Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 12:45:35 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 2 οβολοι 1819  (Αναγνώστηκε 25197 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Αύγουστος 18, 2014, 01:08:34 πμ »

Φίλε Τάκη, το ότι πούλησες ένα 2όβολο του 1819 αυτής της κατάστασης σε αυτή την τιμή, δε σημαίνει ότι άμα είχες 10 θα τα πούλαγες το ίδιο. Βοήθησε βέβαια και το μέγεθος και η χρονολογία. Φαντάζεσαι ότι θα είχαν ανάλογη επιτυχία vf ή xf μονόλεπτα του Όθωνα ή του Γεωργίου Α'; Μέχρι και 50αράκι Κωνσταντίνου Α' μπορεί να μην πουλιόταν γιατί είναι τρύπιο! Με τα ασημένια 30άρια είναι άλλη φάση. Ειδικά σε πανηγύρια και 100 να είχες θα τα πούλαγες. Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είσαι πρόθυμος να αγοράσεις τα 30άρια όλων μας προς 15 ευρώ για να βγάλεις ένα 20%. Τώρα, σχετικά με την εκτίμηση τιμής και αφού δεν αναφερόμαστε σε χρυσά, αυτή είναι πάντα σχετική και σε μεγάλο βαθμό υποκειμενική. Μερικές φορές φορές χάνουμε και το μέτρο, ανάλογα και με το τι έχουν δει τα μάτια μας.
O φιλος Τακης εδωσε τα νομισματα του στην τιμη που ζητησε αυτο ειναι ολο παιδια...τωρα απο την αλλη Νικο φυσικα και δεν ειναι προθυμος να αγορασει τα 30αρια προς 15 ευρω αφου τα εχουμε ξαναπει οτι το ζευγαρι τα 30αρια μικρο-μεγαλο (1963-1964)BU πανε 14 ευρω το μεγιστο σε οσες ποσοτητες θελεις...τωρα αν καποιος θελει να πληρωνει παραπανω καλως κανει
Καταγράφηκε
takis123
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 160


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Αύγουστος 18, 2014, 01:15:19 πμ »

Φίλε Τάκη, το ότι πούλησες ένα 2όβολο του 1819 αυτής της κατάστασης σε αυτή την τιμή, δε σημαίνει ότι άμα είχες 10 θα τα πούλαγες το ίδιο. Βοήθησε βέβαια και το μέγεθος και η χρονολογία. Φαντάζεσαι ότι θα είχαν ανάλογη επιτυχία vf ή xf μονόλεπτα του Όθωνα ή του Γεωργίου Α'; Μέχρι και 50αράκι Κωνσταντίνου Α' μπορεί να μην πουλιόταν γιατί είναι τρύπιο! Με τα ασημένια 30άρια είναι άλλη φάση. Ειδικά σε πανηγύρια και 100 να είχες θα τα πούλαγες. Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είσαι πρόθυμος να αγοράσεις τα 30άρια όλων μας προς 15 ευρώ για να βγάλεις ένα 20%. Τώρα, σχετικά με την εκτίμηση τιμής και αφού δεν αναφερόμαστε σε χρυσά, αυτή είναι πάντα σχετική και σε μεγάλο βαθμό υποκειμενική. Μερικές φορές φορές χάνουμε και το μέτρο, ανάλογα και με το τι έχουν δει τα μάτια μας.
O φιλος Τακης εδωσε τα νομισματα του στην τιμη που ζητησε αυτο ειναι ολο παιδια...τωρα απο την αλλη Νικο φυσικα και δεν ειναι προθυμος να αγορασει τα 30αρια προς 15 ευρω αφου τα εχουμε ξαναπει οτι το ζευγαρι τα 30αρια μικρο-μεγαλο (1963-1964)BU πανε 14 ευρω το μεγιστο σε οσες ποσοτητες θελεις...τωρα αν καποιος θελει να πληρωνει παραπανω καλως κανει
Ακριβώς ετσι είναι,εγώ φίλε μου 11 ευρώ το κομάτι 1963 πήρα και είμαι ειλικρινέστατος,δεν θα ετρωγε και ενα σουβλάκι ο ανθρωπος στον πάγκο που τα πούλησε;καλό βράδυ.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 18, 2014, 01:44:53 πμ από takis123 » Καταγράφηκε
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Αύγουστος 18, 2014, 09:50:41 πμ »


Προσωπικά πιστεύω ότι τα 30-35 ευρώ, γι αυτό το νόμισμα, είναι λίγα.


Καλημερα στο στο φορουμ,
Προφανως δε γνωριζω το Taki..κτλ...δε εχω αποψη για τα υπολοιπα εκτος  του οτι..
"Στην ευρυτερη αγορα δεν κυκλοφορουν διωβολα του 1819 σε vf (εστω και cleaned)...με 35 ευρο "
Αν καποιος βγαλει για πωληση εδω η οπουδηποτε ..σε τετοια τιμη..θα κανουν 5 λεπτα να πουληθουν..η δωδεκαδα..Αν λειπω και βγουν προς πωληση..ενημερωστε με να παρω κι εγω(το εννοω)
-Αν υπαρχουν "παλια" θεματα δε γνωριζω..δε με νοιαζει..δεν ξερω...
35 ομως ..ειναι λιγα...ακομα και στην "σημερινη κατασταση τιμων"..
Καλη μερα να χουμε
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Αύγουστος 18, 2014, 10:45:14 πμ »


Προσωπικά πιστεύω ότι τα 30-35 ευρώ, γι αυτό το νόμισμα, είναι λίγα.


Καλημερα στο στο φορουμ,
Προφανως δε γνωριζω το Taki..κτλ...δε εχω αποψη για τα υπολοιπα εκτος  του οτι..
"Στην ευρυτερη αγορα δεν κυκλοφορουν διωβολα του 1819 σε vf (εστω και cleaned)...με 35 ευρο "
Αν καποιος βγαλει για πωληση εδω η οπουδηποτε ..σε τετοια τιμη..θα κανουν 5 λεπτα να πουληθουν..η δωδεκαδα..Αν λειπω και βγουν προς πωληση..ενημερωστε με να παρω κι εγω(το εννοω)
-Αν υπαρχουν "παλια" θεματα δε γνωριζω..δε με νοιαζει..δεν ξερω...
35 ομως ..ειναι λιγα...ακομα και στην "σημερινη κατασταση τιμων"..
Καλη μερα να χουμε
+1 Σιγουρα χαμηλης καταστασης αλλα η τιμη πολυ προσιτη για τετοιο Νομισμα!!!χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Νίκος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 616


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Αύγουστος 18, 2014, 07:05:11 μμ »

Τάκη, συνήθως ήμουν μονολεκτικός όταν αξιολογούσα ένα νόμισμα και μετά από κάποιες "παρατηρήσεις" φίλων, αποφάσισα να γίνω αναλυτικότερος. δεν φανταζόμουν ότι πάλι θα σηωνόταν "κονιορτός".

Σε ευχαριστώ καταρχάς που δεν παρεξήγησες την αξιολόγησή μου, αλλά λόγω περιέργειας (ίσως και επιβεβαίωσης) θα ήθελα να απαντήσεις εάν το νόμισμα είχε έντονες  "hairlines".

Όσο αφορά τη τιμή, δεν με ενδιαφέρει πόσο το πούλησες, αλλά θα με ενδιέφερε εσύ που έχεις κάποιες γνώσεις για τα νομίσματα όπως όλοι μας, να μας έλεγες πόσο το αγόρασες.

Φυσικά εάν θέλεις απαντάς.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Αύγουστος 18, 2014, 10:36:49 μμ »

Τάκη, συνήθως ήμουν μονολεκτικός όταν αξιολογούσα ένα νόμισμα και μετά από κάποιες "παρατηρήσεις" φίλων, αποφάσισα να γίνω αναλυτικότερος. δεν φανταζόμουν ότι πάλι θα σηωνόταν "κονιορτός".

Σε ευχαριστώ καταρχάς που δεν παρεξήγησες την αξιολόγησή μου, αλλά λόγω περιέργειας (ίσως και επιβεβαίωσης) θα ήθελα να απαντήσεις εάν το νόμισμα είχε έντονες  "hairlines".

Όσο αφορά τη τιμή, δεν με ενδιαφέρει πόσο το πούλησες, αλλά θα με ενδιέφερε εσύ που έχεις κάποιες γνώσεις για τα νομίσματα όπως όλοι μας, να μας έλεγες πόσο το αγόρασες.

Φυσικά εάν θέλεις απαντάς.

Μην περιμενεις να ακουσεις την αληθεια ως πρεπει απο το στομα του!!
Η γλωσσα του βαδιζει κατα τα συμφερωντα του.
Ειτε μιλαει για αλλων τα νομισατα , ειτε εαν μιλαει για τα δικα του!! Αυτο που τον συμφερει αυτο θα πει.
Για οσους δεν γνωριζουν ειναι απο τα λιγα ατομα που εχει διαγραφει αρκετες φορες απο το φορουμ , δεν μας γουσταρει αλλα συνεχεια εδω θελει να βρισκετε (κατι που δεν το καταλαβα ποτε)
Και ποτε του μα ποτε του δεν βγηκε να πει δημοσια :
Ξερετε συγνωμη για τα οσα ειπα-εγραψα για το στεκι σε αλλα φορουμ και το εκανα εν  βρασμο ψυχης κτλ κτλ!! Μια δικαιολογια βρε αδερφε τελος παντων!!

Αρα απο ατομα που βαδιζουν με εναν μονο σκοπο στη ζωη τους αληθειες που να τους ζημιωνουν μην ζητας!!  Κλείσιμο ματιού
Φιλικα
herakliotis
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
takis123
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 160


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Αύγουστος 18, 2014, 11:00:48 μμ »

Τάκη, συνήθως ήμουν μονολεκτικός όταν αξιολογούσα ένα νόμισμα και μετά από κάποιες "παρατηρήσεις" φίλων, αποφάσισα να γίνω αναλυτικότερος. δεν φανταζόμουν ότι πάλι θα σηωνόταν "κονιορτός".

Σε ευχαριστώ καταρχάς που δεν παρεξήγησες την αξιολόγησή μου, αλλά λόγω περιέργειας (ίσως και επιβεβαίωσης) θα ήθελα να απαντήσεις εάν το νόμισμα είχε έντονες  "hairlines".

Όσο αφορά τη τιμή, δεν με ενδιαφέρει πόσο το πούλησες, αλλά θα με ενδιέφερε εσύ που έχεις κάποιες γνώσεις για τα νομίσματα όπως όλοι μας, να μας έλεγες πόσο το αγόρασες.

Φυσικά εάν θέλεις απαντάς.
Φυσικά κει δεν παρεξήγησα,ουτε για αστείο δεν σκέφτηκα ετσι,εχεις εκτιμήσει και αλλα νομίσματά μου και δεν σχολίασα αν θεώρησα αδικημένη η υπερεκτιμημένη την κατάσταση αγαπητέ Νίκο που δεν σε ξέρω αλλά δεν εχει σημασία,βεβαίως και εχει hairlines εκεί που ανέφερες,οι φωτογραφίες μου οπως είπε και ο παναγιώτης είναι αληθοφανείς και αυτο εσκεμένα γιατί ξέρω να προστατεύω το προφίλ μου που οι περισσότεροι γνωρίζουν,πόσο το αγόρασα δεν νομίζω οτι αφορά κανέναν και σχολιάζω φιλικά,πόσο το πούλησα αφορά τον αγοραστή και εμένα,δεν νομίζω οτι είναι θέμα για δημοσιότητα,κλείσαμε σε οτι μας αφορα και ευχές για καλή αυριανή
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 18, 2014, 11:48:41 μμ από takis123 » Καταγράφηκε
takis123
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 160


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Αύγουστος 18, 2014, 11:47:09 μμ »

Τάκη, συνήθως ήμουν μονολεκτικός όταν αξιολογούσα ένα νόμισμα και μετά από κάποιες "παρατηρήσεις" φίλων, αποφάσισα να γίνω αναλυτικότερος. δεν φανταζόμουν ότι πάλι θα σηωνόταν "κονιορτός".

Σε ευχαριστώ καταρχάς που δεν παρεξήγησες την αξιολόγησή μου, αλλά λόγω περιέργειας (ίσως και επιβεβαίωσης) θα ήθελα να απαντήσεις εάν το νόμισμα είχε έντονες  "hairlines".

Όσο αφορά τη τιμή, δεν με ενδιαφέρει πόσο το πούλησες, αλλά θα με ενδιέφερε εσύ που έχεις κάποιες γνώσεις για τα νομίσματα όπως όλοι μας, να μας έλεγες πόσο το αγόρασες.

Φυσικά εάν θέλεις απαντάς.

Μην περιμενεις να ακουσεις την αληθεια ως πρεπει απο το στομα του!!
Η γλωσσα του βαδιζει κατα τα συμφερωντα του.
Ειτε μιλαει για αλλων τα νομισατα , ειτε εαν μιλαει για τα δικα του!! Αυτο που τον συμφερει αυτο θα πει.
Για οσους δεν γνωριζουν ειναι απο τα λιγα ατομα που εχει διαγραφει αρκετες φορες απο το φορουμ , δεν μας γουσταρει αλλα συνεχεια εδω θελει να βρισκετε (κατι που δεν το καταλαβα ποτε)
Και ποτε του μα ποτε του δεν βγηκε να πει δημοσια :
Ξερετε συγνωμη για τα οσα ειπα-εγραψα για το στεκι σε αλλα φορουμ και το εκανα εν  βρασμο ψυχης κτλ κτλ!! Μια δικαιολογια βρε αδερφε τελος παντων!!

Αρα απο ατομα που βαδιζουν με εναν μονο σκοπο στη ζωη τους αληθειες που να τους ζημιωνουν μην ζητας!!  Κλείσιμο ματιού
Φιλικα
herakliotis
Θα σου απαντήσω οπως αλλωστε εντιμα εκανα πάντα αν και αυτό το πόστ στον κάδο μάλλον θα πάει οπως ολα οσα εγραφα στο παρελθόν ,συνήθες φαινόμενο που μόνο ο Αντώνης εβαλε σε τάξη και το παραδέχομαι,στάζεις αδικαιολόγητο φαρμάκι και χολή γιατί ελεγα αλήθειες οταν δεν με προστάτεψες που ο Βασιλάκης μείωνε τα νομίσματα που ανέβαζα,οταν ο Μπάμπης σχεδόν με εξέθετε χωρίς να συμετέχεις στην προστασία του ορατού δημόσιου προφίλ μου,ξέφυγα ομολογουμένως με τον μπάμπη και αυτός το ιδιο,δεν κρατώ φυσικά κακία αυτά συμβαίνουν,ο Γιάννης{επίτημο μέλος του φόρουμ σου}θυμούνται ολοι τι ελεγε και απαντούσα-απαντούσα και καμμία προστασία απο σένα σε χτυπήματα που μου εκαναν διάφοροι κάτω απο τη ζώνη που λέμε,Με το Βασιλάκι τα βρήκαμε οπως και με τον Γιάννη,με τον Μπάμπη θεωρώ αν δεν κάνω λάθος οτι ηταν κακιά ωρα,με τους διαχειριστές του φόρουμ σου εχω με τους μισούς συνεργαστεί σε αγορες που εκανα μετά απο τις διαγραφές μου επιτυχώς και συνεχίζω,βρίσκομαι εδω μόνο για να αγοράζω αν κάτι με ενδιαφέρει,εχω δικό μου blog πωλήσεων και δεν με ενδιαφέρει η εδώ προώθηση γι αυτό δεν μπορείς να καταλάβεις τον λόγο των επανεγγραφών μου,αν είσαι εντιμος και σωστός ασε αυτον τον σχολιασμό ως εχει,εγω αν δεν απαττώμαι οταν σε κατηγόρησαν για κάποιες λίρες σε αλλο φόρουμ και αρχικά παρασύρθηκα οπως αλλωστε ολη η πιάτσα διόρθωσα τα λεγωμενά μου οταν σε εξαπάτησε αν σε εξαπάτησε κάποιος Κώστας σε συναλλαγή,μπες στο φόρουμ και διάβασε,εσυ το βιολί σου ,τα ιδια και τα ιδια,οταν εγραψα οσα εγραψα δεν ηταν εν βρασμώ ψυχής,ηταν η οπτική μου την εποχη εκείνη,την χολήσου για τον Στ---ο και αλλους την μετακόμισες και σε εμένα και εξακολουθείς,διαβάζοντας τα 30-40 τελευταία μηνυματά σου διαπιστώνω οτι οταν γράφεις ολο κάποιους κατηγορείς,πρόσωπα,φόρουμ κ,λ,π,το να το κάνεις για χρόνια με βρίσκει εντονα προβληματισμένο για την προσωπικοτητά σου ,συνέκρινες τον εαυτό σου και τις αδικίες οπως γράφεις εις βάρος σου με τα πάθη του ιησού,δεν κατηγορώ απλώς αναφέρω και αλλοι κρίνουν ,ολο για νέους συλλέκτες μιλάς και την προστασία τους απο διάφορους ,εμένα γιατι δεν με προστάτεψες οταν με χλεύαζαν;θύμωσα ομολογω οταν το μετάλλιο του Κωνσταντίνου και της σοφίας μόνο κίβδιλο κάποιοι δεν το βγάλανε κει λέγανε οτι είναι απομίμηση μοναστηρακίου μεριά,θυμάσαι που ηθελα να στο δώσω φθηνά,θυμάσαι που μαζί με κάποιον απο την καλαμάτα και ενα ποστ που ανέβασες ενός τρύπιου ομως που εκλεισε φθηνα το βγάλατε του κιλού,μετά απο χρόνια σε πληροφορώ οτι μόνο 3-4 είναι γνωστά και ενα εχει σε ασήμένιο ο κύριος Ορφέας απο φίλο του και φίλο μου πρώην συλλέκτη μεγάλου βεληνεκούς στην Ελλάδα,μετά απο ολα αυτά και αλλα πολλά που δεν θέλλω να γράψω οτι εγιναν σε πληροφορώ οτι δεν κραττώ καμμία κακία για το ατομό σου η αλλους που πιστεύω οτι με εβλαψαν και αφήνω την χολή σε σένα,ευχαριστώ.Και παρακαλώ να μην θεωρηθεί οτι αλλαξα, η μετάνοιωσα, η οτι γλείφω κανέναν για οποιοδήποτε λόγο σοφιστεί,Γίνε δίκαιος κατά τα δικά μου και φίλων μου εδω και παντού πρότυπα δικαιοσύνης με ψηφοφορίες κ,λ,π για σοβαρά θέματα και θα σε υπερασπιστώ.Βασίλης Γεωργόπουλος.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 18, 2014, 11:56:08 μμ από takis123 » Καταγράφηκε
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #38 στις: Αύγουστος 19, 2014, 09:25:05 πμ »

Κύριοι ,
Γιατί τόση ένταση??
Ξεκίνησε ένα θέμα με το συγκεκριμένο Διόβολο, πουλήθηκε καλά για τον πωλητή και υπήρξαν κάποιες εκτιμήσεις ως προς την τιμή του από μέλη του φόρουμ. Φυσικά δεν υπήρχε ομοφωνία περί τιμών αλλά κάνουμε Διάλογο και ανταλλαγή απόψεων.
"Αν στον κόσμο ήμασταν όλοι ΙΔΙΟΙ τότε η ζωή θα ήταν Μονότονη" δλδ δεν μπορούμε να συμφωνούμε σε όλα και στα πάντα.
Τώρα για τις παρελθούσες διαμάχες δεν έχω άποψη αφού τότε δεν ήξερα τι σημαίνει συλλεκτικό νόμισμα.
Καλή καρδιά λοιπόν και την καλημέρα μου.
Καταγράφηκε

wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Αύγουστος 19, 2014, 10:15:38 πμ »

Βρε Βασίλη (takis123) έχεις μαλώσει με τη τελεία; το θυμάμαι απο παλιά ότι δεν έβαζες αλλά το τελευταίο μύνημα σου είναι πολύ κουραστικό για κάποιον να το διαβάσει; είναι σαν μακροβούτι 50 μέτρων Γλώσσα
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Αύγουστος 19, 2014, 10:48:07 πμ »

Αγαπητε Κυριε Βασιλη Γεωργοπουλε σε μια τηλεφωνικη συνομιλια μας παλαιωτερα σου εξηγησα ωρισμενα θεματα οπως και εσυ!!!Κατοπιν σε ιστοσελιδα Φιλου πηρες πισω τις Υβρεις σου και ειπες οτι το θεμα αναμεσα μας ειχε Ληξει!!!!Θα συνφωνησω με τον Γιωργο(Ηρακλειωτη) οτι το μονο που σε Ενδιαφερει ειναι το Κερδος και Νομισματικα εισαι ασχετος!!!Γιαννης Τασιοπουλος.                                                                                                                                        υγ.καλο θα ηταν να μην βαζεις στο στομα σου Κυριους σαν το Αγαπητο Ορφεα για εντυπωσιασμο!!!καλα κερδη και φρονηση!!!αν θελεις? περισοτερες λεπτομερειες θα Απαντησω!!!!!!!
Καταγράφηκε
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #41 στις: Αύγουστος 19, 2014, 11:01:16 πμ »

Αγαπητε Κυριε Βασιλη Γεωργοπουλε σε μια τηλεφωνικη συνομιλια μας παλαιωτερα σου εξηγησα ωρισμενα θεματα οπως και εσυ!!!Κατοπιν σε ιστοσελιδα Φιλου πηρες πισω τις Υβρεις σου και ειπες οτι το θεμα αναμεσα μας ειχε Ληξει!!!!Θα συνφωνησω με τον Γιωργο(Ηρακλειωτη) οτι το μονο που σε Ενδιαφερει ειναι το Κερδος και Νομισματικα εισαι ασχετος!!!Γιαννης Τασιοπουλος.                                                                                                                                        υγ.καλο θα ηταν να μην βαζεις στο στομα σου Κυριους σαν το Αγαπητο Ορφεα για εντυπωσιασμο!!!καλα κερδη και φρονηση!!!αν θελεις? περισοτερες λεπτομερειες θα Απαντησω!!!!!!!
Υπάρχει και η άφεση Αμαρτιών κ.Γιάννη.................δεν μπορώ να καταλάβω ειλικρινά, ο άνθρωπος ξαναμπήκε μέσα στο forum προφανώς με την σύνεση του Γιώργου Herakliotis...........και από την εκτίμηση Διόβολου κατέληξε το πράγμα σε Ιστορική Αναδρομή παλαιάς Ίντριγκας................Για μας τους Νέους γίνεται αυτό Απορία ώστε να ξεστραβωθούμε ή για να τον κράξετε τον άνθρωπο..............ΔΕΝ ΤΟ Ξέρω προσωπικά αλλά έχω παρατηρήσει τον λίγο καιρό πως δεν προκαλεί με αυτά που γράφει άσχετα αν οι εκτιμήσεις του δεν αρέσουν σε κάποιους.
Υ.Γ: Έχω κέφια απόψε μου φαίνεται...........τι κάνει η ζέστη.
Καταγράφηκε

takis123
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 160


Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Αύγουστος 19, 2014, 11:03:47 πμ »

Αγαπητε Κυριε Βασιλη Γεωργοπουλε σε μια τηλεφωνικη συνομιλια μας παλαιωτερα σου εξηγησα ωρισμενα θεματα οπως και εσυ!!!Κατοπιν σε ιστοσελιδα Φιλου πηρες πισω τις Υβρεις σου και ειπες οτι το θεμα αναμεσα μας ειχε Ληξει!!!!Θα συνφωνησω με τον Γιωργο(Ηρακλειωτη) οτι το μονο που σε Ενδιαφερει ειναι το Κερδος και Νομισματικα εισαι ασχετος!!!Γιαννης Τασιοπουλος.                                                                                                                                        υγ.καλο θα ηταν να μην βαζεις στο στομα σου Κυριους σαν το Αγαπητο Ορφεα για εντυπωσιασμο!!!καλα κερδη και φρονηση!!!αν θελεις? περισοτερες λεπτομερειες θα Απαντησω!!!!!!!
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Αύγουστος 19, 2014, 11:21:58 πμ »

Αγαπητε Κυριε Βασιλη Γεωργοπουλε σε μια τηλεφωνικη συνομιλια μας παλαιωτερα σου εξηγησα ωρισμενα θεματα οπως και εσυ!!!Κατοπιν σε ιστοσελιδα Φιλου πηρες πισω τις Υβρεις σου και ειπες οτι το θεμα αναμεσα μας ειχε Ληξει!!!!Θα συνφωνησω με τον Γιωργο(Ηρακλειωτη) οτι το μονο που σε Ενδιαφερει ειναι το Κερδος και Νομισματικα εισαι ασχετος!!!Γιαννης Τασιοπουλος.                                                                                                                                        υγ.καλο θα ηταν να μην βαζεις στο στομα σου Κυριους σαν το Αγαπητο Ορφεα για εντυπωσιασμο!!!καλα κερδη και φρονηση!!!αν θελεις? περισοτερες λεπτομερειες θα Απαντησω!!!!!!!
!!!!!!!
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Αύγουστος 19, 2014, 11:24:50 πμ »

Αγαπητε Κυριε Βασιλη Γεωργοπουλε σε μια τηλεφωνικη συνομιλια μας παλαιωτερα σου εξηγησα ωρισμενα θεματα οπως και εσυ!!!Κατοπιν σε ιστοσελιδα Φιλου πηρες πισω τις Υβρεις σου και ειπες οτι το θεμα αναμεσα μας ειχε Ληξει!!!!Θα συνφωνησω με τον Γιωργο(Ηρακλειωτη) οτι το μονο που σε Ενδιαφερει ειναι το Κερδος και Νομισματικα εισαι ασχετος!!!Γιαννης Τασιοπουλος.                                                                                                                                        υγ.καλο θα ηταν να μην βαζεις στο στομα σου Κυριους σαν το Αγαπητο Ορφεα για εντυπωσιασμο!!!καλα κερδη και φρονηση!!!αν θελεις? περισοτερες λεπτομερειες θα Απαντησω!!!!!!!
Υπάρχει και η άφεση Αμαρτιών κ.Γιάννη.................δεν μπορώ να καταλάβω ειλικρινά, ο άνθρωπος ξαναμπήκε μέσα στο forum προφανώς με την σύνεση του Γιώργου Herakliotis...........και από την εκτίμηση Διόβολου κατέληξε το πράγμα σε Ιστορική Αναδρομή παλαιάς Ίντριγκας................Για μας τους Νέους γίνεται αυτό Απορία ώστε να ξεστραβωθούμε ή για να τον κράξετε τον άνθρωπο..............ΔΕΝ ΤΟ Ξέρω προσωπικά αλλά έχω παρατηρήσει τον λίγο καιρό πως δεν προκαλεί με αυτά που γράφει άσχετα αν οι εκτιμήσεις του δεν αρέσουν σε κάποιους.
Υ.Γ: Έχω κέφια απόψε μου φαίνεται...........τι κάνει η ζέστη.
+1 Πανο μου εχεις Δικιο!!!αλλα εκει που μας χρωστουσαν μας πηραν και το βοδι που λεμε!!!χαιρετω,γιαννης.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences