Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 02:08:46 μμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Μισόλιρο 1897  (Αναγνώστηκε 23882 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
sabby
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1040


Nothing is true.Everything is possible.


Προφίλ
« Απάντηση #75 στις: Νοέμβριος 23, 2015, 07:53:14 μμ »

Έχετε δει μισόλιρα στο χέρι ξανά κύριε που κάνετε και κρίσεις Σαρκασμός Σαρκασμός;
Αν η ερώτηση απευθύνεται σε μένα,έχω δει μόνο 2 φορές μισόλιρο στο χέρι.Αν δεν ισχύουν οι παρατηρήσεις μου,είμαι ανοιχτός σε διορθώσεις.Χαρά μου να μάθω,το εννοώ.
Αν δεν επευθυνόσασταν σε μένα,θα ήθελα να μάθω αν είναι τελικά πλαστό και απο πού το εξακριβώνετε.
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #76 στις: Νοέμβριος 23, 2015, 07:58:11 μμ »

Γιατι του την πηγες κρυα την μπουγατσα του Αντωνη Σαρκασμός Φιλε ΑΚ(εγω δεν εχω τιποτα μαζι σου). Άνεση
Δεν παραξειγώ Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Θα σας διαγράψω όλους Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Αίντε να δούμε μια άσπρη μέρα! Σαρκασμός Σαρκασμός
Ανδρέα εσύ θα γίνεις ο νέος υπερδιαχειριστής του στεκιού μια που έχουμε και το ίδιο όνομα.... Μεγάλο χαμόγελο
Ο Αντώνης πέφτει στην Β εθνική για ένα μήνα μέχρι να συνέλθει.....

Πολύ θάρρος παίρνεις  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
AK
Επισκέπτης
« Απάντηση #77 στις: Νοέμβριος 23, 2015, 08:06:01 μμ »

Γιατι του την πηγες κρυα την μπουγατσα του Αντωνη Σαρκασμός Φιλε ΑΚ(εγω δεν εχω τιποτα μαζι σου). Άνεση
Δεν παραξειγώ Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Θα σας διαγράψω όλους Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Αίντε να δούμε μια άσπρη μέρα! Σαρκασμός Σαρκασμός
Ανδρέα εσύ θα γίνεις ο νέος υπερδιαχειριστής του στεκιού μια που έχουμε και το ίδιο όνομα.... Μεγάλο χαμόγελο
Ο Αντώνης πέφτει στην Β εθνική για ένα μήνα μέχρι να συνέλθει.....

Πολύ θάρρος παίρνεις  Στριφογύρισμα ματιών
Δεν παίρνω θάρρος......απλώς το γράφω να χαλαρώσουμε λίγο. Χαμόγελο
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #78 στις: Νοέμβριος 23, 2015, 08:12:17 μμ »

Το ξέρω ..πλάκα κάνω  Σαρκασμός

Βασίλη δες σε ποιά ενότητα θα μεταφερθεί το θέμα και θα καταλάβεις αν είναι πλαστό  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #79 στις: Νοέμβριος 23, 2015, 08:47:22 μμ »

Γιατι του την πηγες κρυα την μπουγατσα του Αντωνη Σαρκασμός Φιλε ΑΚ(εγω δεν εχω τιποτα μαζι σου). Άνεση
Δεν παραξειγώ Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Θα σας διαγράψω όλους Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Αίντε να δούμε μια άσπρη μέρα! Σαρκασμός Σαρκασμός
Ανδρέα εσύ θα γίνεις ο νέος υπερδιαχειριστής του στεκιού μια που έχουμε και το ίδιο όνομα.... Μεγάλο χαμόγελο
Ο Αντώνης πέφτει στην Β εθνική για ένα μήνα μέχρι να συνέλθει.....
Ετσι ετσι κανε τα κουμαντα και μη μασας και εγω μαζι σου ειμαι  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #80 στις: Νοέμβριος 23, 2015, 08:57:58 μμ »

Γιατι του την πηγες κρυα την μπουγατσα του Αντωνη Σαρκασμός Φιλε ΑΚ(εγω δεν εχω τιποτα μαζι σου). Άνεση
Δεν παραξειγώ Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Θα σας διαγράψω όλους Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Αίντε να δούμε μια άσπρη μέρα! Σαρκασμός Σαρκασμός
? Άνεση
Ανδρέα εσύ θα γίνεις ο νέος υπερδιαχειριστής του στεκιού μια που έχουμε και το ίδιο όνομα.... Μεγάλο χαμόγελο
Ο Αντώνης πέφτει στην Β εθνική για ένα μήνα μέχρι να συνέλθει.....
Ετσι ετσι κανε τα κουμαντα και μη μασας και εγω μαζι σου ειμαι  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
? Άνεση
Καταγράφηκε
AK
Επισκέπτης
« Απάντηση #81 στις: Ιανουάριος 09, 2016, 11:43:35 μμ »

Καλησπέρα,

έχω μια απορία.
Ενώ ο πωλητής πήρε αρνητική κρητική για το πλαστό μισόλιρο που πούλησε σήμερα τυχαία διαπίστωσα ότι κατάφερε να την σβήσει.
Πως γίνεται αυτό?
Μήπως έχει να κάνει με την απόφαση του pay pal που δικαίωσε τον πωλητή εις βάρος μου?

Παραθέτω και τον πωλητή
http://www.ebay.com/itm/Victoria-1897-gold-Half-Sovereign-/161876119629


« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 10, 2016, 12:08:30 πμ από AK » Καταγράφηκε
AK
Επισκέπτης
« Απάντηση #82 στις: Ιανουάριος 10, 2016, 12:08:44 πμ »

Μπορώ να ζητήσω επαναξέταση από το pay pal στέλνωντας το νόμισμα για πιστοποίηση και χρησιμοποιώντας την απόφαση ως απόδειξη πλαστότητας?
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #83 στις: Ιανουάριος 10, 2016, 12:45:17 πμ »

Μην το βλέπεις εγωιστικά μπλόκαρε τον κάνε του κι ένα ρεπορτ και απλώς μην ξαναγοράσεις απο αυτόν.
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
AK
Επισκέπτης
« Απάντηση #84 στις: Ιανουάριος 10, 2016, 12:46:22 πμ »

Μην το βλέπεις εγωιστικά μπλόκαρε τον κάνε του κι ένα ρεπορτ και απλώς μην ξαναγοράσεις απο αυτόν.
Πως γίνεται αυτό?
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #85 στις: Ιανουάριος 10, 2016, 12:53:38 πμ »

ακολουθωντας το λινκ http://offer.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?bidderblocklogin&hc=1&hm=uk%601d72f%2Bc1%3D%60

συμπληρωνεις στο παραθυρο το ονομα του και πατας οκ και ετσι τον μπλοκαρεις δεν μπορει να χτυπησει κατι απο εσενα .
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
AK
Επισκέπτης
« Απάντηση #86 στις: Ιανουάριος 10, 2016, 12:58:06 πμ »

Ευχαριστώ.
Μπορείς να μου απαντήσεις και στα άλλα ερωτήματα?
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #87 στις: Ιανουάριος 10, 2016, 01:12:29 πμ »

το report το κάνεις μεσα απο την συναλλαγη σας το να μην ξαναγορασεις απο αυτον φανταζομαι ξερεις πως γινεται... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Καλέ μου φίλε το Ebay ειναι ου μπλεξεις...Μην σου τυχει που λένε είμαι μέλος κοντα 15 χρόνια αν σου πω τι εχω περάσει γράφεις βιβλιο... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
AK
Επισκέπτης
« Απάντηση #88 στις: Ιανουάριος 10, 2016, 01:14:43 πμ »

το report το κάνεις μεσα απο την συναλλαγη σας το να μην ξαναγορασεις απο αυτον φανταζομαι ξερεις πως γινεται... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Καλέ μου φίλε το Ebay ειναι ου μπλεξεις...Μην σου τυχει που λένε είμαι μέλος κοντα 15 χρόνια αν σου πω τι εχω περάσει γράφεις βιβλιο... Κλείσιμο ματιού
Πως κατάφερε να σβήσει την αρνητική κρητική?
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #89 στις: Ιανουάριος 10, 2016, 01:17:22 πμ »

Αν η υποθεση εκλεισε κατα εσου και ειχες ριξει και κανα μπινελικι στα μηνυματα που ανταλλαξατε μεσω εμπαυ ζητησε απο το εμπαυ και την διεγραψαν (γίνεται και αυτο καμια φορα)...
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences