Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 09:45:17 μμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Χρυσές λίρες  (Αναγνώστηκε 18188 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #75 στις: Αύγουστος 08, 2017, 11:34:42 μμ »

κυριε cat μιλατε με πολλες φιλοσοφιες..σαν πολιτικος θα ελεγα..τωρα απο που καταλαβατε οτι ξερω τι δουλεια κανετε δεν μπορω να το καταλαβω κ βασικα μου ειναι αδιαφορο οχι μονο για εσας αλλα για οποινδηποτε εδω μεσα..απλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοση εμμονη με μενα χωρις καν να ξερετε ποιος ειμαι κ τι κανω..ειπατε οτι διαβαζετε βιβλια νομισματικης κ ποτε δεν ειδατε για τα ελλατωματα καπιοων νομισματων\νοτιοαφρικανες\
ετσι απλα για να με εκθεσετε αλλα δυστηχως εκτεθεικατε διοτι δεν το ξερατε καν..ετσι ειπα να διαβασω κ γω κανα βιβλιο να μαθω για την εμμονη των ανθρωπων αλλα μαλλον δεν θα μαθω οπως δεν μαθατε κ εσεις για τις s.a..τωρα οτι προβλημα η εμμονη εχετε μαζι μου καλο θα ηταν να την κρατησετε για τον εαυτο σας κ να μην προκαλειτε εντασεις χωρις να υπαρχει λογος κ οπως ειπατε,εσεις ανοιξατε αυτην την αδικη κοντρα χωρις να εχετε το μερος της επιστημης στα βιβλια που διαβασατε..το SAN JOSE πραγματικα ειναι αγνωστο σε μενα κ στους πιο πολλους κ καλα θα κανετε να μην λετε αστεια οταν μελη διαβαζουν κ ακουνε πραγματα για τζοζεδες κ ανυπαρξια λιρων νοτιας αφρικης με καποια χαρακτηριστικα διοτι το στεκι απο συλλεκτων γινεται καφενειο με ανακριβειες τυπου CAToυΛΑΚΗ..πιστευω οτι σε αλλα νομισματα τα πατε καλα κ εκει να δωσετε τις γνωσεις σας..κ δεν χρειαζετε να σχολιαζετε σε καθε θεμα διοτι πλεον δεν πιστευω οτι εχετε αναγκη τα μηνυματα ωστε να γινετε πιο μεγαλο μελος απο διαχειρηστης που εισθε..καλα ειναι πια η κοντρα αλλα ειπαμε δεν θα κανω το λαθος να σας μιλησω ασχημα ωστε να με διαγραψετε..θα σας απανταω κοσμια κ απο εκει κ περα σας ειπα οτι η εκθεση ειναι τζαμπα για εσας..μηπως με μπερδευετε με καποιον αλλον κυριε??διοτι πηρα τρια π.μ απο αλλα μελη κ μου ειπαν οτι μαλλον αυτο συμβαινει κ τα βαλατε κακως μαζι μου..μηπως θελετε να σας στειλω ταυτοτητα η διαβατηριο με φαξ να δειτε ποιος ειμαι
[παροτι στους ορους δεν λεει για τετοια] να ησυχασουμε?εσεις πανω απο ολα,οχι εγω αφου δεν βλεπω φαντασματα ακομα,ευτυχως.. Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 08, 2017, 11:45:02 μμ από ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ » Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #76 στις: Αύγουστος 08, 2017, 11:50:38 μμ »

κ ειπα οτι παρακολουθουσα σαν επισκεπτης,δεν σημαινει οτι διαβασα τα παντα εδω μεσα οπως σιγουρα κ εσεις δεν τα εχετε διαβασει ολα..κατανοητος δεν γινατε καθολου οχι γιατι ειμαι χαζος η πονηρος αλλα μαλλον σε καποιον αλλον νομιζετε οτι μιλατε..κ αν θελετε δωστε μου το λινκ με τα SAN JOZE να το διαβασω κ ισως καταλαβω γιατι πιστευετε οτι ειναι σωστο να λεμε ορους που δεν υπαρχουν κ μονο συγχυση προκαλουν πραγμα κακο για την συλλεκτικη υγεια οσων ακομα δεν θεωρουν δεδομενους σαν ορους αυτους τους αστεισμους..κ δεν νομιζω κανεναν ηλιθιο κ ουτε με ενδιαφερει αν καπιος ειναι..προβλημα του..κ δεν ειμαο πονηρος διοτι δεν εχω κανενα κινητρο για να το κανω αυτο..ουτε πουλαω αλλα κ ουτε αγοραζω απο εδω μεσα..
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 09, 2017, 12:02:00 πμ από ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ » Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #77 στις: Αύγουστος 09, 2017, 12:10:09 πμ »

ρε συ μανο,αληθεια τωρα,ας ληξει αυτο το παραμυθακι..το οτι κοροιδευεις τον εαυτο σου δεν σημαινει οτι κοροιδευεις και τους υπολοιπους..παψε πια να γραφεις σεντονια μονολογοντας και 'κλαιγοντας' για το παραμικρο..ηδη καναμε την υποχωρηση και παραμενεις εδω μεσα..μην το γυρνας παλι γιατι η εξοδος δεν ειναι μακρυα...και ολα τα αλλα που λες τα ακουμε βερεσε..κατσε εδω μεσα ησυχα,διαβασε να μαθεις 5-10 πραγματα,κανε κ την πλακα σου που κ που και μην γκρινιαζεις..ενταξει?ελα να τελειωνουμε πια...
βγες μια φορα αντρικια και παραδεξου 5 πραγματα που κανεις λαθος και μην υποτιμας την νοημοσυνη των μελων..ελα γιατι το κουρασαμε το θεμα και καταντησες βαρετος πια..
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #78 στις: Αύγουστος 09, 2017, 12:23:32 πμ »

κυριος δεν ειμαι αυτος που λες πως να γινει δηλαδη??με το ζορι??σαν τον αλλονε που τον λετε παυλο κ εχει φαγωθει οτι δεν ειναι παυλος..τελος παντων δεν ειμαι αυτο το μελος που λετε σε καμια περιπτωση κ σας παρακαλω να σταματησει το αστειο αυτο..σας ειπα το ονομα μου αν θελετε με αποκαλειτε ετσι,αλλιως δεν με απασχολει..οπως τα λετε,εσεις δεν λεγατε απο την αρχη οτι με μπερδευεται με αλλον να τελειωνει το θεμα..ουτε κλαιω φιλε μου ουτε ειμαι παιδι σαν κ εσενα{δεν σε ειρωνευομαι αλλα απο το 88 που λες το βπεπω ενω εγω ειναι πολυ πιο μεγαλος..ευχομαι να βρειτε το παιδι που τοσο ψαχνετε κ να τα πειτε..καλη συνεχεια κ θα προσπαθησω να μαθω 5 πραγματα οπως ολοι σας θα πρεπει να κανετε αυτο..να μαθαινετε κ οχι να συμπεραινετε διοτι δεν σας φταιχω..καλη ωρα σε ολους κ ελπιζω να ησυχασουμε με την καλη εννοια..πες μου εναν τροπο ωστε να σου αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας..σεντονια γραφετε κ εσεις αλλα δεν ειναι κακο αφου ειναι ενας τροπος να γινεσθε κατανοητος..αν ηταν θα μιλουσαμε με κωδικους..
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 09, 2017, 12:41:24 πμ από ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ » Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #79 στις: Αύγουστος 09, 2017, 12:26:35 πμ »

οκ..keep going...εδω ειμαστε και οπως αποκαλυφθηκες τις υπολοιπες φορες θα αποκαλυφθεις και παλι..τα υπολοιπα περισσευουν..δεν εχω να πω τιποτε αλλο...παντως να ξερεις οτι η διχασμενη προσωπικοτητα ενιοτε δεν ειναι καλο... Κλείσιμο ματιού  μονο ετσι μπορει να εξηγηθει η περιπτωση σου...ciao..
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
ΚΑΡΑΜΑΝΙΚΟΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1825


Προφίλ
« Απάντηση #80 στις: Αύγουστος 09, 2017, 12:39:57 πμ »

πολυ σωστα τα λες κυριε κωστα απλα ειναι η δευτερη φορα που μου λες να συνεχισω κ παλι με πιασατε απο την μουρη χωρις λογο κατ εμε..ναι ολα τα αλλα περισσευουν..η προσωπικοτητα κ διχασμενη να μην ειναι αν ειναι κακη παντα μενει κακη ειτε ειναι διχασμενη ειτε πολλαπλη κ σε καμια περιπτωση δεν ειμαι κακος η διχασμενος ..εδω με βρισατε λιγο αλλα δεν πειραζει υγεια να εχουμε απο βρισιες στην κοινωνια αλλο τιποτα για το τιποτα..αν σας ενοχλησω με παρεκτροπη μου καντε οτι θελετε με τον λογαριασμο μου αλλα να ειστε βεβαιος οτι δεν θα ενοχλειθητε απο εμενα ακομα κ στην περιπτωση σαν κ αυτη που με απολακεσατε διχασμενη προσωπικοτητα..αν το εκανε αλλος ομως σε εσας θα ετρωγε σουτ απο εδω αλλα ειναι γνωστο οτι η εξουσια ειναι εξουσια..απο αυτη την στιγμη θα ειναι για μενα σαν να μην ειπαμε τιποτα κ ελπιζω να μην συνεχιστει σε αλλο επεισοδιο τα ιδια παλι διοτι ο νικος ειμαι κ ο νικος θα παραμεινω..φιλικα βεβαια ..adiós
Καταγράφηκε

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΟΛΑ..
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences