Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 12:18:27 πμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: "Απελευθέρωση από τα δεσμά του σλαμπ"  (Αναγνώστηκε 13860 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Νοέμβριος 16, 2015, 06:19:28 μμ »

 Μιχαλη, το εσβησα το περι δημιουργιας εντυπωσεων, πριν γραψεις εσυ την απαντηση, γιατι ακριβως μπορει να παρεξηγηθει, οπως και εγινε.
 Φυσικα δεν σου προσαπτω σκοπιμοτητα (δηλαδη συμφερον) σε αυτο που εγραψες, γιατι ολοι γνωριζουμε οτι ουτε παλαιος εμποροσυλλεκτης εισαι, ουτε εχεις καποιο συμφερον απο την πιστοποιηση η μη των νομισματων.
 Αναφερθηκες ομως και συσχετισες την πιστοποιηση και τον επηρρεασμο του κοσμου με συγκεκριμενο προσωπο που εγραψε περι μη υπαρξης πλεον  συλλογης κλπ, κατι που το εχουμε διαβασει ολοι προσφατα και ας μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας.(το οτι αναφερεις και τα raw, ενταξει τωρα..)
 Η δημιουργια εντυπωσεων και το οφσαιντ που ανεφερα, ειναι ακριβως αυτη.
 Δεν υπαρχει πλεον συσχετισμος της πιστοποιησης με συγκεκριμενα προσωπα, πιστοποιει και η κουτση Μαρια.
 Εαν καποιοι, καποτε, αντιληφθηκαν νωρις τα πλεονεκτηματα και επηρρεασαν τον συλλεκτικο κοσμο υπερ, πολυ καλα εκαναν σε αυτο το θεμα, γιατι ο χωρος , με την πιστοποιηση, εγινε πιο αξιοπιστος.
 Το εαν εχουν η οχι πλεον συλλογες, δεν νομιζω να μας αφορα.
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Νοέμβριος 16, 2015, 06:37:42 μμ »

Μιχαλη, το εσβησα το περι δημιουργιας εντυπωσεων, πριν γραψεις εσυ την απαντηση, γιατι ακριβως μπορει να παρεξηγηθει, οπως και εγινε.
 Φυσικα δεν σου προσαπτω σκοπιμοτητα (δηλαδη συμφερον) σε αυτο που εγραψες, γιατι ολοι γνωριζουμε οτι ουτε παλαιος εμποροσυλλεκτης εισαι, ουτε εχεις καποιο συμφερον απο την πιστοποιηση η μη των νομισματων.
 Αναφερθηκες ομως και συσχετισες την πιστοποιηση και τον επηρρεασμο του κοσμου με συγκεκριμενο προσωπο που εγραψε περι μη υπαρξης πλεον  συλλογης κλπ, κατι που το εχουμε διαβασει ολοι προσφατα και ας μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας.(το οτι αναφερεις και τα raw, ενταξει τωρα..)
 Η δημιουργια εντυπωσεων και το οφσαιντ που ανεφερα, ειναι ακριβως αυτη.
 Δεν υπαρχει πλεον συσχετισμος της πιστοποιησης με συγκεκριμενα προσωπα, πιστοποιει και η κουτση Μαρια.
 Εαν καποιοι, καποτε, αντιληφθηκαν νωρις τα πλεονεκτηματα και επηρρεασαν τον συλλεκτικο κοσμο υπερ, πολυ καλα εκαναν σε αυτο το θεμα, γιατι ο χωρος , με την πιστοποιηση, εγινε πιο αξιοπιστος.
 Το εαν εχουν η οχι πλεον συλλογες, δεν νομιζω να μας αφορα.
Για το πρωτο σκελος οκ.............για το δευτερο σκελος ουτε συσχετισα ουτε αναφερθηκα σε συγκεκριμενο προσωπο ουτε καταλαβαινω τι λες ουτε εχω διαβασει πουθενα τιποτα ουτε κρυβομαι πισω απο το δακτυλο μου ουτε και με νοιαζει ποιος εχει συλλογη και ποιος οχι........προφανως εσυ στο μυαλο σου συσχετισες κατι το οποιο προφανως ειναι λαθος για αυτα που εγω εχω γραψει...........μηπως με εχεις μπερδεψει με καποιον αλλο;Αν θελεις κατι να μου πεις στειλε μου πμ........εδω εγω κλεινω .-
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences