Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 10:28:32 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 l 1901 A  (Αναγνώστηκε 4614 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« στις: Νοέμβριος 11, 2015, 10:14:38 πμ »

1 Λ 1901 Α το συγκεκριμενο το ειχα ανεβασει για εκτιμηση αγορας,το ειχα βρει μαζι με καποια αλλα στην πολη που μενω,το εστειλα συντηρηση -πιστοποιηση,ειναι το πρωτο νομισμα που διεκρινα μονος μου τι κατασταση μπορει να ειναι ,ξεροντας τα συγκεκριμενα οτι αγορα-πιστοποιηση κτλ ειναι οικονομικα ισα βαρκα ισα πανια θελησα να το στειλω γιατι θα ειναι το βασικο μονολεπτο της συλλογης μου οχι λογω οικονομικης αξιας αλλα συναισθηματικης προπαντων,για βαλτε ενα βαθμο οποιος θελει,ετσι για την κουβεντα,ευχαριστω
http://oi58.tinypic.com/ao7tr7.jpg
http://oi57.tinypic.com/30ksv2a.jpg
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 11, 2015, 01:34:27 μμ »

επειδη ειστε κουμπωμενοι και με το δικιο σας διοτι απο  φωτο ειναι ρισκο η εκτιμηση να σας πω οτι ειναι μς το συγκεκριμενο αν θελεται σχολιαζεται αν δεν θελεται ξα σας Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 11, 2015, 03:21:12 μμ »

Μάρκο καλησπέρα, το κοιτούσα το πρωι και πήγα να πω την γνώμη μου...Η φωτό δεν βοηθάει πολύ είναι λίγο σκοτεινή, πάντως διακρίνεται ότι το νόμισμα έχει λίγο κόκκινο λουστράκι... Επειδή έχω ένα σε ίδια κατάσταση περίπου, ίσως λίγο πιο καθαρό, αλλά στο πιο καφέ...Θα έλεγα ότι έχει τον ίδιο βαθμό με το δικό μου...Δηλαδή ΧΧΧΧ...

Αυτά πήγα να γράψω το πρωί, αλλά διέκοψα και μίλησα τηλεφωνικά με ένα κοινό φίλο... Που μου αποκάλυψε τον βαθμό και είναι αυτός που πήγα να γράψω... Μεγάλο χαμόγελο

Οπότε , δεν συνεχίζω καθώς πλέον γνωρίζω την απάντηση...
Καταγράφηκε
Misha19
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 273



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 11, 2015, 06:18:28 μμ »

Εγω λέω 64  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Νοέμβριος 11, 2015, 06:22:38 μμ »

Μαρκο το νομισμα ειναι ακυκλοφορητο αλλα απο την στιγμη που πηγε συντηρηση πρωτα αν δεν το δω δεν μπορω να εκφρασω αποψη για το τι βαθμο πηρε.Εχω αποψη για αυτο που βλεπω αλλα αυτο που βλεπω μπορει να απεχει αρκετα απο αυτο που ειναι τωρα το νομισμα...........θα διακινδυνεψω να πω 63
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Νοέμβριος 11, 2015, 06:25:28 μμ »

ms 63.
Καταγράφηκε
iapwnas
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1702



Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Νοέμβριος 11, 2015, 06:32:35 μμ »

Μαρκο καλοριζικο το μικρο  Χαμόγελο Ωραιοτατο ειναι και σιγουρα ακυκλοφορητο! Οτι βαθμο και να παρει δεν εχει σημασια ειναι κοματι του τοπου μας οποτε οι αριθμοι δεν εχουν σημασια!

Μια παρατηρηση επειδη ηθελες αμεσες απαντησεις και γρηγορα προσπαθησε να βαζεις φωτος απευθειας στο θεμα!  Κλείσιμο ματιού Ανεβαζωντας λινκ καποιος δεν μπαινει καν στον κοπο να τα δει γιατι ειναι κουραστικο να ανοιγεις πολλα παραθυρα  Κλείσιμο ματιού Οι δικες σου φωτος ειδα δεν ειναι και πολλα kb οποτε με τη ζωγραφικη η το πικασα τις μικραινεις ευκολα!
Σου ανεβαζω τις δικες σου φωτος μονο επεξεργασια απο το πικασα καθως τις φωτο τις ισιωσα και απλα την εκανα κροπ και πεταξα το "αχρηστο" μερος γυρο απο το νομισμα! Ετσι μικρυναν πολυ!
Ο αλλος τροπος ειναι να πατας πανω στη φωτο δεξι κλικ-ανοιγμα με τη ζωγραφικη. Μετα πανω αριστερα λεει αλλαγη μεγεθους και πατας εκει. Εχει σαν default αριθμο 100. Τον σβηνεις και βαζεις εναν μικροτερο πχ 90. Μετα πατας Χ και αποθηκευση στον πινακα που πεταγεται. Αν θελεις περισσοτερο μικρυνση ισως χρειαστει να βαλεις αναλογικα μικροτερο αριθμο.
Επισης ενα αλλο + σε αυτη τη διαδικασια ειναι οτι οι φωτος μενουν στο θεμα για παντα και οποτε καποιος ανατρεξει σε αυτο βλεπει τις φωτος  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Ουαί τοις ηττημένοις
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Νοέμβριος 11, 2015, 07:04:04 μμ »

Σας ευχαριστω ολους ,το νομισμα βγηκε 63bn ,οταν με το καλο ερθει θα ξανανεβασω φωτο
Στελιο ευχαριστω για την καθοδηγηση αλλα με την τεχνολογια εχω θεμα Σαρκασμός Σαρκασμός θα το λυσω ομως γιατι κουραζει και εμενα ;)παντως σαν γκαλοπ θα ηταν καλο,ενω το νομισμα στην παρουσα φωτο ειναι οντως απροβλεπτο ,υποκλινομαι και μαθαινω και παλι σας ευχαριστω,ειμαι σιγουρος οταν το ξαναδουμε θα ειναι μια ωραια συγκριση
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Νοέμβριος 11, 2015, 07:05:53 μμ »

Kαλοριζικο και με το καλο να το δεχθεις
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Νοέμβριος 11, 2015, 07:08:05 μμ »

Καλοριζικο Μαρκο,παντα τετοια!
Καταγράφηκε
heavy-metal
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 424



Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Νοέμβριος 17, 2015, 09:38:03 μμ »

Να το χαίρεσαι !!! Καλορίζικο και πάντα τέτοια !!!!
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Νοέμβριος 17, 2015, 09:40:33 μμ »

σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια  Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Δεκέμβριος 25, 2015, 07:30:49 μμ »

να το βγαλω και μια φωτο μεσα στο κουτακι του Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Δεκέμβριος 25, 2015, 07:31:35 μμ »

.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences