Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 09:31:34 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Βορειοηπειρώτικα  (Αναγνώστηκε 2853 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Yiorgoscy
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2


Προφίλ
« στις: Νοέμβριος 08, 2017, 10:00:00 πμ »

Καλημέρα φίλοι συλλέκτες

Είμαι συλλέκτης χαρτονομίσματος, αλλα είχα τη τύχη και τη τιμή θα έλεγα, να κτυπήσω και να κερδίσω 4 διαφορετικά μπλόκ της Βορείας Ηπείρου όπως φαίνονται πιο κάτω

https://currency.ha.com/itm/world-currency/a-group-of-local-issues-from-albania-along-with-one-note-from-the-ottoman-empire-era-total-7-notes-/a/141745-81718.s?ic2=mybidspage-lotlinks-12202013&tab=MyBids-101116#

Μπορεί κάποιος να μου πεί πόσο αξίζουν αυτά? Δεν έχω βρεί καμία πώληση των συγκεκριμένων μπλόκ, ούτε καν στις δημοπρασίες Καραμήτσου

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Γιώργος Ελευθερίου
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 08, 2017, 10:08:54 πμ από athas » Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10403



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 08, 2017, 10:10:52 πμ »

Φίλε μου, έσβησα το τηλέφωνο σου για ευνόητους λόγους. Θα περιμένεις να το δουν οι αρμόδιοι επί των γραμματοσήμων για να σου δώσουν τις απόψεις και γνώμες τους.
Καλώς ήρθες.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
Yiorgoscy
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 08, 2017, 10:11:50 πμ »

Κανένα πρόβλημα.

Γιώργος
Καταγράφηκε
LHH
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1110



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 08, 2017, 01:54:20 μμ »

Οι φωτο δεν ανοίγουν με ευκρίνεια,δεν φαίνονται εκ πρώτης άποψης  να  είναι γραμματόσημα Ελληνικού ενδιαφέροντος,των μειονοτήτων που έβγαλαν τότε σειρές,και να προσθέσω ότι κάποια τεμάχια της συλλογης δεν είναι καν γραμματόσημα.
Εδω θέλει άνθρωπο που να έχει επαφή με αυτο το πεδίο,της συλλογής Αλβανικών γραμματοσήμων,και έχω και κάποια επιφύλαξη για τα μπλοκ που δεν διακρίνονται καλά αν είναι κανονικης κυκλοφορίας ή και γνήσια,με μια καλύτερη φωτο,όταν τα πάρεις και στα χέρια σου να μπορέσουμε βάση διεθνων καταλόγων να σου πούμε με πιο σιγουριά.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences