοδωρα και Γιαννη ....
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #63 στις: Ιούλιος 22, 2011, 10:33:57 μμ »

Ενδιαφερον!!
http://cgi.ebay.com/GREECE-10-LEPTA-1828-UNC-LUSTER-RARE-/290589553703?_trksid=p4340.m8&_trkparms=algo%3DMW%26its%3DC%26itu%3DUCC%26otn%3D5%26ps%3D63%26clkid%3D1529145040021739083
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Ιούλιος 22, 2011, 11:32:42 μμ »

πολυ! κοντευει να πιασει και τα λεφτα αγορας!

http://www.coinarchives.com/w/lotviewer.php?LotID=973783&AucID=905&Lot=1693&Val=57825906fd509ba74a89925bdbffa91b
Καταγράφηκε
okamisa
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 264

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Ιούλιος 25, 2011, 08:19:19 πμ »

βλέπω καλά; estimate 500 realized 300 + fees  Απορία
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #66 στις: Ιούλιος 25, 2011, 10:33:53 πμ »

η κοροιδια μην πω,κατι παρεμφερη,παει συννεφο.καλα μας κανουν, ριχτε ευρωπουλα,για να κονομανε οι πονηροι.γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
asimako
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2487

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #67 στις: Ιούλιος 27, 2011, 09:57:47 μμ »

πολυ! κοντευει να πιασει και τα λεφτα αγορας!

http://www.coinarchives.com/w/lotviewer.php?LotID=973783&AucID=905&Lot=1693&Val=57825906fd509ba74a89925bdbffa91b

την έπιασε για τα καλά! http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290589553703&ssPageName=STRK:MEDWX:IT
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #68 στις: Ιούλιος 27, 2011, 10:03:24 μμ »

ηθελα να ξερα ολοι αυτοι δεν το ειδαν στη δημοπρασια?Απορία  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #69 στις: Ιούλιος 27, 2011, 10:28:13 μμ »

Εγω παρατηρησα οτι καποιοι Καποδιστριακηδες που μου λεγαν οτι θα φαει χοντρο χτυπημα απο εμας μειναν εντελως εκτος!!
Τελος παντων καλοριζικη στον Βασιλη ο οποιος πονταρει στο σλαμπαρισμα που κατα την ταπεινη μου γνωμη δεν πρεπει να παρει βαθμο!!

Υ.Γ Το συνετο χτυπημα ηταν των 650 ντολαρς και εκει επρεπε να κλεισει Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα
Οτι παραπανω θεωρητε υπερβολη και θα το καταλαβετε αν ξαναβγει ποτε προς μεταπωληση το νομισμα Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
asimako
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2487

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #70 στις: Ιούλιος 27, 2011, 10:34:19 μμ »

Εγω παρατηρησα οτι καποιοι Καποδιστριακηδες που μου λεγαν οτι θα φαει χοντρο χτυπημα απο εμας μειναν εντελως εκτος!!
Τελος παντων καλοριζικη στον Βασιλη ο οποιος πονταρει στο σλαμπαρισμα που κατα την ταπεινη μου γνωμη δεν πρεπει να παρει βαθμο!!
ξερω πολλούς που ούτε είπαν για χτύπημα ούτε το έκαναν! γιατί;  Απορία

Υ.Γ Το συνετο χτυπημα ηταν των 650 ντολαρς και εκει επρεπε να κλεισει Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα
Οτι παραπανω θεωρητε υπερβολη και θα το καταλαβετε αν ξαναβγει ποτε προς μεταπωληση το νομισμα Κλείσιμο ματιού
ποιός ορίζει το 'συνετό χτύπημα';  Αναποφασιστικότητα Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
asimako
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2487

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #71 στις: Ιούλιος 27, 2011, 10:38:50 μμ »

Τελος παντων καλοριζικη στον Βασιλη ο οποιος πονταρει στο σλαμπαρισμα που κατα την ταπεινη μου γνωμη δεν πρεπει να παρει βαθμο!!
το σλαμπάρισμα στα Καποδιστριακά είναι μεγάλο ζήτημα!
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #72 στις: Ιούλιος 28, 2011, 07:08:35 πμ »

παντως ο γιωργος εχει καποιο δικιο,η συγκεγκριμενη(εννοω η ιδια)εχει πουληθει σε ενα χρονο δυο φορες,αυτο ισως κατι λεει?παντως η τιμη,ειναι αρκετα καλη,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
okamisa
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 264

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #73 στις: Ιούλιος 28, 2011, 09:07:48 πμ »

παντως ο γιωργος εχει καποιο δικιο,η συγκεγκριμενη(εννοω η ιδια)εχει πουληθει σε ενα χρονο δυο φορες,αυτο ισως κατι λεει?παντως η τιμη,ειναι αρκετα καλη,γιαννηςτ.
η ποικιλία αυτή σε λίγο χαμηλότερες καταστάσεις έχει πουληθεί πολλάκις αφού βρίσκεται σχετικά συχνά κι εύκολα. η συγκεκριμένη φέτος έχει αλλάξει χέρια τουλάχιστον άλλη μια φορά φέτος, το Μάιο. η τιμή συνονόματε φίλε θεωρείς οτι είναι καλή και δε διαφωνώ, αλλά για ποιόν; τον πωλητή ή τον αγοραστή;  Κλείσιμο ματιού Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #74 στις: Ιούλιος 28, 2011, 10:43:38 πμ »

σημερα σιγουρα ειναι ακριβη,για τον αγοραστη,αλλα αν θυμασαι,μεχρι πριν δυο τρια χρονια,οι συνηθισμενοι (λεφταδες) και βιαστικοι(που  σε αυτους,συν τις ρεμουλες των εμπορων,ραδιοαρβυλα κλπ,ανεβηκαν τα νομισματα στα υψη)θα διναν και τα διπλα,για να την μοστραρουν στην παρεα τους.το νομισμα,μετα την πτωση της τηλεκαρτας,και του γραμματοσημου,ανεβηκε κατακορυφα στην ελλαδα,γιατι απο πεντε γιναμε εικοσιπεντε,και οι πιο πολλοι βιαστικοι,ιδιωμα της φυλης μας,χωρις γνωσεις για το αθλημα,αλλα με γερο πορτοφολι,εκαναν πολλους εμπορους ευτυχισμενους.σημερα βλεπω πρωην φανατικους οψιμους συλλεκτες νομισματων,να προσπαθουν,να πουλησουν,τις ευκαιριες!!! που καποτε αγορασαν(ειδικα την εποχη των ολυμπιακων αγωνων και μετα),και δεν πιανουν ουτε το ενα δεκατο των χρηματων τους.ακομα ειναι νωρις,περιμενε κανενα δυο χρονια και θα δεις?σιγουρα τα καλα νομισματα δεν χανουν,την κλασικη αξια τους,αλλα οταν δεν υπαρχει ρευστο,δεν υπαρχει,και καλο νομισμα.αν εχεις δει πανε οι εποχες με τους οθωνες,και ακριβους γεωργιους.κοιτα την τελευταια δημοπρασια της πνε.το πολυ να εχει 4-5 σοβαρα νομισματα,που αλλες φορες,υπηρχαν ταλληρα οθωνος,εξαιρετικες καταστασεις απο σπανια νομισματα κλπ.σημερα τα καλα νομισματα μαζευτηκαν,γιατι δεν ειναι εποχες για τσαμπα πωλησεις.σε χαιρετω,οπως και ολη την παρεα,αισιοδοξω,οτι θα ερθουν παλι καλες ημερες,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences