Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 12:52:36 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 ΔΡΑΧΜΗ 1851 (ΜΙΚΡΟ ΚΕΦΑΛΙ)  (Αναγνώστηκε 24625 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Μάιος 10, 2012, 01:47:14 μμ »

αυτο ελειπε να ειχα φιλους σαν και σενα!!!!μονο στο ΠΙΚΠΑ, μπορεις να βρεις ομοιους σου,βιλυ-βαλο,αντρεα,τασουλη,γιαννη.αντε καληνυχτα!!!!!γιαννηςτ.υγ.εισαι τοσο ασχετος που γραφεις για υπερ σου, για το MS-68 με 40 ευρω!!!!! που σου προτεινα,για να δω αν ξερεις!!!και εσυ ηθελες τον σειριακο αριθμο!!!!!!το να γραφεις για νομισματικες σειρες,καινουργια εμπνευση ειναι?
Καταγράφηκε
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 10, 2012, 01:53:07 μμ »

ειρηνη ημην παιδια!!!!!!!
Καταγράφηκε
AndreasB
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 178



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάιος 10, 2012, 01:56:48 μμ »

υπαρχει 1 πιστοποιημενο 30δραχμο Ms68 einai konsberg και ειναι απο pcgs θελεις εγω να μοιρισω τα νυχια μου οτι εσυ δεν το εχεις?απο την στιγμη που μου λες οτι εσυ δεν πουλας νομισματα τα κανεις δωρο με τις τιμες που τα δινεις βγαλε συμπερασμα εσυ στην θεση μου δεν σε ξερω τι εισαι οποτε που να φανταστω οτι δεν το εχεις εσυ αυτο το μοναδικο που υπαρχει? αν πιστευεις οτι εγω ειμαι αυτος που δεν στεκι οκ τι να σου πω συνγχαρητηρια κερδισες το νομπελ που δεν θελω να ονομασω διοτι θα σε προσβαλω. ^^
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάιος 10, 2012, 02:04:12 μμ »

με ενα ψαξιμο τρελη ευκαιρια Χαμόγελο

http://www.@@@@@@.gr/auctiondetails.php?id=7233173


αυτο δεν ειναι ειρωνια?
Καταγράφηκε

AndreasB
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 178



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Μάιος 10, 2012, 02:07:09 μμ »

οχι βεβαια απο που καταλαβες εσυ οτι ειναι ειρωνια δηλαδη? πες μου για να ξερω και εγω απο εδω και περα
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Μάιος 10, 2012, 02:15:07 μμ »

οκ γραψε λαθος

εγω το βλεπω για πληρη κοροιδια σε ενα νομισμα που το εχει μονο ενασ δυο απο εδω μεσα

αν θελει και καποιοσ αλλοσ να μασ πει τι γνωμη του αν ειναι προκλητικο η οχι
Καταγράφηκε

LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Μάιος 10, 2012, 02:21:21 μμ »

μακαρι ατομα σαν το γιαννακη να τα γνωριζεσ και να μαθενες το 10% απο τισ γνωσεισ τους
και εγω ταγαρι ειμουν πριν απο 2 χρονια αλλα ολοι αυτοι που εσυ τουσ εχεισ κοροιδεψει γιαννησ βασιλησ ηλιασ μονο να σου δωσουν εχουν και τιποτα παρακατω
Καταγράφηκε

jimse
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 384

End Of An Era


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Μάιος 10, 2012, 02:23:21 μμ »

Φιλε Αντρεα το να εχει καποιος οικογενεια να ειναι μεγαλος σε ηλικια και να ειναι ολη μερα σε ενα τετοιο site δινοντας απαντησεις σε σενα και σε μενα δεν νομιζω οτι ττο κανει για να πουληση μουρη, ισια ισια αυτος ειναι ενας λογος να καταλαβεις οτι προσπαθει να βοηθησει, και οσο για την φασαρια που εγινε με το 30δρχ. στο λιγο καιρο που ειμαι μελος εδω καταλαβα οτι αλλη τιμη εχει κατι οταν το ψαχνεις απεγνωσμενα και αλλη οταν εχεις αναγκη να το πουλησεις και αυτο γινετε σε ολα και οχι μονο στα νομισματα.
Καταγράφηκε

From Wishes To Eternity
AndreasB
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 178



Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Μάιος 10, 2012, 02:25:37 μμ »

κοιτα να δεις λεωνιδα ολοι απο καπου ξεκινησαν και ο γ ιαννης που λες δεν γεννηθηκε αινσταιν διαβασε αγορασε με τα χρονια του οταν φτασω και εγω στην ηλικια του που ξερεις ποτε μπορει να εχω κερδισει το τζοκερ και να αγορασω πολλα σπανια νομισματα και διαβαζοντας να εχω πολλες γνωσεις κανεις δεν ξερει το μελλον αν το ηξερα θα μαντευα τους αριθμους του τζοκερ και θα ημουν δισεκκατομυριουχος οποτε λεωνιδα δεν μπορεις να συγκρινεις καποιον που τωρα αρχισε τον συλλεκτισμο με καποιον που οταν μαζευε νομισματα εγω δεν ειχα καν γεννηθει λογο ηλικιας Χαμόγελο
Καταγράφηκε
AndreasB
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 178



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Μάιος 10, 2012, 02:28:07 μμ »

Φιλε Αντρεα το να εχει καποιος οικογενεια να ειναι μεγαλος σε ηλικια και να ειναι ολη μερα σε ενα τετοιο site δινοντας απαντησεις σε σενα και σε μενα δεν νομιζω οτι ττο κανει για να πουληση μουρη, ισια ισια αυτος ειναι ενας λογος να καταλαβεις οτι προσπαθει να βοηθησει, και οσο για την φασαρια που εγινε με το 30δρχ. στο λιγο καιρο που ειμαι μελος εδω καταλαβα οτι αλλη τιμη εχει κατι οταν το ψαχνεις απεγνωσμενα και αλλη οταν εχεις αναγκη να το πουλησεις και αυτο γινετε σε ολα και οχι μονο στα νομισματα.

συμφωνω σε αυτο που λες αλλα οχι να κοροιδευεις τον κοσμο να του λες στο δινω 40 μετα 120 και μετα μολις του λες να το αγορασεις να του λες οτι δεν το εχω απλα ετσι ηθελα να σε δοκιμασω αν ξερεις αυτο εμενα δεν μου φαινεται για συμπεριφορα οικογενειαρχη ανθρωπου.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Μάιος 10, 2012, 02:41:08 μμ »

Φιλε Αντρεα το να εχει καποιος οικογενεια να ειναι μεγαλος σε ηλικια και να ειναι ολη μερα σε ενα τετοιο site δινοντας απαντησεις σε σενα και σε μενα δεν νομιζω οτι ττο κανει για να πουληση μουρη, ισια ισια αυτος ειναι ενας λογος να καταλαβεις οτι προσπαθει να βοηθησει, και οσο για την φασαρια που εγινε με το 30δρχ. στο λιγο καιρο που ειμαι μελος εδω καταλαβα οτι αλλη τιμη εχει κατι οταν το ψαχνεις απεγνωσμενα και αλλη οταν εχεις αναγκη να το πουλησεις και αυτο γινετε σε ολα και οχι μονο στα νομισματα.

συμφωνω σε αυτο που λες αλλα οχι να κοροιδευεις τον κοσμο να του λες στο δινω 40 μετα 120 και μετα μολις του λες να το αγορασεις να του λες οτι δεν το εχω απλα ετσι ηθελα να σε δοκιμασω αν ξερεις αυτο εμενα δεν μου φαινεται για συμπεριφορα οικογενειαρχη ανθρωπου.

αγαπητε ανδρεα εγω σε πληροφορω οτι ο γιαννησ ειναι ο νουμερο ενα σε βοηθεια σε νεουσ συλλεκτεσ ειναι ο μοναδικοσ που εχει καθησει ακουραστα να ξεδιαλινει τα χρεπια που μου φορτοναν καποιοι κυριοι κανοντασ με να νομιζω οτι πηρα θησαυρο και πιστευω ξεκαθαρα οτι κανεισ μεγαλο λαθοσ που απευθηνεσε σε αυτον με τοσο ασχημο τροπο

Καταγράφηκε

AndreasB
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 178



Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Μάιος 10, 2012, 02:49:56 μμ »

Εγω δεν απευθυνομαι σε κανεναν με ασχημο τροπο αλλα το να μου πουλαει καποιος ειρωνια απο την στιγμη που μπενω μεσα και δινω μια διευθυνση απο ενα σπανιο νομισμα μηπως καποιος που δεν το ξερει οτι υπαρχει προς πωληση ειναι πολυ ασχημη σταση απεναντι μου λεωνιδα.εγω δεν πουλησα ειρωνια ποτε σε κανεναν οπως δεν δουλευο κανεναν ετσι δεν θελω να με δουλευουνε.
Καταγράφηκε
Cornelius
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 351


A man's gotta do what a man's gotta do


Προφίλ WWW
« Απάντηση #27 στις: Μάιος 10, 2012, 02:50:38 μμ »

Ρε Αντρεα ειδικα για τον Γιαννη επρεπε να εισαι πιο προσεκτικος. Δεν σε ξερω δεν με ξερεις αλλα και μονο απο τα γραφομενα του τοσο καιρο εδω μεσα ξεχωριζει σαν την μυγα μεστο γαλα. Εμενα εδω και 3-4 μηνες τωρα που γραφτηκα ασχετα αν παρακολουθουσα πριν με κραταει απο το χερακι και με βοηθα στο καθε τι χωρις κανενα ιχνος συμφεροντος και με συμφωνια κυριων να μην γινει ποτε συναλλαγη μεταξυ μας. τι να λεμε τωρα ο ανθρωπος ειναι διαμαντι.Λιγος σεβασμος δεν βλαπτει. Και στο κατω κατω δεν ειμαστε και ολοι τελειοι, εχει τεραστια ευκαιρια να μαθεις πραγματα αν σου αρεσει αυτο το πραγμα και συ θα τσακωθεις με ολους στο τελος.
Καταγράφηκε
AndreasB
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 178



Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Μάιος 10, 2012, 02:54:33 μμ »

Ρε Αντρεα ειδικα για τον Γιαννη επρεπε να εισαι πιο προσεκτικος. Δεν σε ξερω δεν με ξερεις αλλα και μονο απο τα γραφομενα του τοσο καιρο εδω μεσα ξεχωριζει σαν την μυγα μεστο γαλα. Εμενα εδω και 3-4 μηνες τωρα που γραφτηκα ασχετα αν παρακολουθουσα πριν με κραταει απο το χερακι και με βοηθα στο καθε τι χωρις κανενα ιχνος συμφεροντος και με συμφωνια κυριων να μην γινει ποτε συναλλαγη μεταξυ μας. τι να λεμε τωρα ο ανθρωπος ειναι διαμαντι.Λιγος σεβασμος δεν βλαπτει. Και στο κατω κατω δεν ειμαστε και ολοι τελειοι, εχει τεραστια ευκαιρια να μαθεις πραγματα αν σου αρεσει αυτο το πραγμα και συ θα τσακωθεις με ολους στο τελος.


και εμενα με εχει βοηθησει ο γιαννης αλλα δεν του πουλησα ειρωνια ποτε επειδη τον σεβομαι σαν μεγαλυτερο σε ηλικια και σαν συλλεκτη φυσικα και επειδη δεν ειναι στην φυση μου η ειρωνια δεν κανω στους αλλους αυτο που δεν μαρεσει να μου κανουν
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Μάιος 10, 2012, 03:55:23 μμ »

H δραχμη του 51 η συγκεκριμενη ειναι δυσκολη, η κατασταση ομως του νομισματος ειναι πολυ χαμηλη για τα λεφτα που ζηταει!!
Ενα πολυ καλυτερο δειγμα αυτης της δραχμης εχει συζητηθει εδω : http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=1824.0
δεν θυμαμε τα χρηματα τα οποια εκλεισε αλλα αν τα συγκρινουμε με αυτα που ζηταει ο Ελληνας πωλητης προσπαθει να πιασει καποιου τον Πωπο και οχι απαλα απαλα  Κλείσιμο ματιού
Προσωπικη μου εκτιμηση ειναι οτι το νομισμα αξιζει 4-5 χηνοπουλα οπως το βλεπω!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences