Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 02:24:52 μμ
Σελίδες: [1] 2 3 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Δημοπρασία ΠΝΕ 135  (Αναγνώστηκε 24229 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
belpedro
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 972


Προφίλ
« στις: Ιούνιος 16, 2016, 04:15:42 μμ »

Τελικα τα μελη μακρυα απο Αθηνα δεν εχουν δικαιωμα συμμετοχης?
Γιατι μονο μαντεις μπορουν με φωτο 15ΚΒ και δεν ειναι πρωτη φορα
ειναι τεχνικο ζητημα τελικα ή κατι αλλο?
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 16, 2016, 04:23:31 μμ »

Δεν υπάρχουν χρήματα για καλύτερες φωτογραφίες τα ταμεία είναι άδεια.. Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη από ότι ακούγεται τελευταία... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
Toni-g
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 16, 2016, 04:25:33 μμ »

Τάκη περιμενεις να παρεις καποια επισημη απαντηση στο στεκι?
Απευθυνθηκες στην ΠΝΕ και δεν ελυσαν την απορια σου?
Καταγράφηκε
belpedro
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 972


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 16, 2016, 05:05:10 μμ »

Τάκη περιμενεις να παρεις καποια επισημη απαντηση στο στεκι?
Απευθυνθηκες στην ΠΝΕ και δεν ελυσαν την απορια σου?

Τονυ εχει ξαναγινει θεμα και εδω μεσα και στην ΠΝΕ
να γκρινιαξω ηθελα οχι να βρω λυση.....

οπως σχολιαζουμε αλλες δημοπρασιες σχολιαζω και εδω το γεγονος
το οποιο ειναι αστειο....
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 16, 2016, 05:06:36 μμ »

Τάκη περιμενεις να παρεις καποια επισημη απαντηση στο στεκι?
Απευθυνθηκες στην ΠΝΕ και δεν ελυσαν την απορια σου?

Τονυ εχει ξαναγινει θεμα και εδω μεσα και στην ΠΝΕ
να γκρινιαξω ηθελα οχι να βρω λυση.....

οπως σχολιαζουμε αλλες δημοπρασιες σχολιαζω και εδω το γεγονος
το οποιο ειναι αστειο....
Δεν το λεω κακοπροαιρετα ρε φιλε ,απλα θεωρω οτι καλυτερα στα θεματα αυτα να προσπαθουμε να δινουμε λυσεις .
Αν κανεις εσυ και εγω και ο επομενος ενα τηλεφωνο ,καποια στιγμη θα ταρακουνηθει καποιος .
Καταγράφηκε
belpedro
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 972


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 16, 2016, 05:13:46 μμ »

Δεν το λεω κακοπροαιρετα ρε φιλε ,απλα θεωρω οτι καλυτερα στα θεματα αυτα να προσπαθουμε να δινουμε λυσεις .
Αν κανεις εσυ και εγω και ο επομενος ενα τηλεφωνο ,καποια στιγμη θα ταρακουνηθει καποιος .
[/quote]

Ισως απο δω μεσα να ταρακουνηθει καποιος....
να επικοινωνησω αλλα θα τους βρω την κατοπιν εορτης που θα εχει ληξη η δημοπρασια...
ηθελα να χτυπησω 2 λοτ και αποφασισα καλυτερα καθολου!

θα τους στειλω ενα μειλ και πεσει χαμο....
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 16, 2016, 05:16:14 μμ »

Ειναι συνομωσια για να παιρνουμε οι παλιοαθηναιοι τα καλυτερα κομματια και στους αλλους να μενει ο κατιμας... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Στειλτε μειλ, καντε τηλεφωνα, οτι μπορουν κανουν και οι της ΠΝΕ,τι να κανουν και αυτοι..
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
belpedro
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 972


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 16, 2016, 05:36:55 μμ »

Ειναι συνομωσια για να παιρνουμε οι παλιοαθηναιοι τα καλυτερα κομματια και στους αλλους να μενει ο κατιμας... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Στειλτε μειλ, καντε τηλεφωνα, οτι μπορουν κανουν και οι της ΠΝΕ,τι να κανουν και αυτοι..

δεν ζητω να βαλουν παραπανω κοπο ή χρονο Δημητρη, 15ΚΒ !!!  φωτο ?  πλακα κανουμε ?




Καταγράφηκε
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 16, 2016, 05:49:35 μμ »

Ειναι συνομωσια για να παιρνουμε οι παλιοαθηναιοι τα καλυτερα κομματια και στους αλλους να μενει ο κατιμας... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Στειλτε μειλ, καντε τηλεφωνα, οτι μπορουν κανουν και οι της ΠΝΕ,τι να κανουν και αυτοι..

δεν ζητω να βαλουν παραπανω κοπο ή χρονο Δημητρη, 15ΚΒ !!!  φωτο ?  πλακα κανουμε ?





Kαι πως θα εξασκεις το ματι σου ..ρε αχαριστε τυπε? Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
belpedro
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 972


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Ιούνιος 16, 2016, 06:13:01 μμ »

Ειναι συνομωσια για να παιρνουμε οι παλιοαθηναιοι τα καλυτερα κομματια και στους αλλους να μενει ο κατιμας... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Στειλτε μειλ, καντε τηλεφωνα, οτι μπορουν κανουν και οι της ΠΝΕ,τι να κανουν και αυτοι..

δεν ζητω να βαλουν παραπανω κοπο ή χρονο Δημητρη, 15ΚΒ !!!  φωτο ?  πλακα κανουμε ?





Kαι πως θα εξασκεις το ματι σου ..ρε αχαριστε τυπε? Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός



πριν ΠΝΕ......μετα ΠΝΕ...... Σαρκασμός

Καταγράφηκε
panosk
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 858


.. free your soul ..


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Ιούνιος 17, 2016, 09:14:41 πμ »

   Δημητρη ( hare )  και Toni , περα απο τα τηλεφωνα και τα μαιλς στους ιδίους ,θεωρω πως εχει πολυ μεγαλη αξια
να ακουγονται και μαλιστα  οσο ηχηροτερα γινεται ολα αυτα που θιγει ο Τακης,  ΚΑΙ εδω μεσα...!

    Αφορα απολυτως το αντικειμενο του Στεκιου ,και ειναι και ενας επισημος φορεας η ΠΝΕ ,ο πιο επισημος φορεας υποτιθεται,που θα επρεπε να ξεχωριζει ως λαμπρο παραδειγμα για ολο τον Συλλεκτισμο και οχι ως παραδειγμα προς αποφυγην οπως ξεχωριζει τωρα ....
     Οι εμπειριες μου των τελευταιων 2-3 ετων απο την ΠΝΕ δεν ειναι καθολου καλες και θα συμφωνησω με τον Τακη σε οτι γραφει...

     Δεν νοειται σε Δημοπρασια νομισματων ,ουτε καν στο ebay ,ουτε καν σε μαιλ που ανταλλασουν φιλοι συλλεκτες μεταξυ τους για δοσοληψια,ουτε στο πιο εραστεχνικο site αγοραπωλησιων να υπαρχουν τοσο χαμηλης αναλυσης φωτος... Ειναι απαραδεκτο και ανηθικο ,πως να το κανουμε τωρα?! Προσωπικα οπου το συναντω ,δε πα ναναι ebay δεν πα ναναι η ΠΝΕ ή το Sotheby's το ιδιο ,μου εγειρει σοβαροτατες υποψιες,ε,πως να το κανουμε?!
    Ουτε στο 1910 ζουμε που δεν υπαρχει η τεχνολογια ,ουτε κανουν πια και καθε βδομαδα Δημοπρασιες! ναχουν τοσο φορτο εργασιας!   3 ρημαδες δημοπρασιες κανουν τον χρονο ,ας τις σεβαστουν ,και ας μας
σεβαστουν!
 ..Και ο χρονος για τις φωτος των Λοτς τελικα ειναι ακριβως ο ιδιος οπως ειπε και ο Τακης,ειτε ειναι 100ΜΒ ειτε αυτες οι κουτσουλιες που βαζουν ,που φαινεται δε φαινεται αν ειναι ελληνικο νομισμα ή οχι!
     Εξαλου πληρωνονται γιαυτες τις 3 δημοπρασιες, και προμηθεια απο καθε Λοτ παιρνουν ,και σεβαστη ετησια συνδρομη απο τοσα μελη...
    
      Και περα απο τις απαραδεκτες για δημοπρασια νομισματων φωτος ,εχεις και ολα τα υπολοιπα...Μου στειλαν μια φορα που χτυπησα νομισμα τηλεφωνικα, αλλα αντ'αλλων νομισμα!!! ,ιδιας φυσικα ημερομηνιας αλλά χρέπι ,το οποιο μαλιστα δεν ηταν αλλο λοτ της ιδιας Δημοπρασιας για να μπερδευτουν! ηταν ασχετο!...Σου λεει τωρα,
απο μακρυα χτυπησε ο βλαχος ,δεν το εχει δει, ας του χωσουμε το χρεπακι που το πληρωσε για AU, ..θα το φαει..!
...και ενα σωρο αλλα τα τελευταια 2-3 χρονια, η υποθεση με την αλλαγη των ετικετων σε σλαμπς που εγινε γαργαρα, ολα αυτα που ακουγονται οτι μπηκε χερι στο Ταμειο ,και ποσα αλλα φανταζομαι που δεν εχουν φτασει στα αυτια μας...!
    Προσωπικα δεν θα ενιωθα καλα με τον εαυτο μου , να συμμετεχω ενεργα και ναμαι τυπικος κα να πληρωνω κανονικα συνδρομη σε τετοιον φορεα ,αν δεν αλλαξει δραστικα ...
    
    
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #11 στις: Ιούνιος 17, 2016, 09:43:18 πμ »

  Δημητρη ( hare )  και Toni , περα απο τα τηλεφωνα και τα μαιλς στους ιδίους ,θεωρω πως εχει πολυ μεγαλη αξια
να ακουγονται και μαλιστα  οσο ηχηροτερα γινεται ολα αυτα που θιγει ο Τακης,  ΚΑΙ εδω μεσα...!

    Αφορα απολυτως το αντικειμενο του Στεκιου ,και ειναι και ενας επισημος φορεας η ΠΝΕ ,ο πιο επισημος φορεας υποτιθεται,που θα επρεπε να ξεχωριζει ως λαμπρο παραδειγμα για ολο τον Συλλεκτισμο και οχι ως παραδειγμα προς αποφυγην οπως ξεχωριζει τωρα ....
     Οι εμπειριες μου των τελευταιων 2-3 ετων απο την ΠΝΕ δεν ειναι καθολου καλες και θα συμφωνησω με τον Τακη σε οτι γραφει...

     Δεν νοειται σε Δημοπρασια νομισματων ,ουτε καν στο ebay ,ουτε καν σε μαιλ που ανταλλασουν φιλοι συλλεκτες μεταξυ τους για δοσοληψια,ουτε στο πιο εραστεχνικο site αγοραπωλησιων να υπαρχουν τοσο χαμηλης αναλυσης φωτος... Ειναι απαραδεκτο και ανηθικο ,πως να το κανουμε τωρα?! Προσωπικα οπου το συναντω ,δε πα ναναι ebay δεν πα ναναι η ΠΝΕ ή το Sotheby's το ιδιο ,μου εγειρει σοβαροτατες υποψιες,ε,πως να το κανουμε?!
    Ουτε στο 1910 ζουμε που δεν υπαρχει η τεχνολογια ,ουτε κανουν πια και καθε βδομαδα Δημοπρασιες! ναχουν τοσο φορτο εργασιας!   3 ρημαδες δημοπρασιες κανουν τον χρονο ,ας τις σεβαστουν ,και ας μας
σεβαστουν!
 ..Και ο χρονος για τις φωτος των Λοτς τελικα ειναι ακριβως ο ιδιος οπως ειπε και ο Τακης,ειτε ειναι 100ΜΒ ειτε αυτες οι κουτσουλιες που βαζουν ,που φαινεται δε φαινεται αν ειναι ελληνικο νομισμα ή οχι!
     Εξαλου πληρωνονται γιαυτες τις 3 δημοπρασιες, και προμηθεια απο καθε Λοτ παιρνουν ,και σεβαστη ετησια συνδρομη απο τοσα μελη...
    
      Και περα απο τις απαραδεκτες για δημοπρασια νομισματων φωτος ,εχεις και ολα τα υπολοιπα...Μου στειλαν μια φορα που χτυπησα νομισμα τηλεφωνικα, αλλα αντ'αλλων νομισμα!!! ,ιδιας φυσικα ημερομηνιας αλλά χρέπι ,το οποιο μαλιστα δεν ηταν αλλο λοτ της ιδιας Δημοπρασιας για να μπερδευτουν! ηταν ασχετο!...Σου λεει τωρα,
απο μακρυα χτυπησε ο βλαχος ,δεν το εχει δει, ας του χωσουμε το χρεπακι που το πληρωσε για AU, ..θα το φαει..!
...και ενα σωρο αλλα τα τελευταια 2-3 χρονια, η υποθεση με την αλλαγη των ετικετων σε σλαμπς που εγινε γαργαρα, ολα αυτα που ακουγονται οτι μπηκε χερι στο Ταμειο ,και ποσα αλλα φανταζομαι που δεν εχουν φτασει στα αυτια μας...!
    Προσωπικα δεν θα ενιωθα καλα με τον εαυτο μου , να συμμετεχω ενεργα και ναμαι τυπικος κα να πληρωνω κανονικα συνδρομη σε τετοιον φορεα ,αν δεν αλλαξει δραστικα ...

Στριφογύρισμα ματιών Α πα πα !!! Άκου πράματα !!!
Και μόλις προχτές συζητούσαμε για τον 'Οίκο για κλάματα'.  Μεγάλο χαμόγελο

Αλήθεια... δεν υπάρχουν 20-30 ευρώ στο ταμείο για καλύτερο εξοπλισμό ;;  Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
belpedro
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 972


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Ιούνιος 17, 2016, 09:57:23 πμ »

τα 40€ τα δικα μου παντως τα κλαιω  Κλάμα   Κλάμα
περασαν 2 δημοπρασιες χωρις να μπορω να συμμετεχω,
θα ειχα παρει κανενα νομισματακι τουλαχιστον.....



Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #13 στις: Ιούνιος 17, 2016, 10:11:02 πμ »

  Δημητρη ( hare )  και Toni , περα απο τα τηλεφωνα και τα μαιλς στους ιδίους ,θεωρω πως εχει πολυ μεγαλη αξια
να ακουγονται και μαλιστα  οσο ηχηροτερα γινεται ολα αυτα που θιγει ο Τακης,  ΚΑΙ εδω μεσα...!

    Αφορα απολυτως το αντικειμενο του Στεκιου ,και ειναι και ενας επισημος φορεας η ΠΝΕ ,ο πιο επισημος φορεας υποτιθεται,που θα επρεπε να ξεχωριζει ως λαμπρο παραδειγμα για ολο τον Συλλεκτισμο και οχι ως παραδειγμα προς αποφυγην οπως ξεχωριζει τωρα ....
     Οι εμπειριες μου των τελευταιων 2-3 ετων απο την ΠΝΕ δεν ειναι καθολου καλες και θα συμφωνησω με τον Τακη σε οτι γραφει...

     Δεν νοειται σε Δημοπρασια νομισματων ,ουτε καν στο ebay ,ουτε καν σε μαιλ που ανταλλασουν φιλοι συλλεκτες μεταξυ τους για δοσοληψια,ουτε στο πιο εραστεχνικο site αγοραπωλησιων να υπαρχουν τοσο χαμηλης αναλυσης φωτος... Ειναι απαραδεκτο και ανηθικο ,πως να το κανουμε τωρα?! Προσωπικα οπου το συναντω ,δε πα ναναι ebay δεν πα ναναι η ΠΝΕ ή το Sotheby's το ιδιο ,μου εγειρει σοβαροτατες υποψιες,ε,πως να το κανουμε?!
    Ουτε στο 1910 ζουμε που δεν υπαρχει η τεχνολογια ,ουτε κανουν πια και καθε βδομαδα Δημοπρασιες! ναχουν τοσο φορτο εργασιας!   3 ρημαδες δημοπρασιες κανουν τον χρονο ,ας τις σεβαστουν ,και ας μας
σεβαστουν!
 ..Και ο χρονος για τις φωτος των Λοτς τελικα ειναι ακριβως ο ιδιος οπως ειπε και ο Τακης,ειτε ειναι 100ΜΒ ειτε αυτες οι κουτσουλιες που βαζουν ,που φαινεται δε φαινεται αν ειναι ελληνικο νομισμα ή οχι!
     Εξαλου πληρωνονται γιαυτες τις 3 δημοπρασιες, και προμηθεια απο καθε Λοτ παιρνουν ,και σεβαστη ετησια συνδρομη απο τοσα μελη...
    
      Και περα απο τις απαραδεκτες για δημοπρασια νομισματων φωτος ,εχεις και ολα τα υπολοιπα...Μου στειλαν μια φορα που χτυπησα νομισμα τηλεφωνικα, αλλα αντ'αλλων νομισμα!!! ,ιδιας φυσικα ημερομηνιας αλλά χρέπι ,το οποιο μαλιστα δεν ηταν αλλο λοτ της ιδιας Δημοπρασιας για να μπερδευτουν! ηταν ασχετο!...Σου λεει τωρα,
απο μακρυα χτυπησε ο βλαχος ,δεν το εχει δει, ας του χωσουμε το χρεπακι που το πληρωσε για AU, ..θα το φαει..!
...και ενα σωρο αλλα τα τελευταια 2-3 χρονια, η υποθεση με την αλλαγη των ετικετων σε σλαμπς που εγινε γαργαρα, ολα αυτα που ακουγονται οτι μπηκε χερι στο Ταμειο ,και ποσα αλλα φανταζομαι που δεν εχουν φτασει στα αυτια μας...!
    Προσωπικα δεν θα ενιωθα καλα με τον εαυτο μου , να συμμετεχω ενεργα και ναμαι τυπικος κα να πληρωνω κανονικα συνδρομη σε τετοιον φορεα ,αν δεν αλλαξει δραστικα ...


Στριφογύρισμα ματιών Α πα πα !!! Άκου πράματα !!!
Και μόλις προχτές συζητούσαμε για τον 'Οίκο για κλάματα'.  Μεγάλο χαμόγελο

Αλήθεια... δεν υπάρχουν 20-30 ευρώ στο ταμείο για καλύτερο εξοπλισμό ;;  Σαρκασμός Σαρκασμός


Ποιά Αμστελ......Ποιο ταμείο?Απορία?

www.youtube.com/watch?v=Uy9ERdDTau8
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Ιούνιος 17, 2016, 10:18:48 πμ »

 Φιλε Πανο, εγω πληρωνω την συνδρομη μου και περνω καμια Κυριακη απο τον 4ο να βλεπω κανα νομισματακι, αμα μου κανει καποιο το παιρνω, αμα δεν μου κανει δεν το παιρνω.
 Δεν πουλαει εκει καμια ΠΝΕ, οι ιδιοι οι συλλεκτες και εμποροσυλλεκτες πουλανε.
 Δεν ειμαι ουτε στο ΔΣ ουτε οπουδηποτε για να ξερω το τι και πως, ουτε εχω καμια διαθεση να απολογηθω για την ΠΝΕ.

 Διαφωνω ομως σε αυτο που λες οτι "πληρωνονται για αυτα, απο τις προμηθεις και τις συνδρομες".
 Δεν υπαρχουν εμμισθοι υπαλληλοι στην ΠΝΕ, δεν υπαρχει ανθρωπος που πληρωνεται για οτιδηποτε  κανει εκει, εξ οσων τουλαχιστον γνωριζω.
 Η λεσχη εισπρατει ως σωματειο, οχι τα ατομα- μελη που κανουν τις διαφορες δουλειες.(οργανωνουν τις δημοπρασιες κλπ).
 Μπορει στις τελευταιες δημοπρασιες που ειναι τσουτσουνια οι φωτο να αλλαξε ο υπευθυνος και να μην το κατεχει το θεμα, καθολου απιθανο, δεν το γνωριζω.
 Γιατι καποιο απο τα μελη της ΠΝΕ που το κατεχει το θεμα των φωτο δεν προσφερεται να αναλαβει αυτος, αλλα τα ζηταμε ολα απο τους αλλους?
Γιατι καποιος απο αυτους που βαζουν τα λοτα στις δημοπρασιες (γιατι τα λοτα ειναι μελων και οχι της ΠΝΕ) δεν προσφερεται να βγαλει καλες φωτο για ολα τα λοτα και να τις ανεβασει??
 Εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι ολοι μονιμως γκρινιαζουν, αλλα προθυμοι να συνεισφερουν με εθελοντικη δουλεια ειναι λιγοι και απο οτι φαινεται ολοενα γινονται και λιγοτεροι.
 Και αυτοι που προσφερουν, ακουνε και τα εξ αμαξης απο ολους τους υπολοιπους οτι δεν τα κανουν καλα..
 Τες πα, οσο για τα υπολοιπα, ουδεν σχολιο.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 17, 2016, 10:33:15 πμ από haros » Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
Σελίδες: [1] 2 3 4
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences