Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 02:28:25 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Νικος - υποδειγμα συλλεκτη !!!  (Αναγνώστηκε 2521 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
mimisss
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 475


Προφίλ
« στις: Απρίλιος 23, 2012, 02:53:42 μμ »

Νικος  - υποδειγμα συλλεκτη !!! θα ηθελα να μοιραστω με τους υπολοιπους φιλους του φορουμ μια ιστορια που αφορα εμενα και εναν πολυ γνωστο χρηστη του φορουμ τον νικο ... πριν λιγες μερες  συζητωντας με τον νικο μου εκδηλωσε το ενδιαφερον του για εναν πιστοποιημενο καποδιστρια που ειχα στην κατοχη μου τον οποιο ηθελε για την συλλογη του ... σε ελαχιστο χρονο βρεθηκε η χρυση τιμη και κανονισαμε να του στειλω το νομισμα με αντικαταβολη ... το νομισμα να σημειωσω ηταν αξιας 220 ευρω ... πηγα λοιπον στα ελτα για την αποστολη του νομισματος και επεσα πανω σε μαθημα του παλιου υπαλληλου τον ελτα και νεαρης κοπελας μου επιασε δουλεια για 6 μηνες στα ελληνικα ταχυδρομεια ... πληρωσα τα εξοδα αντικαταβολης 4-5 ευρω περιπου και εφυγα περιμενοντας να παρω μετα απο καποιες μερες τα χρηματα μου ... σημερα λοιπον μου στελνει μηνυμα ο νικος και μου λεει οτι το νομισμα ειναι υπεροχο μεν αλλα το πληρωσε αντικαταβολη αντι 225 ευρω μονο 5 ευρω !!! οπως ολοι θα καταλαβατε ο νικος ειχε στα χερια του τον πιστοποιημενο καποδιστρια πληρονωντας στα ελτα μονο τα εξοδα αντικαταβολης 5 ευρω !!! αν ηθελε λοιπον κρατουσε το νομισμα σχεδον τσαμπα !!! ο νικος ομως μου εστειλε αμεσως μηνυμα με ενημερωσε και ηδη μου εστειλα τα χρηματα μου μεσω παυπαλ !!! αυτο ειναι ενα παραδειγμα οτι τελικα μεσα στην σαπιλα και στην δυσοδια υπαρχουν τελικα ανθρωποι με κεφαλαια γραμματα !!!  ΝΙΚΟΣ ... χιλια ευχαριστω φιλε ... απεδειξες για μια ακομη φορα οτι στην ζωη δεν ειναι το παν τα χρηματα ... σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου υγεια σε εσενα και την οικογενεια σου ... με πραγματικη εκτιμηση ... μιμις
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 23, 2012, 04:52:06 μμ »


μιμακο αν ξεκινησουμε να γραφουμε τις καλες που εχει κανει θα μας παρει καμια βδομαδα γραψιμο
οποτε το αφηνω ασχολιαστο

το μονο που θα πω ειναι οτι ειναι ασσος


νικο Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

Καταγράφηκε

ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 23, 2012, 07:50:19 μμ »

Μπραβο στο παληκαρι αν και δεν τον ξερω
Καταγράφηκε
sotis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 56


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 24, 2012, 01:17:54 πμ »

Μπράβο σε όλους, τουλάχιστον ο λόγος υπάρχει ακόμη στις μέρες μας.
Μίμη μπράβο και για τον φοίνικα, ελπίζω να σου πήγαν όλα καλά, χρόνια πολλά.
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Απρίλιος 24, 2012, 10:11:24 πμ »

ο νικος ειναι αρχηγος και οτι και να πουμε ειναι λιγο
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences