Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 03:29:23 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 soldo armata et morea  (Αναγνώστηκε 3723 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« στις: Δεκέμβριος 25, 2015, 07:25:09 μμ »

Αφου ανοιξαμε θεμα με Ενετικα θα ηθελα να βαλω μια νεα παραλαβη,ενα μονοσολδακι αρματα ετ μορεα ,σειρα εχει τωρα οποτε και οταν ξαναπερασει απο μπροστα μου το μονοσολδακι isole armata et morea Χαμόγελο
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 25, 2015, 07:26:17 μμ »

.
Καταγράφηκε
ΤΑΛΟΣ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 225


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 25, 2015, 08:02:20 μμ »

Καλοριζικο φιλε Μαρκο και χρονια πολλα,εχω και εγω καποια που αν
θυμαμαι καλα γραφουν DALMA ET ALBAN,θα βαλω φωτογραφιες.-
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 25, 2015, 08:06:12 μμ »

νασαι καλα φιλε,επειδη ειμαι νεοεισερχομενος και με ελαχιστες γνωσεις οποιος φιλος θελει να μας γραψει το ιστορικο του συγκεκριμενου νομισματος ,
Υ.Γ ανεβασε φιλε ,τωρα που εχει ανοιξει τετοια ενοτητα θα ηταν ομορφο να ανεβαζουμε τετοια ιστορικα νομισματα και να μαθαινουμε τις ιστοριες τους Χαμόγελο
Καταγράφηκε
iapwnas
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1702



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 25, 2015, 09:15:48 μμ »

Καλησπερα Μαρκο! Πολυ ωραιο το νομισμα σου, καλοριζικο! Περιμενε καποιον που τα γνωριζει να μας πει δυο λογια... Την κατηγορια την φτιαξαμε για να δουμε και αυτα τα νομισισματα, να μαθουμε γιαυτα, καθως αντιμετωπιζονται τοσα χρονια σαν φτωχοι συγγενεις  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Ουαί τοις ηττημένοις
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Δεκέμβριος 25, 2015, 09:47:49 μμ »

Καλησπερα Μαρκο! Πολυ ωραιο το νομισμα σου, καλοριζικο! Περιμενε καποιον που τα γνωριζει να μας πει δυο λογια... Την κατηγορια την φτιαξαμε για να δουμε και αυτα τα νομισισματα, να μαθουμε γιαυτα, καθως αντιμετωπιζονται τοσα χρονια σαν φτωχοι συγγενεις  Σαρκασμός
νασαι καλα Στελιο ,ξερω πανω κατω για το συγκεκριμενο αλλα επειδη δεν εχω ιδιαιτερη τριβη προτιμαω και εγω να ακολουθησουν τα παιδια που το κατεχουν καλα το αθλημα Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού συλλεκτικα μπορει στην Ελλαδα να ειναι φτωχος συγγενης συμφωνω αλλα ειναι ενα συλλεκτικο θεμα που απασχολει πολλους συλλεκτες παγκοσμιως και παρουσιαζει και συλλεκτικο και ιστορικο ενδιαφερον συναμα και ειναι πολυ εξυπνη προσθηκη η συγκεκριμενη ενοτητα ,μπραβο και για την σκεψη αλλα και για την υλοποιηση της σε ολο το τιμ Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences