Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 11:14:37 μμ
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S  (Αναγνώστηκε 12027 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Πάνος Μακρίδη
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14


Αυτός ο κόσμος ο μικρός, ο μέγας ! Ο.Ελύτης


Προφίλ
« στις: Νοέμβριος 25, 2015, 12:12:25 πμ »

Καλησπέρα-καλημέρα σε όλους.
Θα ήθελα την άποψη κάποιου έμπειρου σχετικά με το παρακάτω νόμισμα.
Υπάρχει δυνατότητα να σωθεί ?
Μεταξύ μας, χλωμό το κόβω.. Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Για τ'όνομα του Δία, Soddy, θα μας περάσουν για αλχημιστές
KOKO-27
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 618


god of war


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 25, 2015, 12:15:14 πμ »

ποιο ευκολο ειναι να βρεις αλλο!
αυτο αστο να εκπεμπει S.O.S Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

δεν χανω ποτε.... η κερδιζω η μαθαινω.
Πάνος Μακρίδη
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14


Αυτός ο κόσμος ο μικρός, ο μέγας ! Ο.Ελύτης


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 25, 2015, 12:17:59 πμ »

Ότι έχεις δίκιο το ξέρω !
Αλλά θέλω να το παιδέψω λίγο !
Καταγράφηκε

Για τ'όνομα του Δία, Soddy, θα μας περάσουν για αλχημιστές
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 25, 2015, 12:23:17 πμ »

Αστο να παει αστο! Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Πάνος Μακρίδη
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14


Αυτός ο κόσμος ο μικρός, ο μέγας ! Ο.Ελύτης


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Νοέμβριος 25, 2015, 12:26:03 πμ »

Εντάξει...το βάζω στη βασιλόπιτα..
Καταγράφηκε

Για τ'όνομα του Δία, Soddy, θα μας περάσουν για αλχημιστές
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Νοέμβριος 25, 2015, 12:37:43 πμ »

Εντάξει...το βάζω στη βασιλόπιτα..

Τσιφουτη  Στριφογύρισμα ματιών...με 2φραγκο θα την γλυτωσεις  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #6 στις: Νοέμβριος 25, 2015, 08:53:43 πμ »

Δύο συμβουλές...

Αν θέλεις να το παιδέψεις κι άλλο... δεν μπορείς.  Σαρκασμός
Ήδη έχει τραβήξει τα πάνδεινα. Ο προηγούμενος κάτοχος πρέπει να είχε έφεση στα βασανιστήρια. Πάντως αν επιμένεις, μπορείς με λίγο επιπλέον βασανισμό, να καταφέρεις να ομολογήσει, που κρύβονται τα υπόλοιπα BU από το μασούρι.  Γλώσσα

Μην το βάλεις στη βασιλόπιτα διότι έχει ζίχλα-μπίχλα... έξι δάχτυλα πάχος.  Έκπληξη
ΠΡΟΣΟΧΗ !!! Εγκυμονεί κίνδυνος δηλητηρίασης.  Γλώσσα
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Νοέμβριος 25, 2015, 08:55:26 πμ »

εχω ενα ακριβως το ιδιο και το βρηκα σε σακουλακι εδω στην πολη μου με διαφορα ξενα,να ρωτησω απο τι προηρθε αυτη η μαυριλα;;
Καταγράφηκε
yiorgos131313
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1369



Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Νοέμβριος 25, 2015, 09:07:45 πμ »

Σαν παιδια κανετε ,ειναι ευκολος ο καθαρισμος του
παινεις υδροχλωρικο οξυ και το βουτας μεσα ,καθαριζει 90 %
μετα με ενα σβουρακι. Προσοχη  oμως οχι με το τροχο, αλλα
με το συρμα το τριβεις καλα.
ΜΗΝ ξεχαστε να το αλειψετε με λιγο λαδι στο τελος να βγαλει τη γυαλαδα του  !!
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #9 στις: Νοέμβριος 25, 2015, 09:23:33 πμ »

εχω ενα ακριβως το ιδιο και το βρηκα σε σακουλακι εδω στην πολη μου με διαφορα ξενα,να ρωτησω απο τι προηρθε αυτη η μαυριλα;;

Αφού βγήκε από την τράπεζα, έπεσε από τα χέρια του πελάτη σε μια λακούβα με λάσπη. Στη συνέχεια το έτριψε να το καθαρίσει και, τσουπ, UNC Details Surface Hairlines. Αγόρασε ένα ψωμί και ο φούρναρης το έπιασε με χέρια που είχαν λάδι και αλεύρι. Πετάχτηκε μέσα στην ταμειακή (αστικός μύθος, καθότι δεν έκοψε απόδειξη και το έβαλε στο συρτάρι), χτυπήθηκε με άλλα κέρματα και, τσουπ, AU Details. Ο φούρναρης το έδωσε ρέστα σε έναν που πλήρωσε με τάλιρο (την ποικιλία με την μεγάλη κεφαλή), που το έβαλε στην τσέπη του και πήγε στο περίπτερο να πάρει μια σοκολάτα, για το μοναχοπαίδι του, που ετοίμαζε τις βαλίτσες για να φύγει μετανάστης Γερμανία. Ο περιπτεράς λόγω του ότι ήταν περίπου 11 π.μ. έτρωγε το δεκατιανό του. Με τα χέρια λερωμένα από σαλάμι-κασέρι, έπιασε το νόμισμα και το έριξε στο συρτάρι, και οϊμέ, έπεσε άγαρμπα, τσουπ, XF Details Rim Damage. Δόθηκε ρέστα σε έναν μπετατζή που αγόρασε δυο πακέτα Δελφοί και ένα Άσσο σκέτο (αυτό κάπνιζε αυτός... κόφτο το ρημάδι, αφού βλέπεις ότι σε πειράζει). Ο μπετατζής πήγε στο γιαπί και έδωσε το νόμισμα στον ΜπαρμπαΝίκο επειδή είχε φέρει τσίπουρο και μεζέ. Ο μπαρμπαΝίκος το έπιασε με τα χέρια του και το τσίπουρο αντέδρασε με τα προηγούμενα χημικά και, τσουπ, VF Details.

Για να μην τα πολυλογώ... Έτσι... πέρασε από χιλιάδες χέρια και τελικά έφτασε στα χέρια του φίλου μας.

Αν πολλαπλασιάσεις τον αριθμό των χεριών, υπολογίσεις την γκαντεμιά του νομίσματος (λακούβες, δεκατιανά, μπετατζήδες κλπ) τότε θα καταλάβεις πως γίνεται να έγινε κάπως έτσι.

Τώρα θα ρωτήσεις : Γιατί δεν γίνονται όλα έτσι ;;
Η απάντηση απλή : Που θες να ξέρω !!! ... Απλώς γράφω !!!
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Νοέμβριος 25, 2015, 10:43:56 πμ »

Σιγα μην φας τα χερια σου με οξεα για να καθαρισεις αυτη την π@παρια.
Συλλεκτικοτητα μηδεν, ουτε να το χαρισεις σε κανα πιτσιρικα αξιζει ετσι οπως ειναι.
Πετα το το ρημαδι, εκτος εαν ειναι ενθυμιο.
(ξερω, θα σηκωθουν οι τριχες μερικων)
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
ΜΙΔΑΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1367


Τυραννίς χρήμασι ...


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Νοέμβριος 25, 2015, 10:48:17 πμ »

Πέτατοοοοοο!!! Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Νοέμβριος 25, 2015, 10:49:11 πμ »

εχω ενα ακριβως το ιδιο και το βρηκα σε σακουλακι εδω στην πολη μου με διαφορα ξενα,να ρωτησω απο τι προηρθε αυτη η μαυριλα;;

Αφού βγήκε από την τράπεζα, έπεσε από τα χέρια του πελάτη σε μια λακούβα με λάσπη. Στη συνέχεια το έτριψε να το καθαρίσει και, τσουπ, UNC Details Surface Hairlines. Αγόρασε ένα ψωμί και ο φούρναρης το έπιασε με χέρια που είχαν λάδι και αλεύρι. Πετάχτηκε μέσα στην ταμειακή (αστικός μύθος, καθότι δεν έκοψε απόδειξη και το έβαλε στο συρτάρι), χτυπήθηκε με άλλα κέρματα και, τσουπ, AU Details. Ο φούρναρης το έδωσε ρέστα σε έναν που πλήρωσε με τάλιρο (την ποικιλία με την μεγάλη κεφαλή), που το έβαλε στην τσέπη του και πήγε στο περίπτερο να πάρει μια σοκολάτα, για το μοναχοπαίδι του, που ετοίμαζε τις βαλίτσες για να φύγει μετανάστης Γερμανία. Ο περιπτεράς λόγω του ότι ήταν περίπου 11 π.μ. έτρωγε το δεκατιανό του. Με τα χέρια λερωμένα από σαλάμι-κασέρι, έπιασε το νόμισμα και το έριξε στο συρτάρι, και οϊμέ, έπεσε άγαρμπα, τσουπ, XF Details Rim Damage. Δόθηκε ρέστα σε έναν μπετατζή που αγόρασε δυο πακέτα Δελφοί και ένα Άσσο σκέτο (αυτό κάπνιζε αυτός... κόφτο το ρημάδι, αφού βλέπεις ότι σε πειράζει). Ο μπετατζής πήγε στο γιαπί και έδωσε το νόμισμα στον ΜπαρμπαΝίκο επειδή είχε φέρει τσίπουρο και μεζέ. Ο μπαρμπαΝίκος το έπιασε με τα χέρια του και το τσίπουρο αντέδρασε με τα προηγούμενα χημικά και, τσουπ, VF Details.

Για να μην τα πολυλογώ... Έτσι... πέρασε από χιλιάδες χέρια και τελικά έφτασε στα χέρια του φίλου μας.

Αν πολλαπλασιάσεις τον αριθμό των χεριών, υπολογίσεις την γκαντεμιά του νομίσματος (λακούβες, δεκατιανά, μπετατζήδες κλπ) τότε θα καταλάβεις πως γίνεται να έγινε κάπως έτσι.

Τώρα θα ρωτήσεις : Γιατί δεν γίνονται όλα έτσι ;;
Η απάντηση απλή : Που θες να ξέρω !!! ... Απλώς γράφω !!!


Εισαι σκετη απολαυση  Φιλί Φιλί...εσυ παιδι μου δεν γραφεις .....ζωγραφιζεις  Μεγάλο χαμόγελο !!
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Νοέμβριος 25, 2015, 01:44:08 μμ »

εμενα το δικο μου Κωστα δεν εγινε ετσι ειμαι σιγουρος γιατι εδω τοτε δεν ειχε ταμειακες Σαρκασμός το πηρε ο πρωην κατοχος απο την τραπεζα και πηγε για ψαρεμα οπως πεταξε το καλαμι εφυγε και επεσε στην θαλλασα,μετα απο 2 μερες περασε ο Δημητρης ο κοκοβιος δεινος ψαροντουφεκας κατι του γυαλισε το επισε και ηταν το διδραχμο,πηγε στην ταβερνα του Γυλου στην τρυπια βαρκα
Η Σωφερίνα - Ο Γύλος στο δικαστήριο

ηπιε 2 ουζακια κερασε και ενα ο Γυλος καταλαθος (ηθελε να κερασει ενα αλλο αλλα εκει που κοιταξε ηταν ο κοβιος και για ναμην γινει παρεξηγηση κερασε και τους 2)ηταν Κυριακη μεσημερι και εκλεισε την ταβερνα να παει στο γηπεδο ηταν το ντερμπυ Κατω Πλατανια -Πανω Πλατανια μην στα πολυλογω ενω ηταν 0-0 βγαινει τεα τετ (κατα αλεφαντος σπικινγκ Κλείσιμο ματιού) ο επιθετικος της Κατω Πλατανιας σεντερφοραρα απο τις λιγες περνα και των τερματοφυλακα και ανοιγει το σκορ ,τοτε ο λαινσμαν σηκωσε οφσαιντ,σηκωνετε πανω ο σπανοβαγγελοδμητρης
,ο γυλος ντε και του πεταει το διδραχμο στο κεφαλι του λαινσμαν του ανοιξε το κεφαλι ,τιγκα στο αιμα,διακοπηκε το ματς,το νομισμα επεσε μεσα στο γηπεδο το βρηκε ενα μπολ μποι φιλαρακος μου ,μαζευε μπαλλες ,κραταγε εξαπτερυγα στις κηδειες κτλ,το εδωσε και πηρε ενα σουβλακι απο της χηρας τα χερια της ηταν ολολαδωτα γιατι εψηνε της πατατες σε γουρουνολαδο (αλλη νοστιμαδα να δοκιμασετε),το πηρε αυτη οταν εκανε ταμειο πηγε στου μπακαλογατου να παρει ψωνια για το μαγαζι ,το εδωσε του Ζικου και αυτος το εδωσε της φιφικας,μαυτα και με αλλα τελειωσε η ταινια και ηταν μεσα στα σκηνικα,το πηρε ενας φιλος Κρητικος και απο τοτε δεν θυμοταν που το ειχε,τελικα το ειχε βαλει σε ενα κουτι με μηχανικο λαδι για να το πατιναρει αλλα ματαια το κατεστρεψε,το βρηκε αινας φηλως μου χρεισαβγοιτις κε μου ιπαι ,ραι μαρκω εσοι δαιν μαζαιβις νωμισματα;;κε μου το αικανε δορο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Νοέμβριος 25, 2015, 01:51:36 μμ »

Παρακαλω να διαγραφει ο Μαρκος.Ευχαριστω. Άνεση
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences