Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 24, 2024, 10:02:17 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 2 οβολοι 1819  (Αναγνώστηκε 25229 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
takis123
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 160


Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Αύγουστος 19, 2014, 12:29:50 μμ »

Αγαπητε Κυριε Βασιλη Γεωργοπουλε σε μια τηλεφωνικη συνομιλια μας παλαιωτερα σου εξηγησα ωρισμενα θεματα οπως και εσυ!!!Κατοπιν σε ιστοσελιδα Φιλου πηρες πισω τις Υβρεις σου και ειπες οτι το θεμα αναμεσα μας ειχε Ληξει!!!!Θα συνφωνησω με τον Γιωργο(Ηρακλειωτη) οτι το μονο που σε Ενδιαφερει ειναι το Κερδος και Νομισματικα εισαι ασχετος!!!Γιαννης Τασιοπουλος.                                                                                                                                        υγ.καλο θα ηταν να μην βαζεις στο στομα σου Κυριους σαν το Αγαπητο Ορφεα για εντυπωσιασμο!!!καλα κερδη και φρονηση!!!αν θελεις? περισοτερες λεπτομερειες θα Απαντησω!!!!!!!
Γιάννη εχω μείνει εμβρόντητος κυριολεκτικά και αναρωτιέμαι τι αλλαξε απο χτές εως σήμερα,φυσικά και σου ζήτησα συγνώμη για τον τρόπο μου που είχα θίξει το θέμα της υγείας σου στο παρελθόν παρασσυρόμενος απο την διαμάχη που εχω περιγράψει ,θεώρησα εως τώρα οτι ολα ανήκουν στο παρελθόν,δεν σε προσέβαλα στην πιό πάνω αναφορά μου και ναι,είμαι ασχετος συλλεκτικά  αλλά οχι εντελλώς ,δεν μπορείς να δεχτείς οτι κάτι ξέρω και εγω; για τον Κύριο Ορφέα ατυχής η τοποθετησή σου ,απλώς είπα οτι εχει το ασημένιο μεταλλιο του κωνσταντίνου και της Σοφίας,και εσυ δέχθηκες στο φόρουμ του Θωδωρή και σε προσωπικά μηνύματα μεταξύ μας οτι είναι γνήσια κοπή του ελληνικού κράτους για τους Γάμους.κλέινω γράφωντας οτι και βέβαια με ενδιαφέρει το κέρδος οπως κάθε εμποροσυλλέκτη,το μεμπτό δεν διακρίνω που είναι; σε φίλους κάνω και δώρα,αν δεν με θεωρείς Κύριο το ελάχιστο ζητώ να μην με προσβάλεις στα φόρουμ.ο κάθε ενας απο εμάς εχει την δική του πορεία και η διαβολή είναι ασχημη τακτική διότι περί διαβολής πρόκειται οταν επαναλαμβάνεται,ειλικρινά δεν μπορώ να σε καταλάβω,το να συμφωνείς η να διαφωνείς με κάτι υπάρχουν και τα προσωπικά μηνύματα,κανέναν δεν ενδιαφέρουν τα επι προσωπικού των αλλων.
Καταγράφηκε
takis123
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 160


Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Αύγουστος 19, 2014, 12:47:26 μμ »

A ......και κάτι αλλο,το εντυπωσιασμό δεν το καταλαβαίνω στην αναφορά για τον Κύριο ορφέα και δεν ζητώ να το κάνουμε θέμα,πρίν 1 ωρα ημουν για καφέ με τον Κύριο Παπαθεοφάνη,ρώτα το Βασιλάκι ποιός είναι,αυτός είχε τα ασημένιο μετάλλιο και μπορείς μα το δείς στο βιβλίο που εχει κάνει δώρο στο Βασιλάκι και είχε βγάλει σε 6 αντύτυπα της συλλογής του που με αφησε αναυδο,σε ενα χρόνο στην Σπάρτη η στο Ναυπλιο θα βρεθώ με τον Πήτερ που κάθε χρόνο σχεδόν ερχεται απο Γερμανία,για εντυπωσιασμό θα το κάνω;oxι φίλτατε,Για γνώση,μου αρέσει να διευρύνω τους οριζοντές μου σε γνώση για το αντικέιμενο,ελπίζω αν θα συνεχίσω να εχω στοιχειώδη νοημοσύνη να μάθω κάποια πράγματα,τους ανθρώπους σχετικά με το αντικείμενο τους πλησιάζω ,δεν τους απομακρύνω.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Αύγουστος 19, 2014, 01:04:50 μμ »

Αγαπητε Βασιλη παιρνω πισω το Ασχετος και το Κυριος δεν το εγραψα ως Ειρωνεια!!! Αλλα καλο ειναι να μην προκαλουμε!!!ειδικα με την σημερινη οικονομικη κριση Προσωπα και Καταστασεις!!!ολοι μας εχουμε υποστει τις συνεπειες αυτες,αλλα ας μην βαζουμε το Κερδος πανω απο ολα!!!Η αναφορα στο ονομα μου ηταν περιττη!!!ποτε δεν ειχα καμμια συναλλαγη μαζι σου και καθε σχολιο μου ηταν τουλαχιστον Κοσμιο!!!Ολοι λιγο πολυ αναγκαζομαστε να κανουμε συναλλαγες για διαφορους λογους και ειναι λογικο!!!(αναβαθμισεις,οικονομικες δυσχεριες,κλπ)Αλλα σκοπος ειναι να συμμετεχουμε σε μια ιστοσελιδα που μας Φιλοξενει!!!οχι μονο για συναλλαγες με σκοπο το Κερδος(καταλαβαινεις τι εννοω)αλλα και για να εμπλουτιζουμε τις Γνωσεις μας!!!!οπως και να Βοηθουμε τους νεους Συλλεκτες (εαν μπορουμε φυσικα).Ας το ξανακλεισουμε ξανα Εδω!!!Σε Χαιρετω,γιαννης.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Αύγουστος 19, 2014, 01:10:48 μμ »

A ......και κάτι αλλο,το εντυπωσιασμό δεν το καταλαβαίνω στην αναφορά για τον Κύριο ορφέα και δεν ζητώ να το κάνουμε θέμα,πρίν 1 ωρα ημουν για καφέ με τον Κύριο Παπαθεοφάνη,ρώτα το Βασιλάκι ποιός είναι,αυτός είχε τα ασημένιο μετάλλιο και μπορείς μα το δείς στο βιβλίο που εχει κάνει δώρο στο Βασιλάκι και είχε βγάλει σε 6 αντύτυπα της συλλογής του που με αφησε αναυδο,σε ενα χρόνο στην Σπάρτη η στο Ναυπλιο θα βρεθώ με τον Πήτερ που κάθε χρόνο σχεδόν ερχεται απο Γερμανία,για εντυπωσιασμό θα το κάνω;oxι φίλτατε,Για γνώση,μου αρέσει να διευρύνω τους οριζοντές μου σε γνώση για το αντικέιμενο,ελπίζω αν θα συνεχίσω να εχω στοιχειώδη νοημοσύνη να μάθω κάποια πράγματα,τους ανθρώπους σχετικά με το αντικείμενο τους πλησιάζω ,δεν τους απομακρύνω.
Αν Θυμασε? εγω σου ανεφερα πρωτος οτι ειδα το μεταλλιο σου στο Νομισματικο Μουσειο!!!και σιγουρα θα ηταν Ενδιαφερον!!!(περα απο την Οικονομικη του Αξια που ειλικρινα δεν με ενδιαφερει!!!).αρα δεν Υπαρχει λογος για Αναφορες σε Αλλα Προσωπα!!!Σε χαιρετω,γιαννης.
Καταγράφηκε
takis123
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 160


Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Αύγουστος 19, 2014, 01:25:33 μμ »

A ......και κάτι αλλο,το εντυπωσιασμό δεν το καταλαβαίνω στην αναφορά για τον Κύριο ορφέα και δεν ζητώ να το κάνουμε θέμα,πρίν 1 ωρα ημουν για καφέ με τον Κύριο Παπαθεοφάνη,ρώτα το Βασιλάκι ποιός είναι,αυτός είχε τα ασημένιο μετάλλιο και μπορείς μα το δείς στο βιβλίο που εχει κάνει δώρο στο Βασιλάκι και είχε βγάλει σε 6 αντύτυπα της συλλογής του που με αφησε αναυδο,σε ενα χρόνο στην Σπάρτη η στο Ναυπλιο θα βρεθώ με τον Πήτερ που κάθε χρόνο σχεδόν ερχεται απο Γερμανία,για εντυπωσιασμό θα το κάνω;oxι φίλτατε,Για γνώση,μου αρέσει να διευρύνω τους οριζοντές μου σε γνώση για το αντικέιμενο,ελπίζω αν θα συνεχίσω να εχω στοιχειώδη νοημοσύνη να μάθω κάποια πράγματα,τους ανθρώπους σχετικά με το αντικείμενο τους πλησιάζω ,δεν τους απομακρύνω.
Αν Θυμασε? εγω σου ανεφερα πρωτος οτι ειδα το μεταλλιο σου στο Νομισματικο Μουσειο!!!και σιγουρα θα ηταν Ενδιαφερον!!!(περα απο την Οικονομικη του Αξια που ειλικρινα δεν με ενδιαφερει!!!).αρα δεν Υπαρχει λογος για Αναφορες σε Αλλα Προσωπα!!!Σε χαιρετω,γιαννης.
Βεβαίως και μου το ανέφερες και το εκτίμησα και το ξέρεις,δεν εχω θέμα μαζί σου και αυτό το ξέρεις,συμβαίνουν διάφορα ευτράπελα στον γραπτό λόγο που και οι δύο ξέρουμε,βεβαίως και οι τιμές πρέπει να πέφτουν ειδικά στα χαμηλής κατάστασης για να ασχοληθούν νέοι ανθρωποι να σώσουν κάτι απο την κληρονομιά της ιστορίας μας,καλό απόγευμα.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Αύγουστος 19, 2014, 09:02:46 μμ »

Κυριε Βασιλη .
Θα σας πω μερικα πραγματα για τελευταια φορα για να γνωριζουν και οι νεωτεροι.
Επειδη εχετε επιλεκτικη μνημη και θυμαστε μονο οσα σας συμφερουν το ολο θεμα μαζι σας ξεκινησε επειδη καποιος χρηστης Θωμας πουλησε κατι σε ενα μελος εδω μεσα 20 ευρω το οποιο πριν μερικες μερες το ειχε αγορασει απο καπου αλλου 10 , δλδ με κερδος 100% !!
Και θελησατε ετσι να προστετεψετε οπως ειπατε τα μελη του φορουμ!!  Έκπληξη Έκπληξη (ακουσον ακουσον εγνοια που την ειχατε)
Ο δε χρηστης Μπαμπης τοτε σαν καλος λογιστης που ειναι ειδε οτι πραγματα που ζητουσες ή αγοραζες απο εδω μεσα τα πουλουσες στο ΡΙΚΑΡΝΤΟ με κερδος 500% !! (Αληθεια ολους αυτους τους αγοραστες γιατι δεν τους προστατευες απο τον εαυτο σου?? ) Μας απαντας??
Και μια και σου κανει εντυπωση που μιλαω απο την Αγια Γραφη εδω ταιριαζει το παρακατω:
 δὲ ἐν τῷ σῷ ὀφθαλμῷ δοκὸν οὐ κατανοεῖς; 4 ἢ πῶς ἐρεῖς τῷ ἀδελφῷ σου, ἄφες ἐκβάλω
Να στο κανω και ποιο κατανοητο :Αντι να κοιτας την αγκυλα που εχει ο διπλα σου στο ματι, Κοιτα το δοκαρι που εχεις εσυ στο ματι σου να βγαλεις καλυτερα!!~
Επειδη λοιπον  δεν καταλαβατε κυριε Βασιλη το λαθος σας να σχολιασετε πωληση αλλου και να του την χαλασετε απο ζηλια μονο και μονο μια και εσεις κανετε τα ιδια διαγραφηκατε.
Δεν σταματησατε ομως εκει.
Πηρατε τα μαιλ ολων των μελων που μπορουσατε και τους στειλατε μηνυματα στα οποια προσβαλατε εμενα προσωπικα ως Φαραω δυναστη, τα μελη της συντονιστικης ομαδας ως κλικα , και το φορουμ ολο ως σφηγκοφωλια και πολλα αλλα ομοια κοσμιτικα επιθετα!!
Μηπως λεω ψεματα?
Οποιος νεος θελει ολα αυτα υπαρχουν σε μαιλ αποθηκευμενα και μπορει να τα ζητηση!!
Δεν σας εφτανε ομως και αυτο.
Προσπαθησατε και μεσω αλλων φορουμ να μειωσετε την αξιοπιστια του σαιτ και να παρετε σε αυτα οσο περισσοτερο κοσμο μπορουσατε!!
Ολα ειναι ακομη γραμμενα σε αυτα τα αναξιοπιστα σαιτ που στερουντε σεβασμου και αξιοπρεπειας!!
Και αφου ειδατε οτι ολα οσα κανατε τελικα δεν εφεραν αποτελεσμα μπηκατε ξανα και ξανα απο το παραθυρο τρεις φορες και τις τρεις σας διεγραψα!!
Καταλαβετε κατι κυριε Βασιλη!!
Εδω μεσα θελω ατομα τα οποια ειναι αντρες , αναγνωριζουν εαν εσφαλαν και διορθωνουν τα λαθη τους!!
Εσεις συνεχιζετε την ιδια πορεια , νομιζετε οτι μπορειτε να βριζετε ελευθερα και να κυκλοφορητε ελευθερα εδω μεσα.
Αυτο ομως εγω δεν το δεχομε. Εαν σας αφηνω εδω μεσα με τα οσα εχετε γραψει αριστερα και δεξια ειναι σαν να συνενω οτι ΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΕΙΝΑΙ!!
Εαν λοιπον οι γονεις σας μεχρι τα 55 σας δεν σας εμαθαν να αναγνωριζετε τα λαθη σας  και να ζητατε συγνωμη,  βρεθηκε στο δρομο σας ενας Κρητικος που δεν εχει μαθει στην ζωη του να χαριζει καστανο σε κανεναν!!
Αυριο λοιπον αυτος ο λογαριασμος θα διαγραφει για αλλη μια φορα μεχρι να καταλαβετε πληρως τι πρεπει να κανετε για να ειστε μελος της ομαδας οπου λεγετε ΣΤΕΚΙ ΣΥΛΛΕΚΤΩΝ !!
Εαν θελετε να μπειτε εδω να μπαινετε απο την πορτα σαν κυριος , απο το παραθυρο θα διαγραφεστε εις τους αιωνας των αιωνων ΑΜΗΝ !!
herakliotis
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
takis123
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 160


Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Αύγουστος 20, 2014, 03:19:57 πμ »

Κυριε Βασιλη .
Θα σας πω μερικα πραγματα για τελευταια φορα για να γνωριζουν και οι νεωτεροι.
Επειδη εχετε επιλεκτικη μνημη και θυμαστε μονο οσα σας συμφερουν το ολο θεμα μαζι σας ξεκινησε επειδη καποιος χρηστης Θωμας πουλησε κατι σε ενα μελος εδω μεσα 20 ευρω το οποιο πριν μερικες μερες το ειχε αγορασει απο καπου αλλου 10 , δλδ με κερδος 100% !!
Και θελησατε ετσι να προστετεψετε οπως ειπατε τα μελη του φορουμ!!  Έκπληξη Έκπληξη (ακουσον ακουσον εγνοια που την ειχατε)
Ο δε χρηστης Μπαμπης τοτε σαν καλος λογιστης που ειναι ειδε οτι πραγματα που ζητουσες ή αγοραζες απο εδω μεσα τα πουλουσες στο ΡΙΚΑΡΝΤΟ με κερδος 500% !! (Αληθεια ολους αυτους τους αγοραστες γιατι δεν τους προστατευες απο τον εαυτο σου?? ) Μας απαντας??
Και μια και σου κανει εντυπωση που μιλαω απο την Αγια Γραφη εδω ταιριαζει το παρακατω:
 δὲ ἐν τῷ σῷ ὀφθαλμῷ δοκὸν οὐ κατανοεῖς; 4 ἢ πῶς ἐρεῖς τῷ ἀδελφῷ σου, ἄφες ἐκβάλω
Να στο κανω και ποιο κατανοητο :Αντι να κοιτας την αγκυλα που εχει ο διπλα σου στο ματι, Κοιτα το δοκαρι που εχεις εσυ στο ματι σου να βγαλεις καλυτερα!!~
Επειδη λοιπον  δεν καταλαβατε κυριε Βασιλη το λαθος σας να σχολιασετε πωληση αλλου και να του την χαλασετε απο ζηλια μονο και μονο μια και εσεις κανετε τα ιδια διαγραφηκατε.
Δεν σταματησατε ομως εκει.
Πηρατε τα μαιλ ολων των μελων που μπορουσατε και τους στειλατε μηνυματα στα οποια προσβαλατε εμενα προσωπικα ως Φαραω δυναστη, τα μελη της συντονιστικης ομαδας ως κλικα , και το φορουμ ολο ως σφηγκοφωλια και πολλα αλλα ομοια κοσμιτικα επιθετα!!
Μηπως λεω ψεματα?
Οποιος νεος θελει ολα αυτα υπαρχουν σε μαιλ αποθηκευμενα και μπορει να τα ζητηση!!
Δεν σας εφτανε ομως και αυτο.
Προσπαθησατε και μεσω αλλων φορουμ να μειωσετε την αξιοπιστια του σαιτ και να παρετε σε αυτα οσο περισσοτερο κοσμο μπορουσατε!!
Ολα ειναι ακομη γραμμενα σε αυτα τα αναξιοπιστα σαιτ που στερουντε σεβασμου και αξιοπρεπειας!!
Και αφου ειδατε οτι ολα οσα κανατε τελικα δεν εφεραν αποτελεσμα μπηκατε ξανα και ξανα απο το παραθυρο τρεις φορες και τις τρεις σας διεγραψα!!
Καταλαβετε κατι κυριε Βασιλη!!
Εδω μεσα θελω ατομα τα οποια ειναι αντρες , αναγνωριζουν εαν εσφαλαν και διορθωνουν τα λαθη τους!!
Εσεις συνεχιζετε την ιδια πορεια , νομιζετε οτι μπορειτε να βριζετε ελευθερα και να κυκλοφορητε ελευθερα εδω μεσα.
Αυτο ομως εγω δεν το δεχομε. Εαν σας αφηνω εδω μεσα με τα οσα εχετε γραψει αριστερα και δεξια ειναι σαν να συνενω οτι ΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΕΙΝΑΙ!!
Εαν λοιπον οι γονεις σας μεχρι τα 55 σας δεν σας εμαθαν να αναγνωριζετε τα λαθη σας  και να ζητατε συγνωμη,  βρεθηκε στο δρομο σας ενας Κρητικος που δεν εχει μαθει στην ζωη του να χαριζει καστανο σε κανεναν!!
Αυριο λοιπον αυτος ο λογαριασμος θα διαγραφει για αλλη μια φορα μεχρι να καταλαβετε πληρως τι πρεπει να κανετε για να ειστε μελος της ομαδας οπου λεγετε ΣΤΕΚΙ ΣΥΛΛΕΚΤΩΝ !!
Εαν θελετε να μπειτε εδω να μπαινετε απο την πορτα σαν κυριος , απο το παραθυρο θα διαγραφεστε εις τους αιωνας των αιωνων ΑΜΗΝ !!
herakliotis
Πολύ επαρση και ανδρισμό διακρίνω κύριε Γιώργο,αλαζονεία και ειρωνεία,αφού εχω επιλεκτική μνήμη ανοιξτε τον λογαριασμό diaylosark να σας απαντήσω και μετά οπως πάντα επειδη οι αλήθειες πονάνε τον εγωισμό σας  στον κάδο,ξέρουν οι νέοι του φόρουμ πόσα πόστ μου εχετε προσωπικά διαγράψει στο παρελθόν και γιατί;ολη η ελλάδα ξέρει οτι στο e market πουλούσατε με το ονομα ΗΡΑΚΛΕΙΩΤΗΣ σε τιμές φαρμακείου και τολμάτε να μιλάτε για μένα;θέλετε να ανεβάσω ολο το τιμολογιό σας και αναρτήσεις σας εδω να δούμε ολοι κάτι au 58 βρυξελλών τάληρα κ,λ,π στα 480 ευρώ,ολα είναι αποθηκευμένα γιατι ακόμα εξακολουθείτε να με ζηλευετε που δεν σας προσκυνώ και προσπαθείτε να βλάψετε το προφίλ μου, ολοι ξέρουν και κανένας δεν μιλά, εχουν τους λόγους τους,μπορείτε να μου αναφέρετε φίλους σας η συνομιλητές εδω ,γιατί συνήθως κάνετε μονόλογο κατηγορώντας και αναθεματίζωντας εχθρούς του παρελθόντως σας, και πουλάτε αντριλίκι και κρητικιλίκι,Σε ποιόν πούλησα με 500% κέρδος,εδω και τώρα ονομα αλοιώς ειστε συκοφάντης και ανανδρος, ονομα απόδειξη,παραλαβή φωτογραφίες,τις δικές σας αναρτήσεις θα με αναγκάσετε να τις κάνω κατάλογο οπως και τις δικες μου και να διανείμω σε ολη την Ελλάδα και στο blog μου κυρίως που το βλέπει ολος ο ελληνισμός τού πλανήτη,υπεραμύνωμαι του προφίλ μου diaylosark και εσείς με το Ηρακλειώτης που ολοι ξέρουν,θέλετε συγκρίσεις;να λάμψει η αλήθεια και ειλικρίνεια που τόσο επίμονα ζητάτε; είμαι εμποροσυλλέκτης και είστε εμποροσυλλέκτης,τώρα σας προκαλλώ ανεβάστε τιμές να ανεβάσω ιδια ακριβώς προιόντα στην μισή τιμή αν και ηδη απο 1 χρόινο πριν εχω στο σολντ και μην μου τη βγαίνετε απο το πλάι κύριε Γιώργο γιατι χαλάω την σούπα της προσωπικής σας διαφθορας ειδικά σε τιμές νομισμάτων,η Ιστοσελίδα αυτη είναι 90% πωλήσεων και εμπορίου νομισμάτων και μπαίνω απο πόρτες και παράθυρα η οπου αλλού μπορώ και καμαρώνω για αυτό για να αγοράσω αφου αλλοι πουλούν,δηλαδή τι πρέπει να κάνω,να σας παρακαλέσω να μου ανοίξετε για να αγοράσω απο αλλον φυσικά και οχι εσας προσωπικά,κάποιοι λένε αφεντικό είναι ,δικό του είναι το φόρουμ ,οποιον θέλει διαγράφει και οποιον θέλει γράφει,δεν συμερίζομαι την αποψη και σας θυμίζω εσας προσωπικά οτι με τον οβολο μελών διατηρείτε αυτό το σαιτ,είναι σαιτ του λαού,εσείς ως υπατος αρμοστής ιδιοκτήτης με ποιό δικάιωμα μιλάτε εξ ονόματος ολων οταν αποφασίζετε κάτι,η προσωπική δημοκρατία σας κύριε γιώργο είναι σαν του καραγκιόζη Σαμαρά.ρωτήσατε τους αλλους αν με θέλουν εδώ,ρωτήσατε αν συμερίζονται τις απόψεις σας ολοι;εχετε φιλους ;κάνετε διαλόγους εδω;Α ναι δεν εχετε χρόνο ξέχασα,μιλάτε για ζήλεια μου πρός αλλόυς ,ποιούς και τι να ζηλέψω,τις πωλήσεις;  τις συλλογές τους,δείτε κάθε χρόνο τι στοκάρω και τι αποχωρίζομαι και μετά μιλάτε,ολους τους συλλέκτες της ελλάδος μπορώ να σεβαστώ και να θαυμάζω τις συλλογές τους και το εχω εκδηλώσει αμέτρητες φορές,με διαγράψατε οχι για οσα προφασιζεστε αλλά γιατί είπα στον  μπάμπη επίθετο που θεωρήσατε οτι ηταν αντίθετο στους ορους του σαιτ που οντας φασιστικά διαχειριστήκατε κατα το παρελθόν και φασιστικά παρεμβαίνετε  τώρα με τόνους λάσπης,δυο μήνες αποκλεισμό μου κάνατε εσείς προσωπικά και οχι διαχειριστές στην αρχή δεκέμβριος 2011 ,εσεις κάθε λίγο βρίζετε αλλους και μένα γιατί εχετε βήμα αφεντικού στο σαιτ αυτό,απο τώρα τέλος αυτά ,δεν ηθελα να σκαλίσω τίποτα και ηθελα μάλιστα σε απογευματινή αναφορά μου να ερθω οπως εγραψα να μιλήσουμε απο κοντά για να μην δημοσιοποιούνται πράγματα που μόνο κουτσομπολίστικα η απο περιέργεια ενδιαφέρουν κάποιους η κανέναν,οταν αφορά ομως το προφίλ μου και την προσωπικοτητά μου λάσπη γίνόμαι διαβολοσαρκ Αν θέλετε προσωπικό πόλεμο κανένα πρόβλημα ,δεν εχω αφεντικά δεν προσκυνάω αφεντικά του βεληνεκούς σας ,μιλώ σε προσωπικό επίπεδο και σε κανένα σημείο του κειμένου μου που είναι στον ηδη δικό σας ειρωνικό πληθυντικό δεν ενοώ τρίτους,το γράφω γιατι ξέρω οτι θα προσπαθήσετε και αλλους πρός διαβολή να στρέψετε οπως εντεχνα και κουτοπόνηρα ξέρετε  κατά του ατόμου μου δήθεν οτι βρίζω το στέκι κ,λ,π,το στέκι ΕΊΝΑΙ ΤΟΥ ΛΑΟΥ,εσεις Κύριε Γιώργο δυστυχώς κατά την αποψή μου το διακοσμείτε ως δικτάτωρ ιδιοκτήτης,ηξερα οτι δεν αλάζετε ρότα και οτι παραμένετε εγωπαθής αλαζών φαραώ,φυσικά δεν μετάνοιωσα και το εχω δηλώσει απο χτές για οτι εχω γράψει γιατι ηταν η αλήθεια που σήμερα δια του κειμένου σας απλώς μου θυμίζετε,σας ενοχλέι που κανω φίλους επαφές,διαλόγους εκτιμήσεις,εσείς στην ερημιά του πλήθους,δεν θα αλάξετε ποτέ γιατι δεν εχετε μάθει να παραδέχεστε ,τους γονείς μου και την παιδία μου μην τολμάτε να πιάνετε στο στόμα σας γιατί θα φερθώ κολοκοτρωνεικα σαν Αρκάς,και επειδη πριν στείλετε τα πόστ στον κάδο οπως πάντα θα αντιγράψω και στο μέλλον θα εξετάσω το ενδεχόμενο να αναρτήσω στο blog μου αν η λάσπη συνεχιστεί για να μαθαίνουν οι νέοι τις κόντρες εμποροσυλλέκτών και συμφερώντων, και ας μας δικάσουν στη συνειδησή τους ,ΘΑ ΜΕ ΑΝΑΓΚΆΣΕΤΕ  ΝΑ ΓΊΝΩ  ΟΜΟΙΟΣ σας γιατί ο Φασισμός με Φασισμό πέφτει,τωρα εχω βήμα και η ηλεκτρονική διεύθινση εξαπλώνεται με γοργούς ρυθμούς,είστε δολοπλόκος ψεύτης οταν αναφέρεστε οτι υπηρετώ αλλο σαιτ και προσπάθησα να πάω κόσμο,αποδείξεις εχετε ; εδω και τώρα,δεν εχω αφεντικά ουτε είχα ,ουτε αναγνωρίζω αφεντίστηκες  απόψεις,αν εχετε διαφορές με το σολντ μου ειναι παντελλώς αδιάφορο,δεν δουλεύω για κανένα ,δεν θα δουλέψω για κανένα και χέζω κυριολεκτικα πάσης φύσεως εξουσίες,κοινώς πολεμώ κάθε ενοια φασισμού και την δική σας πρώτη πρώτη ,το πολίτευμα απο καιρό με ξέρει καλά διότι φανερά εκδηλώνω σε πολλά σαιτ το φιλελευθερισμό μου και ναι αγαπητέ φασίστα ιδιοκτήτη αν εχεις θάρρος βγάλε ολα τα πόστ και εγώ οσα εχω αποθηκευμένα ,αν φοβάσαι μην χαλάσεις την μάσκα του δήθεν δημοκρατισμού σου και τη υπαρξη αρνητικών σχολείων εδω για να μοιάζει με παρθεναγωγίο προσέλκυσης νέων εγγραφών και πελατών συνεχίζεις ελεύθερα στο blogg μου οπου λουκέτα δεν βάζω σε κανέναν εκτώς αν πάρουν μορφή ενδικου χαρακτήρα.Μηνύματα βεβαίως εστειλλα σε πολλούς στο παρελθόν γιατί; ψέματα ελεγα; να αφηνα ανυπεράσπιστο τον εαυτό μου;μετέφερα αυτούσια πολλά που με δόλο μου είχαν καταλογιστεί, και δεν μου λέτε τις τιμές εδω γιατί δεν τις κρίνετε και τις δικές μου 3 χρόνια σχολιάζετε ,εχετε επιλεκτική τοποθέτηση να μην πω τίποτα αλλο και μας διαβάζουν και παιδιά,ολα μέλι γάλα εδω ετσί; δεν σχολιάζουμε τις πωλήσεις να δουλεύει το σύστημα προσέλκυσης,,ε λοιπόν θα πολεμήσω και αυτό ,κόντρα εμποροσυλλεκτών ,εκεί το οδηγείς αγαπητέ...φαντάζομαι τι θα είχε γίνει αν 1.5 χρόνο τώρα είχα ανεβάσει εστω μια δημοπρασία,με τον λογαριασμό κάνετε οτι θέλετε,ξέρατε απο τη αρχη και δεν κρύφτηκα ποιός είμαι,αυτα με πορτες και παράθυρα επειδή ζηλέυεις τις αγορές που κάνω και κυρίως επαφές και φιλίες που δεν εχεις παρότi ιδιοκτήτης φίλτατε ...προσπαθείς να φράξεις ,ε και ,νομίζεις οτι μπορείς; καλά λουκέτα ,α ναι ξέρω,το ποστ αυτό θα μείνει να διαβαστεί και θα αποσυρθεί,ολα στη φόρα αντέχετε κυριε Γιωργο;τα μέλη της συντονιστικής ομάδας αστα ,μην τα πιάνεις στο στόμα σου και προσπαθείς να στρέψεις εναντίον μου αυτά είναι υπουλες τοποθετήσης,απο αυτούς αν ρήμην του λόγου είπα κάτι παραπάνω εν βρασμώ ψυχής ευχαρίστως να ζητήσω συγνώμη,απο σένα ποτέ, δεν αλάζεις είσαι το ελάχιστο αναιδής συκοφάντης ,ψεύτης και ακατάληλος ως συνομιλητής,και ναι ,κλίκες υπάρχουν στίς πωλήσεις και το ξέρουν ολοι αυτούς ενοούσα σφηκοφωλιά ,κάθε καρυδιάς καρύδι είναι εδω μέσα ,μην αλοιώνεις οσα είπα,δεν σε παίρνει πια η λάσπη σου εχει καταριφθεί ,γιατί δεν σε πάει σχεδόν ο μισός συλλεκτικός κύκλος πανελλήνια .εχεις αναρωτηθεί; με πόσους εχεις μαλλώσει στο παρελθόν ,δεν λεει κατι;διακρίνω ψυχονευρώσεις αθεράπευτου κλινικά η κοινωνικά ανθρώπου.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 20, 2014, 05:25:24 πμ από takis123 » Καταγράφηκε
takis123
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 160


Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Αύγουστος 20, 2014, 04:21:09 πμ »

Και κλείνω λέγωντας οτι αρκετά εχω ανεχτεί,,από σένα κύριε Γιώργο και δεν είμαι κανένα παιδάκι να παίζεις κρητικό νταιλίκι,χάριν φίλων μελών εδω δεν προχώρησα την παρακάτω διαδικασία που βλέπετε διότι το στεκι είναι στέκι του λαού και δεν θα φταίω εγω αν εσυ με την διαβολή σου τους το στερήσεις,βάλε καλά στο μυαλό σου οτι δεν με ξέρεις,δεν απειλώ αλλά είμαι ικανός να φτάσω  εκει που δεν φαντάζεσαι,τώρα στείλε στον κάδο οτι θες ,ξέρεις εσυ,ΒΑΣΊΛΗΣ ΓΕΩΡΟΠΟΥΛΟΣ IP στην διάθεση αρμοδίων υπηρεσιών gr -com,μηνύματα επίσης,αν χρειαστεί.
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Αύγουστος 20, 2014, 08:13:15 πμ »

Εγώ προτείνω να διαγράψουμε όλους τους εμπορους (το εμποροσυλλεκτης ειναι πολύ sic και παραπλανητικό) και τον Ηρακλειώτη μαζί και τους ενεχυροδανειστές και να μείνουμε μόνοι μας να καβλαντίζουμε στο φόρουμ.

Πλάκα κάνω ασφαλώς Γιώργο και Βασίλη. Απλά γίνεστε κουραστικοί. Δεν μας νοιάζει πόσο πουλάτε. Και οι δυο σας κατα καιρούς όταν ανεβαζετε κατι προς πώληση ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ αλλά μαγκιά σας. Ζείτε απο αυτό οπότε χρειάζεστε το κέρδος αναπόφευκτα. Και εγώ όταν πουλάω νομίσματα δεν τα δίνω φτηνά, ούτε όμως και τα εχω αγορασει φτηνά.

Αν ξερετε καναν εμπορο που να πουλαει φτηνα πειτε το και σε μένα.....

Ειρήνη αδέρφια. Γιώργο δε χρειάζεται να διαγράφεις ατομα . Ο καθένας δείχνει ποιος είναι με τις πράξεις του. Αυτά που λες περί ανοχής ειναι σωστά αλλά ειναι επιλεκτικά, καθώς σουλατσάρουν εδω μεσα 'με την ανοχή σου' , κλέφτες.  Και τα χουμε πει και τηλεφωνικώς. Ή τους διαγραφεις όλους ή κανεναν. Αυτο λεει η λογική.
Αν καποιος βγάζει μεροκάματο , αστον . Ειναι δυσκολοι καιροί για όλους.

Και συ Βασίλη, μπορείς να ζητησεις μία δημόσια συγγνώμη , τουλάχιστον απο τους διαχειριστές και τον ΓΙώργο διότι εγραφες σε άλλο φορουμ κατι για σφηγκοφωλιές και άλλα τέτοια υποτιμιτικά σχόλια που δεν σε εκφράζουν θεωρώ και  να πεις ' παιδια το ειπα εν βρασμό και δεν θα επαναληφθεί ' και τελος. Μια ειλικρινής συγγνώμη λύνει πολλά προβλήματα.

Καντε οτι πρεπει και οι δυο σας, μην παρω τον κωδικό του φιλου μου του ζομπελς και σας διαγραψω και τους δυο σας. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #54 στις: Αύγουστος 20, 2014, 08:33:32 πμ »

Καντε οτι πρεπει και οι δυο σας, μην παρω τον κωδικό του φιλου μου του ζομπελς και σας διαγραψω και τους δυο σας. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Έλα Λεβέντη μμμμ..............δεν διψάω για Αξιώματα  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Αύγουστος 20, 2014, 09:09:50 πμ »

Εγώ προτείνω να διαγράψουμε όλους τους εμπορους (το εμποροσυλλεκτης ειναι πολύ sic και παραπλανητικό) και τον Ηρακλειώτη μαζί και τους ενεχυροδανειστές και να μείνουμε μόνοι μας να καβλαντίζουμε στο φόρουμ.

Πλάκα κάνω ασφαλώς Γιώργο και Βασίλη. Απλά γίνεστε κουραστικοί. Δεν μας νοιάζει πόσο πουλάτε. Και οι δυο σας κατα καιρούς όταν ανεβαζετε κατι προς πώληση ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ αλλά μαγκιά σας. Ζείτε απο αυτό οπότε χρειάζεστε το κέρδος αναπόφευκτα. Και εγώ όταν πουλάω νομίσματα δεν τα δίνω φτηνά, ούτε όμως και τα εχω αγορασει φτηνά.

Αν ξερετε καναν εμπορο που να πουλαει φτηνα πειτε το και σε μένα.....

Ειρήνη αδέρφια. Γιώργο δε χρειάζεται να διαγράφεις ατομα . Ο καθένας δείχνει ποιος είναι με τις πράξεις του. Αυτά που λες περί ανοχής ειναι σωστά αλλά ειναι επιλεκτικά, καθώς σουλατσάρουν εδω μεσα 'με την ανοχή σου' , κλέφτες.  Και τα χουμε πει και τηλεφωνικώς. Ή τους διαγραφεις όλους ή κανεναν. Αυτο λεει η λογική.
Αν καποιος βγάζει μεροκάματο , αστον . Ειναι δυσκολοι καιροί για όλους.

Και συ Βασίλη, μπορείς να ζητησεις μία δημόσια συγγνώμη , τουλάχιστον απο τους διαχειριστές και τον ΓΙώργο διότι εγραφες σε άλλο φορουμ κατι για σφηγκοφωλιές και άλλα τέτοια υποτιμιτικά σχόλια που δεν σε εκφράζουν θεωρώ και  να πεις ' παιδια το ειπα εν βρασμό και δεν θα επαναληφθεί ' και τελος. Μια ειλικρινής συγγνώμη λύνει πολλά προβλήματα.

Καντε οτι πρεπει και οι δυο σας, μην παρω τον κωδικό του φιλου μου του ζομπελς και σας διαγραψω και τους δυο σας. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
βλέπω ορεξάτος ξύπνησες  Μεγάλο χαμόγελο παω να παραλάβω, έφθασε!
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Αύγουστος 20, 2014, 02:24:51 μμ »

Εγώ έχω να πω ότι αν όλοι συνεχίσετε σε αυτό το μοτίβο θα μείνετε μόνοι σας να βρίζεστε στο στέκι.
Εδώ μέσα μπαίνουμε για να χαλαρώσουμε να ακούσουμε κανένα νομισματικό νέο να ανταλλάξουμε απόψεις και να αγοράσουμε κάποιο νόμισμα που μας αρέσει.
Δεν με απασχολεί ποιος έχει δίκιο και ποιος άδικο, αυτά καλύτερα να λύνονται με pm.
Ρε Βασίλη που είσαι και από τα μέρη μου πολύ προσωπικά το έχεις πάρει το θέμα, έκανες και καταγγελία στην ΕΕΤΤ για τα περυσινά γεγονότα?
Παίζονται τόσο μεγάλα συμφέροντα και δεν έχουμε πάρει χαμπάρι?
Τι να πω ρε παιδιά!!!!!!!!

Καταγράφηκε
Νίκος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 616


Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Αύγουστος 20, 2014, 03:18:13 μμ »

Προτείνω

1. Να μπει διατίμηση στα νομίσματα.
2. Να διαγραφούν όλοι.
3. Να σταματήσει ο Παναγιώτης τις φωτογραφίσεις
4. Να αποδεχτώ τα "κουτιά".
5. Να εκδοθεί μετάλλιο μπρούτζινο και φτηνό με θέμα "το Στέκι"

 Σαρκασμός

Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Αύγουστος 21, 2014, 09:34:26 πμ »

Προτείνω

1. Να μπει διατίμηση στα νομίσματα.
2. Να διαγραφούν όλοι.
3. Να σταματήσει ο Παναγιώτης τις φωτογραφίσεις
4. Να αποδεχτώ τα "κουτιά".
5. Να εκδοθεί μετάλλιο μπρούτζινο και φτηνό με θέμα "το Στέκι"


+1 Ανευ Σχολιων Νικο μου.γιαννης.
Καταγράφηκε
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #59 στις: Αύγουστος 21, 2014, 01:56:33 μμ »

Προτείνω

1. Να μπει διατίμηση στα νομίσματα.
2. Να διαγραφούν όλοι.
3. Να σταματήσει ο Παναγιώτης τις φωτογραφίσεις
4. Να αποδεχτώ τα "κουτιά".
5. Να εκδοθεί μετάλλιο μπρούτζινο και φτηνό με θέμα "το Στέκι"

 Σαρκασμός


6. Να μας ανεβάσεις με δική σου φώτο και με τα δικά σου standards εκτίμησης νομίσματος ένα UNC νόμισμα της συλλογής σου. Σαρκασμός Σαρκασμός Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 2 3 [4] 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences