Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 05:23:56 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 10 λεπτα 1831  (Αναγνώστηκε 6283 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 30, 2016, 11:45:50 μμ »

να σου στειλω και εγω καποια ενετικα που θελουν αμεση επεμβαση αλλα πρωτα θα κανονισω να σου εχουν κοψει το τηλεφωνο Σαρκασμός
Καταγράφηκε
ianis
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 162



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 01, 2016, 01:18:40 πμ »

Μου βαζετε δυσκολα, ο ενας χωρις ποτο ο αλλος χωρις τηλεφωνο, καλυτερα να το κανετε μονοι σας. Σαρκασμός

Χωρις πλακα ειναι ευκολο εαν  θελετε ψευδάργυρο μπορω να σας στειλω νομισματα, τα λιμαρης και περνεις το ρινισμα.
Κεζαπ βρισκεις στο παντοπωλειο.
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάιος 01, 2016, 03:49:22 πμ »

Μου βαζετε δυσκολα, ο ενας χωρις ποτο ο αλλος χωρις τηλεφωνο, καλυτερα να το κανετε μονοι σας. Σαρκασμός

Χωρις πλακα ειναι ευκολο εαν  θελετε ψευδάργυρο μπορω να σας στειλω νομισματα, τα λιμαρης και περνεις το ρινισμα.
Κεζαπ βρισκεις στο παντοπωλειο.
φιλε εκανες πολυ ομορφη δουλεια ,αυτα που αναφερεις τα βρισκω τα εργαλεια θα ηθελα να μου εστελνες η ακομα και μια φωτο πανω κατω τι εεργαλεια ειναι για να ψαξω να τα βρω,προσωπικα σε ευχαριστω που μοιραστηκες την μεθοδολογια και την εμπειρια στο πειραμα που εκανες,νασαι καλα
Καταγράφηκε
ianis
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 162



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάιος 01, 2016, 09:44:49 πμ »

Με ευχαριστηση το κανω και εγω σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια.

Στελνω φωτογραφια με το εργαλειο, τα δυο τσιγκελια στις ακρες ξεκολλάνε την πετρα απο τα δοντια, οποτε μπορεις να γινεις και οδοντιατρος αμα θελεις. Κλείσιμο ματιού
Στις αρχες ιουλιου ερχομαι στην Ελλαδα, σε περιπτωση που δεν το βρισκεις θα σου το φερω εγω απλως στειλε μου ενα μυνημα 20-25 ιουνιου.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences