Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 10:25:50 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Βιβλία εκδόσεις Μίλητος  (Αναγνώστηκε 3440 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Tamp
Επισκέπτης
« στις: Ιούλιος 31, 2015, 08:34:43 πμ »

Καλη σας ημέρα! Έχω κλείσει το κατάστημα μου εδώ και 3 χρόνια (κρατούσα ένα βιβλιοπωλειο) και μου έχουν μείνει αρκετά βιβλία της ΜΙλητου, απο τα οποία είναι πολλά τα οποία δεν διατηθενται όσο εύκολα θα περίμενα. Είναι όλα σε εξαιρετική κατάσταση. Που θα συμβουλεύατε να απευθυνθω ; Βιβλία όπως το "Συνόψις Ιστοριων" του Ιωάννη Σκυλίτση η το "Περί ύλης Ιατρικής" του Διοσκουρίδη
Καταγράφηκε
Valeroi
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1275


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 31, 2015, 08:56:09 πμ »

Μπορείς να κάνεις μια λίστα και να τη βάλεις στις αγγελίες στο στέκι, αλλιώς παίρνεις παραμάζομα παλαιοβιβλιοπωλεια και βιβλιοπωλεία για όποιον στα αγοράσει σαν στοκ.
Καταγράφηκε

Το blog μου στο https://philatelious.wordpress.com/
Tamp
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 31, 2015, 10:00:05 πμ »

Μπορείς να κάνεις μια λίστα και να τη βάλεις στις αγγελίες στο στέκι, αλλιώς παίρνεις παραμάζομα παλαιοβιβλιοπωλεια και βιβλιοπωλεία για όποιον στα αγοράσει σαν στοκ.

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση. Όταν λες αγγελίες που εννοείς ; Είμαι αρκετά καινούργιος εδώ ακόμα;)
Καταγράφηκε
Tamp
Επισκέπτης
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 31, 2015, 10:08:34 πμ »

θα είχα τύχη αν τα έβαζα στο e-bay ? (Μήπως και έπιανα καλύτερες τιμές) . Εν τωμεταξύ μπήκα σε 2-3 σελίδες που έχει ποστάρει ο φίλος στο post των παλαιοβιβλιοπωλείων και βλέπω τιμές στα όρια των τιμών του εκδότη .....οι δικές μου τιμέσ είναι πολύ προσιτές σε σχέση με αυτέσ που βλέπω...
Καταγράφηκε
vangelis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 653


Always look on the bright side of life


Προφίλ WWW
« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 31, 2015, 11:29:31 πμ »

Βαλε αγγελια εδω http://steki-syllekton.gr/index.php?board=38.0 αφου διαβασεις καλα πρωτα τους ορους πωλησεων
Καταγράφηκε

kostantinos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 327


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 31, 2015, 12:53:14 μμ »

Φιλε μπορεις να τα βαλεις εδω,μπορεις να τα βαλεις στη χρυση ευκαιρια,υπαρχουν καποιες σελιδες(αρκετες)στο facebook που γινεσαι μελος και πουλας,τελευταια λυση για μενα ειναι τα παλαιοβιβλιοπωλεια.
Καταγράφηκε
Tamp
Επισκέπτης
« Απάντηση #6 στις: Ιούλιος 31, 2015, 11:41:12 μμ »

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Υπάρχει κάποιο site που πιστεύετε ότι μπορεί να υπάρχει ενδιαφέρον; Στα πιο πολλά ο κόσμος ενδιαφέρεται για λογοτεχνικά ...μεταχειρισμένα ... Τα βιβλία αυτά απευθύνονται σε άλλο κοινό. Εδώ πάντως έχω ξεκινήσει και τα ποστάρω.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences