Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 04:38:03 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: WARNING POINTS  (Αναγνώστηκε 6930 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
zafeiris1988
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 599



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Μάιος 03, 2015, 09:39:42 πμ »

Παιδιά εγώ έπαιζα ένα online παιχνίδι στρατηγικής και επειδή είχα 25 λογαριασμούς (επιτρεπόταν μόνο ένας λογαριασμός) με διέγραψαν τελείως. Τους απείλησα... και σε 3 ώρες είχαν έρθει στο σπίτι μου ένα περιπολικό, και ένα αυτοκίνητο από την δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος. Αφού τους εξήγησα ότι ήταν μια απερισκεψία μου και δεν τα εννοούσα αυτά που είπα έφυγαν και μετά από 6 μήνες πήγα στο τμήμα για συμπληρωματική κατάθεση. Ο μηχανισμός λειτούργησε ως εξής Η διαχειρίστρια του παιχνιδιού ή αλλιώς συντονίστρια έλαβε τις απειλές μου και τηλεφώνησε αμέσως στην δίωξη, επίσης τους έστειλε αυτολεξεί αυτά που της είχα πει. Κατευθείαν ενημερώθηκε το τοπικό τμήμα και ήρθαν σπίτι μου.

Από τότε έγινα καλό παιδί  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

τοις τολμώσιν η τύχη ξύμφορος
Makis S
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 229



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 03, 2015, 09:54:58 πμ »

χαχαχαχαχ ποιο έπαιζες???
Καταγράφηκε

Makis - Messolonghi
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάιος 03, 2015, 10:18:59 πμ »

έλα, πες μας, ποιο παιχνίδι έπαιζες και τι είδους απειλές τους εκτόξευσες; "Θα πάρω τους 24 φίλους μου και θα φύγουμε απο το παιχνίδι"  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
zafeiris1988
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 599



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάιος 03, 2015, 11:06:43 πμ »

Forge of empires..

Τις απειλές δεν μπορώ να τις γράψω  Γλώσσα
Καταγράφηκε

τοις τολμώσιν η τύχη ξύμφορος
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Μάιος 03, 2015, 03:28:58 μμ »

Παιδια εδω μεσα δεν εχουμε βαθμους επικινδυνοτητας, αλλα εχουμε μια συντονιστικη ομαδα η οποια δεν απαρτιζετε απο εναν εγκεφαλο μονο , αλλα απο δεκα (περιπου) !!
Ενας υπευθηνος σαιτ ο οποιος μοιραζει βαθμους εξοδου με μια αλφα ιδιοσυγκρασια δεν ειναι τοσο δικαιος οσο τρια ή πεντε διαφορετοι ανθρωποι οι οποιοι θα ασχοληθουν με τον Μιλου πχ εαν κανει καποια ατασταλια για μια φορα στην πορεια του εδω μεσα ή εαν συνεχιζει να κανει κατι κατα εξακολουθηση!!
Μπορει επισεις να γινει κατι πολυ χοντρο και το οποιο να χρηζει αμεσης εξοδου αλλα καποιοι υπευθηνοι να δουν οτι το ατομο πραγματικα μετανιωσε , ζητησε συγνωμη , προσπαθησε να διορθωσει και να θελουν να του δωσουν μια ακομη ευκαιρια!!
Στο σαιτ μεσα και εγω καποτε ειχα γραψει τα λογια οπου διαβασα παραπανω απο ενα μελος : << ''ο καθένας είναι υπεύθυνος γι' αυτά που γράφει''....>>  και δεν αναφερωμουν αποκλειστικα σε χοντραδες οι οποιες φυσικα θα κατεβαινουν παντα με την πρωτη αναγνωση απο τον πρωτο υπευθηνο που θα τις διαβασει και κρινει οτι πρεπει να αφαιρεθει, αναφερωμουν σε γενικες ιδεες ή σκεψεις οπου μπορει να εχει ο καθενας μου και να μην συμφωνει ο καθενας διαβαζωντας τις (ιδεολογικες - πολιτικες-κοινωνικες κτλ κτλ)
Που θελω να καταληξω? Πρωτα απο ολα κοιταμε να ειμαστε ανθρωποι!!
Πρωτα απο ολα κοιταμε να ειμαστε μια παρεα αγαπημενοι!!
Πρωτα απο ολα κοιταμε σε μια προστριβη να παιξουμε τον ρολο του καταλυτη και του ατομου που θα μονιασει τις αντιμαχωμενες πλευρες ή στην τελικη να γινει ο πυροσβεστης   που θα σβησει προσωρινα την φωτια που αναψε στο σαιτ μεχρι να παρθουν αποφασεις!!
Με λιγα λογια προτιμαμε να λειτουργουμε ανθρωπινα με λογια , με συμβουλες παρα με ψυχρους βαθμους!!
Αυτο πιστευω ειναι καλυτερο και ισως καποιους παραβατες τους κανει καλυτερους!!
Φιλικα
herakliotis 
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #20 στις: Μάιος 03, 2015, 04:42:20 μμ »

...
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences