Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 23, 2024, 10:27:54 πμ
Σελίδες: [1] 2 3 ... 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: εκτίμηση  (Αναγνώστηκε 23404 φορές)
0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
manos28
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 39


Προφίλ
« στις: Φεβρουάριος 27, 2012, 09:55:47 μμ »

Καλησπέρα σε όλους και όλες.είμαι τελειος ασχετος σε οτι εχει να κανει με συλλογες και δεν περιμενα να εχω καμια συλλογη απο οτιδήποτε!!!!!! Χαμόγελο δεν θα μπω σε λεπτομεριες αλλα με λιγα λογια η γιαγια μου πεθανε πριν λιγα χρονια και ετσι πηραμε ενα παλιο γραφειο που ειχε στο σπιτι της και το φεραμε στο σπιτι μας.Το γραφειο το χρειαστικαμε πριν λιγο καιρο και ετσι καθαριζοντας το ειδαμε οτι ειχε συρταρια και ολα ειχαν το ιδιο μηκος εκτος απο ενα και μεσα στο βαθος πισω απο το ποιο κοντο συρταρι ειχε ενα μικροτερο συρταρι το οποιο μεσα ειχε πολλα νομισματα-χαρτονομισματα-γραματοσημα.πως μπορω να  βαλω πολλες φωτο ωστε να τα δειτε και να μου πειτε αν εχουν καποια αξια ή οχι......... εχει και η μανα μου κατι παλιες δραχμες οποτε αν δεν εχουν αξια σκεφτομαι να τα βαλω σε σημειο ωστε να φενονται (ωραιο θα ηταν)!!!ευχαριστω πολυ.
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 27, 2012, 10:01:02 μμ »

σηκωσε φωτο μεσω του imageshack.us απο το direct link
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 27, 2012, 10:06:46 μμ »

Τι γινεται ρε παιδια!!
Τωρα με την< κριση> τους εχει πιασει ολους< κριση>. Μεγάλο χαμόγελο
Τι ξεθαυει ο κοσμος καθε μερα ειναι απιστευτο Μεγάλο χαμόγελο


Υ.Σ   Αντε Γιωργη θα τα χιλιασουμε τα μελη!!!!!!!! Στριφογύρισμα ματιών Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουάριος 27, 2012, 10:17:06 μμ »


Υ.Σ   Αντε Γιωργη θα τα χιλιασουμε τα μελη!!!!!!!! Στριφογύρισμα ματιών Μεγάλο χαμόγελο


Εχεις μεινει λιγο πισω  Κλείσιμο ματιού

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=2092.0

τωρα παμε για τις 2.000 !!!!!!!
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουάριος 27, 2012, 10:20:59 μμ »

Καλησπέρα σε όλους και όλες.είμαι τελειος ασχετος σε οτι εχει να κανει με συλλογες και δεν περιμενα να εχω καμια συλλογη απο οτιδήποτε!!!!!! Χαμόγελο δεν θα μπω σε λεπτομεριες αλλα με λιγα λογια η γιαγια μου πεθανε πριν λιγα χρονια και ετσι πηραμε ενα παλιο γραφειο που ειχε στο σπιτι της και το φεραμε στο σπιτι μας.Το γραφειο το χρειαστικαμε πριν λιγο καιρο και ετσι καθαριζοντας το ειδαμε οτι ειχε συρταρια και ολα ειχαν το ιδιο μηκος εκτος απο ενα και μεσα στο βαθος πισω απο το ποιο κοντο συρταρι ειχε ενα μικροτερο συρταρι το οποιο μεσα ειχε πολλα νομισματα-χαρτονομισματα-γραματοσημα.πως μπορω να  βαλω πολλες φωτο ωστε να τα δειτε και να μου πειτε αν εχουν καποια αξια ή οχι......... εχει και η μανα μου κατι παλιες δραχμες οποτε αν δεν εχουν αξια σκεφτομαι να τα βαλω σε σημειο ωστε να φενονται (ωραιο θα ηταν)!!!ευχαριστω πολυ.

εαν εισαι Αττικη,Πελλοπονησο,Ευβοια,Βοιωτια,μεχρι και Λαμια μπορουμε να συναντηθουμε να τα δω και γιατι οχι εαν με ενδιαφερουν να στα πληρωσω μετρητοις.Στειλε πμ
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουάριος 27, 2012, 10:39:47 μμ »


Υ.Σ   Αντε Γιωργη θα τα χιλιασουμε τα μελη!!!!!!!! Στριφογύρισμα ματιών Μεγάλο χαμόγελο


Εχεις μεινει λιγο πισω  Κλείσιμο ματιού

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=2092.0

τωρα παμε για τις 2.000 !!!!!!!





Ναι ναι!!! χαμος γινεται !!! Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
manos28
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 39


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουάριος 27, 2012, 10:40:31 μμ »

ανεβαζω εικονες αλλα απο οτι καταλαβα περνει μονο 100 καθε φορα οποτε θα αρχισω με τα ξενα που δεν εχω καμια ιδεα τι ειναι.......ευχαριστω για ολα.α!!!θα βγαλω φωτο και το γραφειο να το δειτε δεν εχω ξανα ακουσει αυτην την πατεντα.
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουάριος 27, 2012, 10:41:14 μμ »

Καλησπέρα σε όλους και όλες.είμαι τελειος ασχετος σε οτι εχει να κανει με συλλογες και δεν περιμενα να εχω καμια συλλογη απο οτιδήποτε!!!!!! Χαμόγελο δεν θα μπω σε λεπτομεριες αλλα με λιγα λογια η γιαγια μου πεθανε πριν λιγα χρονια και ετσι πηραμε ενα παλιο γραφειο που ειχε στο σπιτι της και το φεραμε στο σπιτι μας.Το γραφειο το χρειαστικαμε πριν λιγο καιρο και ετσι καθαριζοντας το ειδαμε οτι ειχε συρταρια και ολα ειχαν το ιδιο μηκος εκτος απο ενα και μεσα στο βαθος πισω απο το ποιο κοντο συρταρι ειχε ενα μικροτερο συρταρι το οποιο μεσα ειχε πολλα νομισματα-χαρτονομισματα-γραματοσημα.πως μπορω να  βαλω πολλες φωτο ωστε να τα δειτε και να μου πειτε αν εχουν καποια αξια ή οχι......... εχει και η μανα μου κατι παλιες δραχμες οποτε αν δεν εχουν αξια σκεφτομαι να τα βαλω σε σημειο ωστε να φενονται (ωραιο θα ηταν)!!!ευχαριστω πολυ.

εαν εισαι Αττικη,Πελλοπονησο,Ευβοια,Βοιωτια,μεχρι και Λαμια μπορουμε να συναντηθουμε να τα δω και γιατι οχι εαν με ενδιαφερουν να στα πληρωσω μετρητοις.Στειλε πμ


Εγω κτυπαω 500 ευρω πανω απο την τιμη που θα δωσεις για τα νομισματα, και η μεταφορα γραφειου δωρεανΆνεση
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουάριος 27, 2012, 11:19:41 μμ »

Βαλε φωτο
Καταγράφηκε
manos28
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 39


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουάριος 27, 2012, 11:31:23 μμ »

λοιπον βαζω την πρώτη φουρνιά.ελπιζω οι φωτο να ειναι καλες...... ταυτόχρονα βαζω να ανεβαίνουν οι επόμενες.






























































































Καταγράφηκε
manos28
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 39


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουάριος 27, 2012, 11:35:12 μμ »

αν εχω κανει βλακια και δεν τα εβαλα σωστα παρακαλω πεστε μου πως να το κανω!!!
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουάριος 27, 2012, 11:46:21 μμ »

tτα κερματα που εχεις βαλει δεν εχουν καμμια αξια.Πωλουνται με το κιλο προς 10 ευρω ή στους παγκους με 10 λεπτα το ενα.Καπως ξεχωριζουν κανα δυο αμερικανικα που ειναι ασημενια αλλα μην νομιζεις τρελη διαφορα.Λιγα ευρω.
Καταγράφηκε
manos28
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 39


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουάριος 27, 2012, 11:53:15 μμ »

χμμμμ δεν πηραζει.ευχαριστω παντος.παραθετω τα επομενα.και αυριο θα ξεκινησω να βαζω τα ελληνικα.












































Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουάριος 28, 2012, 12:01:18 πμ »

τα δυο πρωτα ειναι ασημενια και εχουν 10-15 ευρω το ενα.Το καναδεζικο πρεπει να του ριξω μια ματια στον καταλογο μια και δεν εχει περασει τετοιο απο τα χερια μου
Καταγράφηκε
manos28
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 39


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουάριος 28, 2012, 12:03:12 πμ »

να ρωτισω κατι εχω καποια νομισματα που ειναι πολυ κατεστραμενα να τα βγαλω και αυτα?
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3 ... 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences