Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 11:51:37 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: την βοηθεια της παρεας παρακαλω !  (Αναγνώστηκε 2558 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
mimisss
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 475


Προφίλ
« στις: Μάιος 03, 2016, 09:58:18 μμ »

την βοηθεια της παρεας παρακαλω !  Χαμόγελο Κλείσιμο ματιού εχω ορισμενα νομισματακια παυλου και θελω την γνωμη σας ! ξερω η φωτο του σκανερ τα αδικουν αλλα τα εμπειρα ματια της παρεας θα με βοηθησουν λιγο στην αξιολογηση-τιμολογηση τους ... οποιος φιλος θελει και μπορει ας πει την γνωμη του  Κλείσιμο ματιού Σαρκασμός ... ο φιλος σας μιμης
Καταγράφηκε
mimisss
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 475


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 03, 2016, 09:59:58 μμ »

2
Καταγράφηκε
mikekon
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 751



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 03, 2016, 10:04:56 μμ »

Φίλε μου  πολυ κοινά και χαμηλές  καταστάσεις  
Από τιμή  πόλυ λίγα ευρώ
Καταγράφηκε
mimisss
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 475


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 03, 2016, 10:08:37 μμ »

και το 2 δρχ 1957 ? ειναι δηλαδη ευκολο σε αυτη την κατασταση ? αν ναι σε ποια τιμη μπορω να το βρω σε αυτη την κατασταση ? φιλικα μιμης
Καταγράφηκε
mikekon
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 751



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 03, 2016, 11:35:27 μμ »

Το  διδραχμο  νομίζω  ότι σε αύ 55 παίζει στα 60 με 70 ευρώ χωρίς να είμαι  ο  πιο  ειδικός
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάιος 03, 2016, 11:44:03 μμ »

Δεν αντεχω αλλο θα πηδηχτω απο το παραθυρο.
Μιμη μου Χριστος Ανεστη χρονια πολλα.Τελευταια δημοπρασια της ΠΝΕ 2 σλαμπαρισμενα NGC AU58-AU55 με εκκινηση 50 ευρω δεν χτυπηθηκε απο κανενα.
Ο φιλος σου Μιχαλης
Καταγράφηκε
mikekon
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 751



Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Μάιος 04, 2016, 12:11:12 πμ »

Μιχάλη ναι αλλά επίσης  έχουν  βγει  κι άλλα  αξιόλογα  νομίσματα  σε δημοπρασία  σε καλή τιμή  και πάλι  δεν έχουν χτυπηθει
Καταγράφηκε
mimisss
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 475


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Μάιος 04, 2016, 12:41:30 πμ »

καλησπερα φιλε μου μιχαλη και χρονια πολλα !!  Χαμόγελο Χαμόγελο  ... παιδια σας ευχαριστω για τις γνωμες σας ... απλα να εξηγησω ...δεν ειπα οτι τα νομισματα ειναι τιποτα σπανιοτητες και θελω να τα πουλησω για να λυσω τα οικονομικα μου προβληματα  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού απλα επειδη μου ζητησαν τιμες καποιοι φιλοι για να τα δωσω τα εβαλα εδω για να ακουσω γνωμες και να ξερω περιπου που να τα δωσω ... και βεβαια εν γνωση μου οτι με το σκανερ τα χαντακωνω σε αρκετα μεγαλο βαθμο οπως οι περισσοτεροι γνωριζετε ... το ρισκαρα ει βαρος μου απλα για να εχω και αλλες αποψεις για να ειμαι οσο το δυνατον πιο αντικειμενικος στις τιμες ... και παλι ευχαριστω και εσας αλλα και σε οποιον αλλο φιλο θελει να πει την γνωμη του !!  Χαμόγελο με εκτιμηση στην παρεα ... μιμης
Καταγράφηκε
mikekon
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 751



Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Μάιος 04, 2016, 12:53:19 πμ »

Πάντως  είναι πολύ κοινά πρόσφατα  έδωσα σε φίλο  από  το  στέκι μια σακούλα  με παρόμοια
Καταγράφηκε
mimisss
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 475


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Μάιος 04, 2016, 01:03:12 πμ »

με ολο τον σεβασμο που εχω στην παρεα και σε εσενα προσωπικα ... μεσα στην σακουλα ειχες βαλει και ταλληρα 1954 σε αυτη την κατασταση ? η εδωσες 2δραχμα και δραχμες 1957 σε αυτες τις καταστασεις σε σακουλα ? δεν λεω οτι δεν το εκανες αλλα αν εχεις καμια αλλη τετοια σακουλα βαλτα εδω δημοπρασια να τα χτυπησουμε και εμεις  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού .., ποσο θα κοστολογουσες αυτα τα 3 νομισματα αν ηθελες να τα πουλησεις ? απλα θα ηθελα την γνωμη σου ... χωρις καμια παρεξηγηση βεβαια ... μια παρεα ειμαστε και λεμε ο καθε ενας την γνωμη του
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences