Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 01:15:12 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Γνωριζετε τι ειναι αυτα...??  (Αναγνώστηκε 12831 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #30 στις: Νοέμβριος 08, 2015, 02:33:17 μμ »

Για όλους αυτούς που βοηθάμε τα νέα μέλη αυτά που έγραψες είναι προσβολές.Αν δεν ενοχλείται η διαχείριση τι να πώ....
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Νοέμβριος 08, 2015, 03:30:07 μμ »

Θοδωρη,νομιζω υπερβαλλεις λιγο...αν δεν εχει υπαρξει συμβαν απο μερος σου,τοτε δεν βρισκω λογο να "αρπαζεσαι" ετσι..και αλλες φορες εχει αναφερθει στο στεκι σε εκτιμησεις οτι "κοιτα,προσεχε μην στο φανε τσαμπα" και αλλα παρομοια..δεν χρειαζεται να γινει ντορος..ο αντωνης ειπε την αποψη του.δεν μιλησε συγκεκριμενα για καποιον,ασχετα αν εχει τον χ-ψ στο μυαλο του η αν ακουσε για τον οποιονδηποτε..ουτε μιλησε και για ολα τα μελη εδω μεσα...ισως δεν ακουστηκε ωραιο αυτο που ειπε αλλα ισχυει μεχρι ενα σημειο..το θεμα ειναι η εκφραση η η σημασια αυτου που λεει κανεις?δλδ αν ελεγε το ιδιο πραγμα πιο "εξευγενισμενα" δεν θα πειραζε?παρολο που μιλαμε για το ιδιο νοημα?

δεν εχω κατι μαζι σου,οπως με ολους εδω μεσα νομιζω,απλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενοχληθηκες τοσο απο μια εκφραση η οποια δεν ηταν επι προσωπικου..κ εγω δεχομαι οτι υπαρχουν καποιοι εδω οι οποιοι θελουν να αγορασουν τσαμπα,χωρις να εννοω τον ταδε..παντου υπαρχουν,σε ολους τους χωρους,ολοι θελουν να ειναι κερδισμενοι.ποσο μαλλον σε συλλεκτικα...

Ελπιζω να μην εθιξα κανεναν και δεν εχω καμια προθεση αντιπαραθεσης με κανεναν απο εδω,ειτε συμφωνει ειτε οχι..
μακαρι να το ξεπερασεις συντομα χωρις να υπαρξει διαπληκτισμος με κανεναν..στο κατω κατω,οπως αναφερθηκε νωριτερα,αν εισαι καθαρος δεν εχεις λογο να ανηαυχεις η να θιγεσαι απο την στιγμη που ξερεις οτι δεν ειναι για σενα... Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #32 στις: Νοέμβριος 08, 2015, 03:43:26 μμ »

Μάλλον υπάρχει πρόβλημα επικοινωνίας από ότι κατάλαβα... εννοείται ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με εμένα αυτο μπορεί να το πιστοποιήσει ο οποιοσδήποτε έκανε συναλλαγή μαζί μου.Προσπαθησα να προστατέψω τη σελίδα με αυτά που έγραψα και όχι τον εαυτό μου.Αφου δεν ενοχλήθηκε κανεις από αυτούς που πρέπει εγώ δεν θα το συνεχίσω άλλο .Ισως είμαι λίγο περισσότερο ευαίσθητος Σε κάποια θέματα από άλλους....
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #33 στις: Νοέμβριος 08, 2015, 03:45:37 μμ »

Θοδωρη,νομιζω υπερβαλλεις λιγο...αν δεν εχει υπαρξει συμβαν απο μερος σου,τοτε δεν βρισκω λογο να "αρπαζεσαι" ετσι..και αλλες φορες εχει αναφερθει στο στεκι σε εκτιμησεις οτι "κοιτα,προσεχε μην στο φανε τσαμπα" και αλλα παρομοια..δεν χρειαζεται να γινει ντορος..ο αντωνης ειπε την αποψη του.δεν μιλησε συγκεκριμενα για καποιον,ασχετα αν εχει τον χ-ψ στο μυαλο του η αν ακουσε για τον οποιονδηποτε..ουτε μιλησε και για ολα τα μελη εδω μεσα...ισως δεν ακουστηκε ωραιο αυτο που ειπε αλλα ισχυει μεχρι ενα σημειο..το θεμα ειναι η εκφραση η η σημασια αυτου που λεει κανεις?δλδ αν ελεγε το ιδιο πραγμα πιο "εξευγενισμενα" δεν θα πειραζε?παρολο που μιλαμε για το ιδιο νοημα?

δεν εχω κατι μαζι σου,οπως με ολους εδω μεσα νομιζω,απλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενοχληθηκες τοσο απο μια εκφραση η οποια δεν ηταν επι προσωπικου..κ εγω δεχομαι οτι υπαρχουν καποιοι εδω οι οποιοι θελουν να αγορασουν τσαμπα,χωρις να εννοω τον ταδε..παντου υπαρχουν,σε ολους τους χωρους,ολοι θελουν να ειναι κερδισμενοι.ποσο μαλλον σε συλλεκτικα...

Ελπιζω να μην εθιξα κανεναν και δεν εχω καμια προθεση αντιπαραθεσης με κανεναν απο εδω,ειτε συμφωνει ειτε οχι..
μακαρι να το ξεπερασεις συντομα χωρις να υπαρξει διαπληκτισμος με κανεναν..στο κατω κατω,οπως αναφερθηκε νωριτερα,αν εισαι καθαρος δεν εχεις λογο να ανηαυχεις η να θιγεσαι απο την στιγμη που ξερεις οτι δεν ειναι για σενα... Χαμόγελο


Δεν έχω να ξεπέρασω τίποτα φιλε μου μάλλον μπερδευεσαι
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Νοέμβριος 08, 2015, 03:51:33 μμ »

Θοδωρη, ουτε εγω περιμενα να εννοουν εσενα.ξερω καλα για το αν εισαι κυριος..το οτι το συνεχιζες να μαθεις τι κ πως μου εδειξε οτι θιχτηκες υπερβολικα...εφοσον λοιπον προσπαθησες να προστατεψεις την σελιδα και εκανες την προσπαθεια σου,σειρα εχουν οι υπευθυνοι να πραξουν κατι αν το θεωρουν αναγκαιο..οποτε πιστευω ολοι καλα λοιπον! Χαμόγελο  Χαμόγελο
Ας αναλαβουν τωρα να καθαρισουν το θεμα του φιλου απο τα ασχετα περι λιθων..
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Νοέμβριος 09, 2015, 05:05:06 μμ »

antonis333 περιμένω από σένα ένα μήνυμα σχετικά με τα κοράκια που υπάρχουν εδώ. Πρέπει να προφυλάξουμε τα νώτα μας από αυτά. Εσύ είχες προσωπική εμπειρία με κοράκια?
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
antonis333
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 253



Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Νοέμβριος 09, 2015, 09:28:02 μμ »

Εγώ όχι. Φίλος μου είχε προσωπική εμπειρία.
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Νοέμβριος 09, 2015, 09:34:18 μμ »

Εγώ όχι. Φίλος μου είχε προσωπική εμπειρία.

Πες σε παρακαλώ τον φίλο σου να επικοινωνήσει μαζί μου σε π.μ
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences