Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 02:16:00 πμ
Σελίδες: [1] 2 3 ... 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 ΔΡΑΧΜΗ 1851 (ΜΙΚΡΟ ΚΕΦΑΛΙ)  (Αναγνώστηκε 24627 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
AndreasB
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 178



Προφίλ
« στις: Μάιος 09, 2012, 10:08:37 μμ »

με ενα ψαξιμο τρελη ευκαιρια Χαμόγελο

http://www.@@@@@@.gr/auctiondetails.php?id=7233173
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 09, 2012, 11:52:49 μμ »

ξερεισ τι ειναι αυτο και το κοροιδευεις?
Καταγράφηκε

spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 10, 2012, 02:48:10 πμ »

Και να μην ξερει, καλα κανει και το κοροιδευει, ακομα και αν δεχθουμε οτι ειναι γνησιο
Καταγράφηκε
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 10, 2012, 06:01:12 πμ »

Το νόμισμα γνήσιο είναι.  Η τιμη είναι παράλογη για αυτήν τη κατάσταση.
Καταγράφηκε

LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 10, 2012, 08:12:47 πμ »

Το νόμισμα γνήσιο είναι.  Η τιμη είναι παράλογη για αυτήν τη κατάσταση.

το εχουμε κουβεντιασει  στην λεσχη η κανω λαθος? τοτε ηθελε 15,000
Καταγράφηκε

giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάιος 10, 2012, 09:15:18 πμ »

αν? ισως ενα ,απο τα σπανιωτερα νεοελληνικα δοκιμια,κανει καλα που το κοροιδευει,μπορεις να μας εξηγησεις τους λογους?δηλαδη και η πενταρα του 1921!!!το κορωνακι του 1889,του γεωργιου τα χρυσα του 1875!!!ειναι και αυτα για δουλεμα!!!εγω πιστευω,οτι αμα τα ειχε,θα μας ειχε ζαλισει τον ερωτα!!!εδω μια κοινη αντιστροφη αγκυρα,και τοσα αλλα, που τα θεωρουν μερικοι σπανιωτητες!!!!τι επρεπε να κανουν!!!λιγη σοβαροτητα δεν βλαπτει.αλλο να μην μας ενδιαφερουν σαν συλλεκτικο θεμα!!!και αλλο να τα κοριδευουμε?αγαπητοι οψιμοι!!! σβορωνοι,χαιρετω ταπεινα, ενας αμαθης,με εφεση για γνωση.γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Μάιος 10, 2012, 09:26:22 πμ »

Και να μην ξερει, καλα κανει και το κοροιδευει, ακομα και αν δεχθουμε οτι ειναι γνησιο

περνεις θεση ενω δεν ξερεις αν ειναι γνησιο η το ηξερες>?
Καταγράφηκε

giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Μάιος 10, 2012, 09:42:20 πμ »

αστα λεωνιδα μου,τα εχεις δει,ολοι με ενα πληκτρολογιο γινονται εξπερ,αλλα στην πραξη δεν μπορουν να ξεχωρισουν τα τρια κακα της μοιρας τους!!!αν καθησεις να παρεις στα σοβαρα μερικους?θα τρελαθεις.εδω περναει η ωρα μας,βοηθουμε αν μπορουμε,η και βοηθειομαστε(δεν ειμασται παντωγνωστες).βλεπουμε κατι καινουργιο η παλιο ομορφο,και ως εκει!!!σε χαιρετω,οπως και ολην την παρεα,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Μάιος 10, 2012, 09:44:05 πμ »

αν καποιος το εχει ας μας βαλει φωτογραφια να το δουν και οι αλλοι μιας που εγω εχω την τυχη να εχω δει ενα εξαιρετικο απο ενα φιλο της σελιδας  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Μάιος 10, 2012, 09:57:09 πμ »

αστα λεωνιδα μου,τα εχεις δει,ολοι με ενα πληκτρολογιο γινονται εξπερ,αλλα στην πραξη δεν μπορουν να ξεχωρισουν τα τρια κακα της μοιρας τους!!!αν καθησεις να παρεις στα σοβαρα μερικους?θα τρελαθεις.εδω περναει η ωρα μας,βοηθουμε αν μπορουμε,η και βοηθειομαστε(δεν ειμασται παντωγνωστες).βλεπουμε κατι καινουργιο η παλιο ομορφο,και ως εκει!!!σε χαιρετω,οπως και ολην την παρεα,γιαννηςτ.

γιαννη βλεπεις οτι συχνα πικνα κατεβαινω στην λεσχη και δεν μιλαω καν μονο ακουω
λες με εσας που εχω μπλεξει να μην καταλαβαινω τωρα τι μου γινεται
βλεπεις οτι παντα περνω και δευτερη και τριτη γνωμη για κατι , εσεις παντα βοηθατε ολοι
απο τον φιλο μου στα βορεια  της χωρας μεχρι τον νοτο και ειδικα εσεις οι αθηναιοι τα παιδια απο την λεσχη αλλα βεβαια με πρωταθλητη εσενα

βλεπεις οταν μιλανε καποια ατομα σαν το Δ.Π η τον Β η ΕΣΕΝΑ που τα εχεται φαει με το κουταλι κανενας δεν απαντα



Καταγράφηκε

AndreasB
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 178



Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Μάιος 10, 2012, 11:14:56 πμ »

συγνωμη για την εκφραση αλλα επικοινωνητε λιγο με τον κοσμο? κοροιδεψα εγω τιποτα αμεσως να βγαλετε λογια χωρις να πω εγω τιποτα? εγω απλα το εβαλα να το δουνε μερικοι απο εδω μεσα σας παρακαλω πολυ δεν θα βγαζετε λογια που εγω δεν ειπα καν
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Μάιος 10, 2012, 11:54:28 πμ »

ποιος ασχοληθηκε κυριε,μαζι σου!!διαβασε καλυτερα!!!!αποδοκιμαζουμε σχολια περιεργα,δεν μας ενδιαφερει τι γραφεις!!!αλλα το,- και να μην ξερει?καλα κανει  και κοροιδευει!!!!!!!!!!-ειναι κατι αντιφατικο? σαν εκφραση,και ειδικα συλλεκτη!!!γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
AndreasB
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 178



Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Μάιος 10, 2012, 12:14:04 μμ »

αναφερθηκα σε εσενα? αλλα οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται Χαμόγελο
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Μάιος 10, 2012, 01:21:07 μμ »

φιλε, βιλυ- βαλο,η αντρεα,η τασουλη,η γιαννη(ουτε πορτοφολας να ησουν!!!)ποιος εχει την μυγα και ποιος μυγιαζεται, ξερεις πολυ καλα!!!γραψε κανενα νομισματικο δοκιμιο,και ασε με, επιτελους στην ησυχια μου!!! αν δεν ξερεις να βγαζεις συμπερασμα? απο τρια-τεσσερα κειμενα,δεν φταιω εγω,αν εισαι περιορισμενης αντιληψεως!!!!φταιει μαλλον, η μητερα φυση!!!!γιατι δεν ασχολεισαι με κατι αλλο,τοσα χομπι?υπαρχουν!!!γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
AndreasB
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 178



Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Μάιος 10, 2012, 01:34:51 μμ »

καταρχας με λενε Ανδρεα ουτε τασουλη ουτε βαλο ουτε γιαννη ουτε καραμητρο και με οτι γουσταρω εγω θα ασχοληθω εσυ ασχολησου με την οικογενεια σου και με τα παιδια σου αν εχεις διοτι δεν ξερω και τι ηλικια εχεις αλλα σε κοβω για μεγαλο και ασε με εμενα πηγαινε βρες κανεναν να του πουλησεις μουρη για το 30δραχμο σου 1964 ms68 που δεν εχεις και ασε τι κανω εγω δεν θα δωσω αναφορα σε σενα τιποτα δεν μου εισαι.ενας κομπλεξικος εισαι που μολις σου ειπα στειλε μου το 30δραχμο ms68 που μου πουλουσες μουρη oτι εχεις τοτε αρχισες τις ειρωνιες επειδη δεν το ειχες καν.οποτε ασχολησου με κατι αλλο παρα με μενα εχω και αλλα πραγματα οχι αν ασχολουμαι μαζι σου συνεχεια δεν με γουσταρεις σαν ατομο μην ανοιγεις το στοματακι σου και μου πουλας ειρωνια.αυτα

Y.Γ και δεν ειμαι φιλος σου οπως γραφεις παραπανω.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3 ... 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences