Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 04:27:00 μμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 2 οβολοι 1819  (Αναγνώστηκε 25198 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Νίκος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 616


Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Αύγουστος 21, 2014, 02:17:55 μμ »

Προτείνω

1. Να μπει διατίμηση στα νομίσματα.
2. Να διαγραφούν όλοι.
3. Να σταματήσει ο Παναγιώτης τις φωτογραφίσεις
4. Να αποδεχτώ τα "κουτιά".
5. Να εκδοθεί μετάλλιο μπρούτζινο και φτηνό με θέμα "το Στέκι"

 Σαρκασμός


6. Να μας ανεβάσεις με δική σου φώτο και με τα δικά σου standards εκτίμησης νομίσματος ένα UNC νόμισμα της συλλογής σου. Σαρκασμός Σαρκασμός Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί

Σε τι κατάσταση το θέλεις? Γιατί εάν μου πείς VF,  ακόμη και από αυτό, θα καταλάβεις τα standards μου.
Καταγράφηκε
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Αύγουστος 21, 2014, 05:37:46 μμ »

Πωπω! 3 ημέρες έλειψα και μου φάνηκαν αιώνας Σαρκασμός.
Οι φίλοι solferino, giannist, zobels, pepos, Νίκος, κλπ τα είπαν όλα παραπάνω. Από εκεί και πέρα, θεωρώ ότι ο Γιώργος έχει σαφώς ένα (και όχι μόνο) λόγο παραπάνω σε αυτό το Forum. Σε όσους επισκέπτες ή μέλη δε μας αρέσει αυτό ή ο τρόπος του ή η συμπεριφορά του, μπορούμε να πάρουμε το κουβαδάκι μας και να πάμε σε άλλη παραλία Έκπληξη.
Τέλος, να προσθέσω και εγώ την απορία μου σε αυτή του φίλου pepos, ρε συ Βασίλη ή Τάκη ή όπως σε λένε, αν είσαι ακόμη ενεργός, πολύ προσωπικά δε έχεις πάρει την υπόθεση; Έφθασες και στην ΕΕΤΤ; Μαχώμενος για να βρεις το δίκιο σου; Και μας το αναφέρεις κιόλας για να συμφωνήσουμε μαζί σου και να σου πούμε μπράβο;  Απορία Απορία Απορία
Αναρωτιέμαι όμως γιατί αφού δε γουστάρεις το Γιώργο και του γράφεις όλα αυτά, γιατί ξαναγράφεσαι στο Στέκι; Και αν έχεις δίκιο σε όλα αυτά που λες (που μπορεί) όλοι οι υπόλοιποι που δε σε ακολουθούν στο blog σου και αναγκάζεσαι να ξαναμπείς εδώ για να τους βρεις, τι είναι τυφλοί, χαζοί ή κουφοί;
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences