Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 20, 2024, 08:35:51 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 Λεπτο του 1828!!  (Αναγνώστηκε 4264 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« στις: Φεβρουάριος 03, 2010, 11:15:26 μμ »

Την γνωμη σας για αυτο το μονολεπτο! http://cgi.ebay.com/3422-GREECE-1828-LEPTON_W0QQitemZ130363153017QQcategoryZ45152QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m8QQ_trkparmsZalgo%3DMW%26its%3DC%26itu%3DUCC%26otn%3D5%26ps%3D63%26clkid%3D7591543794376376522 !
Αν παρατηρησετε εχει ενα κοψιμο-σκισιμο στο μεταλλο !!Αξιζει την ανηφορα που τραβαει ή οχι??Ανηκει στον πρωτο τυπο με συκγλινουσες ακτινες και θεωρητε πιο ευκολο απο τις αποκλινουσες ή διασκορπιστες οπως τις λεμε....
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
nikos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 576


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 04, 2010, 07:38:53 μμ »

H ποικιλια ειναι scarse.Εμενα πιο πολυ μου μοιαζει για τρυπα κακοφτιαγμενη (οπισθοτυπος)ενω στο σημειο υπαρχει ελαφρυ σπασιμο δισκου(εμπροσθοτυπος).Πιστευω κακως ανεβηκε τοσο,αυτη η ποικιλια μπορει να ξαναβρεθει καλυτερη.Υπομονη.....
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 04, 2010, 08:09:36 μμ »

Πιθανον δλδ προσπαθωντας να το τρυπησουν να εσπασε και να δημηουργηθηκε η ρωγμη?? Αν δεν ειχε αυτο το ελατωμα ηταν ολα τα λεφτα αλλα τωρα που ειναι ετσι κακος χτυπηθηκε μεχρι εκει!!!(Παντα παιζει το σεναριο να το εχουν ανεβασει εκει καρτες φιλικες προς τον πωλητη και αν δεν τσιμπιση το δολωμα καποιος να του μεινει στα χερια) Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουάριος 05, 2010, 10:11:54 μμ »

Και εγω προβληματισμενος ειμαι με την περιπτωση μια εξεταση απο κοντα ισως να ελυνε πολλες αποριες αλα...
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουάριος 06, 2010, 01:09:08 μμ »

Και εγω προβληματισμενος ειμαι με την περιπτωση μια εξεταση απο κοντα ισως να ελυνε πολλες αποριες αλα...
Φιλε Θωμα πολλοι δεν φαινοντε να εχουν τους προβληματισμους σου!!Τρεις ωρες να κλεισει και εχει πιασει τα τριακοσια ευρωπουλα!!Αρα εχει μελλον ακομη......  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουάριος 06, 2010, 07:09:02 μμ »

390 ΕΥΡΩ!!Την γνωμη σας τωρα...... Γιατι τοσα πολλα??Δεν θα βρεθει σε καλυτερη κατασταση αλλη φορα?? Ειδικοι τα φωτα σας!!Κατα την δικη μου αποψη 500 ευρω τα ΑΞΙΖΕ αν δεν ειχε κανενα τρυπημα κανενα ραγισμα!!Γιατι λοιπον το ανεβασαν τοσο πολυ?? Διοτι δεν νομιζω να ηταν ασχετοι αυτοι που το χτυπουσαν Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
adramytinos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 35


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Νοέμβριος 16, 2011, 06:55:29 μμ »

Γνωμες
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 08:01:35 μμ »

Γνωμες

Μια και δεν μιλαει κανεις αλλος , ,

Πολυ καλο μονολεπτο οπτικα!! Ποικιλια σχετικα δυσκολη κατα τον Πητερ (ειναι η 110) να πουμε καλοριζικο κυριε Κωστα ή το ειδατε καπου σε δημοπρασια??
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 09:02:50 μμ »

σιγουρα,αν αφαιρεσεις,μια φθορα στο δεξιο κλαδι,για μενα,ειναι ενα πανεμορφο,ασχετου σπανιοτητος!!! μονολεπτο.που για σπανια ,οπως γραφουν οι καταλογοι, σε πολυ χαμηλοτερη κατασταση,ειδικα στην χαραξη, του φοινικα φευγουν χιλιαρικα.σιγουρα,για εναν μανιωδη συλλεκτη,του ειδους μια σπανιοτητα,παζει μεγαλυτερο ρολο,απο ενα εξαιρετικης καταστασεως,οπως το συγκεγκριμενο.αλλα και το συγκεγκριμενο, σε αυτην την κατασταση,δεν  περναει απαρατηρητο!!!γιαννηςτ.για μενα ειναι πανεμορφο.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences