Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 12:03:42 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Rwanda wildlife series ,Rhino 2012 MS69  (Αναγνώστηκε 5467 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Δεκέμβριος 03, 2015, 03:26:47 μμ »

Για εσενα ηρθε ο Αι Βασιλης ποιο νωρις ;)καλοριζικο φιλε και ωραιο απο ολες τις μεριες βαθμος Χαμόγελο
Ευχαριστώ Μάρκο, εγώ ζήτησα απο τον Άγιο Βασίλη φέτος να  μου φέρει τα πάντα(Panda) αλλά τελικά αυτός μου έφερε Rwanda  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα!
απο τον Αγιο ζητησες
για δωρο ενα panda
μα μπερδεψε τσαποστολες
και σου πεψε rwanda
 Σαρκασμός Σαρκασμός
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο, φίλε Μάρκο υποκλίνομαι στο καλύτερο μαντιναδολόγο της Κρήτης  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
https://media.licdn.com/mpr/mpr/p/8/005/05f/16c/0100995.jpg
του Στεκιου ναι ειμαι ,της Κρητης ειμαι μια τριχα απο τα σβαχια του καπρου Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Silverpanda
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 176



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Δεκέμβριος 03, 2015, 11:00:01 μμ »

Για εσενα ηρθε ο Αι Βασιλης ποιο νωρις ;)καλοριζικο φιλε και ωραιο απο ολες τις μεριες βαθμος Χαμόγελο
Ευχαριστώ Μάρκο, εγώ ζήτησα απο τον Άγιο Βασίλη φέτος να  μου φέρει τα πάντα(Panda) αλλά τελικά αυτός μου έφερε Rwanda  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα!
απο τον Αγιο ζητησες
για δωρο ενα panda
μα μπερδεψε τσαποστολες
και σου πεψε rwanda
 Σαρκασμός Σαρκασμός
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο, φίλε Μάρκο υποκλίνομαι στο καλύτερο μαντιναδολόγο της Κρήτης  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
https://media.licdn.com/mpr/mpr/p/8/005/05f/16c/0100995.jpg
του Στεκιου ναι ειμαι ,της Κρητης ειμαι μια τριχα απο τα σβαχια του καπρου Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences