Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 26, 2024, 08:55:30 πμ
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΑΠΟ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑ ΟΕΟΟΟΟ?  (Αναγνώστηκε 7009 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
valantis
Επισκέπτης
« στις: Μάρτιος 03, 2012, 03:51:15 μμ »

Χτες πηρε μια φιλη ενα μισολιρο 4.06 γραμμαριων.
Λιγο πριν εβγαλα ανακοινωση για λιρες 250 ευρω μαλλον πλαστες αφου ακομα δεν εγινε τιποτα περιμενουμε νεα για να δουμε τα νομισματα.Ακουσαμε πολλα εδω μεσα.
Καλα ρε κοπριτες κλεφτες αγιογδυτες 20 καρατια ειναι το μισολιρο και σωθηκατε κερδιζοντας μερικα ψωροευρο?
Ε θα το πω ρε και πειτε οτι θελετε στο κατω κατω οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται σε φαρμακα και σε γιατρους ρε κλεφτες να τα φατε.
Τωρα ?
Απο που θα παρω κανα κομματι αν θελω?
Τραπεζα πειραιως θα δωσω και 20 - 30 - 40 ευρω παραπανω και οσοι εχουν την μυγα και μυγιαστουν και εχουν νομισματα να τα βαλουν στον κωλο τους.
Τελικα λεμε τους πολιτικους κλεφτες.Εμεις τι ειμαστε αγιοι?Αντε ρε να δουμε τα χαλια μας πρωτα και μετα να πουμε για τους αλλους.
Οσο για τον εξυπνο που πουλησε το μισολιρο στην κοπελα θα του πω οτι δεν θα ξανα ασχοληθει με τιποτα οσο αφορα αγορες χρυσου η κατι αλλο απο το νετ και μαζι της και εγω.Τι τον νοιαζει ομως θυματα καθε μερα ενα σωρο.
Προσοχη ρε ολοι αγορες μονο τετ α τετ πλεον για μενα μονο με συναντηση και σε οποιον αρεσει.Και ετσι θα πουλαω απο εδω και περα και σε οποιον αρεσει.
Πειτε και σχολιαστε οτι θελετε εγω δεν φταιω που γινομαι κακως μερικοι κοπριτες φταιν.
Ευχαριστω
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 03, 2012, 04:09:54 μμ »

Καλησπερα βαλαντ .Λυπαμαι που επεσε θυμα απο καποιους κοπριτες κλεφτες η φιλισου.Καποια ατομα σαν αφτους κανουν το κοσμο να ειναι διστακτηκο σε αγορες.Εγω παντος ειμαι ευχαριστημενος απο την μικρη συνεργασια που ειχαμε αν και δεν σε ξερω απο κοντα και με μεγαλη μου χαρα θα ξανασυργαζομουν.Αν τους ξερεις αυτους  πρεπει να φανε καμια φαπα γιατι καμια π.....α μικρη η μεγαλη δεν εχει σημασια.
Καταγράφηκε
valantis
Επισκέπτης
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 03, 2012, 04:18:16 μμ »

τι να πω δημητρη δεν ξερω.
ακουω καθε λιγο οτι κατι εγινε.
αλλαξα της πωλησεις στο ρικαρδο.τα εβαλα μονο με συναντηση τελος.
αγορα πωληση μονο με συναντηση.
ακομα δεν την πατησα γιατι τα ατομα τα οποια εχω παρει ειναι ολοι τους αριστοι σε ολα και ειναι οι περισοτεροι εδω μεσα.απλα για να μην την πατησω σταματαω αγορες απο αποσταση.οχι οτι θα μου την φερει κανεις απο αυτους που κανω αγορες αυτο ειναι αδυνατο απλα ετσι και αλλιως νομισματα πλεον δεν υπαρχουν .υπαρχουν αλλα κανεις δεν δινει.οποτε δινω κατι παραπανω στην τραπεζα και ολα καλα ολα ωραια.
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 03, 2012, 04:25:01 μμ »

Βαλαντη με 500 χιλιομετρα διαφορα.Κανε καιμια εξεραιση η βενζινη εινα στα υψη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός.Εχεις τιποτα στο ρικαρντο?
Καταγράφηκε
valantis
Επισκέπτης
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 03, 2012, 04:34:13 μμ »

ελα διπλα εισαι.κερναω και καφε.σου εστειλα πμ.εχω κατι ψιλα αλλα δεν ειναι για πουλημα.οτι παει για πουλημα το βαζω εκει.σου εστειλα με πμ το λινκ
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάρτιος 03, 2012, 05:35:43 μμ »

Βαλαντη σε χαιρετω αλλα διαβαζωντας για το μισολιρο,στα 4,06 που αναφερεσαι απλως σε πληροφορω οτι και εγω στο παρελθον αγορασα απο τον Αναργυρο ενα βικτωριας και μου βγηκε περιπου τοσο με ζυγαρια 3 δεκαδικων και ηταν αυθεντικοτατο και λαμπεροτατο,θα το θυμαται ο Αναργυρος ,θελω να πω οτι αν  δεν διαπιστωσες με αλλο τροπο τα καρατια που αναφερεις η την πλαστοτητα οτι δικαιολογειται τετοιο βαρος.για τις λιρες με τα 250 ευρο ουδεν σχολιο
Καταγράφηκε
valantis
Επισκέπτης
« Απάντηση #6 στις: Μάρτιος 03, 2012, 06:03:40 μμ »

φιλε diaylosark το μισολιρο ζυγιστηκε σε 3 ζυγαριες η μια σε ενεχυροδανειστηριο μετρηθηκαν τα καρατια με το γνωστο υγρο και απο τον ανιχνευτη δεν χωραει να περασει ουτε σε παχος ουτε σε φαρδος
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Μάρτιος 03, 2012, 06:29:59 μμ »

Βαλαντη στειλε μου το φωτο σε παρακαλω!!
Και την τιμη που το αγορασε η φιλη σου!!
Αν δεν υπαρχει υπερχρεωση και με ενδιαφερει σας το παιρνω εγω για την συλλογη μου!!
Και οποτε θες λιρες στελνε κανενα μηνυμα!!
Ισως μπορω να σε βοηθησω βρε αδερφε  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Υ,Γ Αν αντεχεις εχουμε και απευθειας πτησεις Ηρακλειο - Θεσσαλονικη  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Μάρτιος 03, 2012, 06:40:35 μμ »

Θα κονωμσουν τα βενζιναδικα και η αεροπορικες εταιριες Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
valantis
Επισκέπτης
« Απάντηση #9 στις: Μάρτιος 03, 2012, 06:50:49 μμ »

δεν εχω φωτο Γιωργο.θα πω να με στειλει και θα στην στειλω.
Καταγράφηκε
valantis
Επισκέπτης
« Απάντηση #10 στις: Μάρτιος 03, 2012, 07:18:58 μμ »

χαχαχαχα αρε Γιωργο τι να σου πω.οταν ηθελα παντα σε ρωτουσα η εσενα η αλλον απο γνωστο και εμπιστο παντα.αλλοι ομως δεν ρωταν και την παταν.δεν εχουν και υπομονη.περιμενε σε λιγο θα φωναζω για τον αλλον γιατι θα βρεθει σιγουρα να παρει καμια λιρα με 250 ευρω θα την φαει στην μαπα και αυτην και μετα θα νευριασω εγω παλι.τελος παντων παμε για αλλα
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Μάρτιος 03, 2012, 11:56:23 μμ »

αγαπητε αν νομιζεις οτι η συναντηση ειναι πιο ασφαλης εισαι βαθια νυχτωμενος.Αν δεν σε δουλεψει μπροστα στα ματια σου δειχνωντας σου αλλα και πουλωντας σου αλλα τοτε θα σου βγαλει κανενα κουμπουρι κι αντε γεια.
Οι συναλλαγες  μεσω ιντερνετ ειναι απειρως ασφαλεστερες τουλαχιστον για την προσωπικη σου ασφαλεια.
Οι κοινοτητα των ατομων μεταξυ μας ειναι τοσο μικρη και ενας απατεωνας δεν μπορει να σταθει ουτε λεπτο.Κανενας αναμεσα μας δεν θυσιαζει την αξιοπιστια και την φημη του για λιγα ευρω

http://www.thebest.gr/news/index/viewStory/115456
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Μάρτιος 04, 2012, 12:18:16 πμ »

Αναργυρε δεν πιστευω οτι δεν θα εδινε καποιος 20000 και 30000 χιλιαδες ευρω για να παρει λιρες και να μην θελει να τις δει.Το θεμα για μενα ειναι απο που θα τις παρει και τι μετρα περνει για την ασφαλατου.Απο το νετ δεν πεζουν απατες?Εγω μεχρει τωρα οτι αγορα εχω κανει απο το νετ και απο το στεκι μου εχουν βγει γιατι μου εχουν τυχη και τα σωστα ατομα που ειναι τιμια.Αν μου ειχαν τυχη αλλα ατομα δεν θα ξανα ασχολιομουν.
Καταγράφηκε
valantis
Επισκέπτης
« Απάντηση #13 στις: Μάρτιος 04, 2012, 01:05:28 πμ »

δεν κανω συναντηση σε κανα χωραφι.συνηθως ειναι σε καταστημα με ενεχυρα εγω απο μεσα αυτος απο εξω.αν δεν θελει δεν υπαρχει προβλημα απλα δεν γινεται τιποτα.οσο για τα κουμπουρια ολοι εχουμε απο κατι.δεν θα φτασουμε σε αυτο το σημειο.ειπαμε σε καταστημα και αν θελει η οπως λεει ο γιωργος σε σημειο με αρκετο κοσμο κατι το οποιο δεν με βολευει γιατι στο καταστημα εχω και τα μαραφετια ωστε να γινει ελενχος αν ειναι μαιμουδες
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Μάρτιος 04, 2012, 01:09:59 πμ »

θα πω να με στειλει και θα στην στειλω.

Σαλονικος εισαι ??
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences