Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 04:17:05 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Δραχμή MS 64  (Αναγνώστηκε 16085 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 10:09:20 πμ »

φιλε diayloark,ειδες οτι απο την μερια μου απο την πρωτη εκθεση των νομισματων σου,εγραψα θετικα σχολια,για τις συγκεγκριμενες δραχμες,ατης της καταστασης.ποτε μου δεν απαξιωνω συλλεκτη,ουτε για τα αποκτηματα του,αλλα ουτε και για τις γνωσεις του.ολοι μας,απο καπου ξεκινησαμε,οπως πολυ σωστα ειπε, ο φιλος Geonet75.εγω ξεκινησα με μπακιρενιες πενταροδεκαρες του γεωργιου,που απο το τριψιμο με συρμα, τις καθαρισα τελειως,κυριολεκτικα,δεν εμεινε μαλλι μουστακι,κλπ τιποτα αλλα χαρηκα που γιαλισανε!τοσο μου εκοβε τοτε τοσα εκανα.δεν ειπε κανεις οτι εισαι ασχετος,γυρω απο το νομισμα,αλλα με αυτες τις δραχμες σιγουρα ενθουσιασθηκες,οπως φυσικα θα καναμε ολοι στην θεση σου.θες το οτι ειναι οθωνικες,θες ο αριθμος τους,παντως δεν ητα και το γεγονος της χρονιας.θα μπορουσες οπως εκανες στην αρχη να τις εκθεσεις,και με προσωπικα μηνυματα να κανειςτην δουλεια σου.το να τις επαινεις,ο ιδιος και να ζητας αυτοκινητα,κλπ πιστευω,οτι ηταν υπερβολη.ας τις εδινες, και ας τις εκανες οτι, με το καλο, ηθελες.καθεσαι και τσακωνεσαι με εναν φιλο,που δεν εχετε τιποτε να μοιρασετε(οταν λεω φιλο, εννοω,με την καλη εννοια, ολα τα παιδια της ιστοσελιδας)αν τα νομισματα σου ειναι θησαυρος και ο βασιλης,οτι ειναι για πεταμα.καθησε σκεψου,οτι ο βασιλης βρισκεται στην καρδια(αθηνα)του νομισματος,εχει πολλες παραπανω επιλογες,και σιγουρα εμπειρια,αφου καθε μερα μπορει να συναλασεται,με δεκαδες συλλεκτες,εμπορους,κλπ.δεν θελω να σε μειωσω,ουτε κανενα αλλο παιδι,αλλα στην επαρχια,η εκτος του αμεσου κεντρου(και λιγο η θεσσαλονικη),χωρις το ιντερνετ,δεν υπαρχουν πολλες επιλογες.σιγουρα λοιπον, ειναι ευκολο γιαυτον,οπως και για αλλους να βρουν τα νομισματα σου, σε τιμες και αρκετα πιο κατω,απο αυτες που ειπα εγω,και ειδικα με αυτην την κριση.και περα απο αυτο σου λεω, με παση ειλικρινια,αν και ο τροπος του ηταν προκλητικος,εχει αρκετη και πιο πολλη και πιο μεγαλη εμπειρια,απο εσενα,αφου καθε μερα, παιρνουν απο τα χερια του δεκαδες ενδιαφεροντα νομισματα.σιγουρα ομως, και οι δυο ξεφυγατε, απο τον ευπρεπη διαλογο,ελπιζω να τα βρειτε,χαιρετω γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 12:14:25 μμ »

Γιαννη σε καμμια περιπτωση δεν υπονοω οτι εγραψες κατι με δολο η γενικα σκοπιμοτητες ,οταν ειπα οτι με 22 δραχμες του οθωνα παιρνεις αυτοκινητο ασχετα με τις νομισματικες μου γνωσεις ηξερα καλα τι εγραφα και επιμενω οχι μονο εγω σε αυτο αλλα πανω απο 5-10 ατομα του χωρου με χρονια προυπηρεσια..... ,οταν ακομα και η πιο φθαρμενη g η πιο κατω ξεκιναει απο 30-40 ευρω ακομη και οι τρυπιες και εχω δει πολλες να εχουν πουληθει και σε vf εχουν πολλοι απο 150-250 ευρω τι σημαινει αυτο; κανε λογαριασμο να δεις οτι δεν παιρνεις αυτοκινητο πλαστικο που ειρωνικα ισχυριστηκε ο παραπανω ανθρωπος και μην νομιζεις οτι δεν ξερω απο το παγκοσμιο ιντερνετ ποσο εχουν πουληθει ολες σε f-vf τα τελευταια χρονια ,και αυτοκινητο παιρνεις και μηχανακι,*τροπος του λεγειν*οσο για αυτον που απαξιωνει νομισματα 180 χρονων του οθωνα και οσους δεν τα θεωρουν σπανια *αλλα σαβουρα οπως ειπωθηκε επανειλημενα*για λογους που εχω ηδη περιγραψει σε αλλο ποστ *π,χ τρυπημενα ,γιορτανια κ,λ,π*τον εχει ηδη κρινει ο κοσμος διοτι απαξιωνωντας τα δικα μου λεγωντας οτι ειναι σαβουρα και αλλα υποκοριστικα απαξιωνει ολου του ελληνικου λαου και συλλεκτων νομισματα καταστασης απο f-vf,πως να το κανουμε δηλαδη ξεκινησε με κατασυκοφαντηση και ζητα και τα ρεστα,εστειλα προσωπικα μυνηματα και αν συνεχισει τους υπαινιγμους και πλαγιες αναφορες οπως εκανε χτες θα υποστει πιο πρακτικες συνεπειες και εχει ενημερωθει γι αυτο,επαναλαμβανω και λεω οσοι εχουν φιλικες σχεσεις με ανθρωπους με τετοιες αντιληψεις να τους χαιρωνται με οτι αυτο συνεπαγεται ως μομφη .
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 13, 2011, 12:23:09 μμ από diaylosark » Καταγράφηκε
Geonet75
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 298


Οι τεχνικές διδάσκονται


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 12:31:11 μμ »

Να πούμε όμως και μερικές αλήθειες χωρίς να τσαντιστεί κανένας. Σε τέτοια περίοδο κρίσης ο συλλεκτικός χώρος καθαρίζει, που θα πει οτι όσοι μένουν έχουν πραγματικά μεράκι με το νόμισμα, ξέρουν τι ζητάνε, σέβονται τα χρήματά τους και γίνονται απαιτητικοί. Οι "είδα φως και μπήκα" εγκατέληψαν από καιρό. Αυτό με τη σειρά του σημαίνει ότι νομίσματα κοινά η κάποιας σπανιότητας σε μέτριες καταστάσεις πάνε πάτο. Νομίσματα κοινα ή κάποιας σπανιότητας UNC έχουν πτώση και κομμάτια σπάνια ιδίως ακυκλοφόρητα πάνε στο θεό.(δεν είναι αντίφαση, τα νομίσματα αυτά είναι για πολύ λίγους και δεν "ακούνε" τρόικες). Έτσι δεν τίθεται θέμα εάν 22 οθωνικά νομίσματα VF αξίζουν. Ναί αξίζουν και σε εποχές παχειών αγελάδων θα μπορούσαν να "φύγουν" 1500 ευρώ. Και τώρα τόσο αξίζουν θεωρητικά. Πρακτικά όμως, από αυτούς που έχουν μείνει τώρα στο χώρο, δεν θα τα ζητήσει σχεδόν κανείς.
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 01:07:04 μμ »

Τελος παντων με 60 απο το λοτ δεν παιρνω αυτοκινητο,με 1500; αυτη την εποχη αγοραζω καλο,η μηπως θα γραφτει οτι αγοραζω σαβουρα,καλα; κανενας δεν εχει καταλαβει ; πως;και γιατι γραφτηκαν τα σχόλια; οσο για την επισημανση του γιαννη ,με συμπαθεια προσ το ατομο του *και οι δυο ξεφυγατε,*με το συμπαθειο αλλα μου φαινεται το ελαχιστο αστεια για να μην πω τιποτα αχαρακτηριστο.Στο φοροθμ κανω αγωνα να μην ξεφυγω γιατι σεβωμαι τον Γιωργο και δικαιωμα του ειναι να μην το κανει καφενειο ,Στα προσωπικα μυνηματα και επι προσωπικων Δεν εχω κανενα προβλημα να πω στα ισια οτι, ντου..... οπως ειπε προχτες ο Βενιζελος και οπου βγει.Ο μη νοων θα υποστει τα δεοντα......
Καταγράφηκε
Geonet75
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 298


Οι τεχνικές διδάσκονται


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 01:33:58 μμ »

Φίλε diaylosark δε με ενδιαφέρει τι αυτοκίνητο παίρνεις και η διαμάχη σου με το rakosyllekth έχει αρχίσει να κουράζει. Κάκιστα σου έγραψε όπως ( κι όχι τι) σου έγραψε κι ενώ η κουβέντα ξεκίνησε απ' την αξία και την υπεραξία των νομισμάτων καταλήξαμε εκεί που απευχόμουν από χθες... στο κομμωτήριο. Εγώ ξεκίνησα αυτό το θέμα και σταματάω πλέον να γράφω περί αυτού περιμένωντας κανέναν Γιώργο ή Αναργυρο να το κλειδώσει μπας και ησυχάσουμε.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 01:34:50 μμ »

σιγουρα σε καμμια περιπτωση,δεν θα ελεγα οτι στοιχιζουν 60ευρω,αλλα πιστευω,οτι αν δεν βιαστεις, ενα καλο ποσο,εκει που λες και εσυ, και παραπανω θα το παρεις,παντα ομως,οχι ολα μαζι,γιατι, μαζευονται αρκετα για εναν μονο συλλεκτη.η εκτος και τα αγορασει φθηνα εμπορος,για να βγαλη το απαιτουμενο, συνιθισμενο κερδος.μην γελιομαστε,οταν πας μετα να την αγορασεις, σιγουρα θα δωσεις ομως τα διπλα!!!γιατι ειναι οθωνας,κλπ.αφου το ξερεις το παχνιδι γιατι νευριαζεις?ο καθενας στο ειδος του, και ο λουμιδης στους καφεδες,σου ευχομαι το καλυτερο,και καλες ευκαιριες,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 01:35:08 μμ »

Γιατι δε κανεις το απλο τεστ για να τελειωνει αυτη η ιστορια. Βαλε μια απο αυτες τις δραχμες στο ebay ή οπου αλλου θελεις, και ξεκινα το απο 1 ευρω. Ετσι θα φανει το ποσο η αγορα αξιολογει το νομισμα τη δεδομενη χρονικη στιγμη.
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 03:02:18 μμ »

Την απαντηση εδωσε ο Γιαννης,Ισως καποια παρομοια ηθελα να ακουσω η τελος παντων μοιαζει σαν καποιες αλλες που μου προτειναν και με ενημερωσαν για Εμπορους Λιανικη ,χονδρικη κ,λ,π ,Οσο για τον φιλο με την προταση απο 1 ευρω ,στο ebay,για να δω τασεις της αγορας δεν διαφωνω ,ειναι μια σωστη αποψη ,ομως υπενθυμιζω απλα *δεν επειγει *επισης οπως εχω προαναφερει σε αλλα ποστ η σε καποιους σε προσωπικα μυνηματα ειμαι νεοασχοληθεις στον χωρο ,μαζευω και προωθω νομισματα ,ασημενια κυριως ,οχι σε μικρες ποσοτητες, και εμπειριες ,εχω 25 χρονια στο μαρκετιγκ και στην προωθηση καποιων υπηρεσιων και οταν θα ειμαι ετοιμος θα προωθησω οτι θα εχω οπου θεωρησω οτι θα οφεληθω ,ευχαριστω για τις αποψεις οσων κοσμιως κατα την αντιληψη μου ειπαν την αποψη τους διοτι δεν ξεχνω οτι την ζητησα.Απο την στιγμη που στο εμποριο ο σκοπος του πωλητη ειναι το μεγιστο καλυτερο κερδος κι ο σκοπος του αγοραστη το μικροτερο οικονομικο τιμημα και ευκαιρια αγορας  την χρυση τομη θα βρω εγω και ο αγοραστης και οχι οι κακοηθεις αναφορες και ειρωνικες μικροπρεπειες .   
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 03:30:56 μμ »

O Γιαννης εγραψε << αν τα νομισματα σου ειναι θησαυρος και ο βασιλης,οτι ειναι για πεταμα.καθησε σκεψου,οτι ο βασιλης βρισκεται στην καρδια(αθηνα)του νομισματος,εχει πολλες παραπανω επιλογες,και σιγουρα εμπειρια,αφου καθε μερα μπορει να συναλασεται,με δεκαδες συλλεκτες,εμπορους,κλπ.δεν θελω να σε μειωσω,ουτε κανενα αλλο παιδι,αλλα στην επαρχια,η εκτος του αμεσου κεντρου(και λιγο η θεσσαλονικη),χωρις το ιντερνετ,δεν υπαρχουν πολλες επιλογες.σιγουρα λοιπον, ειναι ευκολο γιαυτον,οπως και για αλλους να βρουν τα νομισματα σου, σε τιμες και αρκετα πιο κατω,απο αυτες που ειπα εγω,και ειδικα με αυτην την κριση.>>
Πολυ σωστα και καπως δικαιωνει τον Βασιλη που σκεφτετε ετσι.
Ο Geonet75 εγραψε : << Φίλε diaylosark δε με ενδιαφέρει τι αυτοκίνητο παίρνεις και η διαμάχη σου με το rakosyllekth έχει αρχίσει να κουράζει. Κάκιστα σου έγραψε όπως ( κι όχι τι) σου έγραψε κι ενώ η κουβέντα ξεκίνησε απ' την αξία και την υπεραξία των νομισμάτων καταλήξαμε εκεί που απευχόμουν από χθες... στο κομμωτήριο. Εγώ ξεκίνησα αυτό το θέμα και σταματάω πλέον να γράφω περί αυτού περιμένωντας κανέναν Γιώργο ή Αναργυρο να το κλειδώσει μπας και ησυχάσουμε.>>
Σωστος και αυτος και σκεφτητε λιγο: Μηπως κουραζετε πλεον την υπολοιπη συλλεκτικη κοινοτητα??
Αυτο επιθυμητε?
Σκοπος μας δεν ειναι να κλειδωνουμε συνεχεια ποστ, και αυτα που κλειδωθηκαν θα ανοιξουν ξανα, μπορουμε να μιλαμε ομορφα , να σβηνουμε την φωτια και οχι να την φουντωνουμε??
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 04:09:20 μμ »

Kαι για να μην ξεχασω , αναφερωμενος πλεον στο θεμα του ποστ που ο φιλος διαμαρτυρεται, αναφερω το τελευταιο αναμφισβητητο πλεον γεγονος που λογιζεται ως δειγμα  τασης της εποχης Η δραχμη MS 64 πουληθηκε 750 ευρω ,10/9/2011,και απο τωρα και μετα θα βλεπω ποσες δραχμες ,ποιου ετους,καταστασηςποτε, και εαν πουληθουν *εαν υπαρχουν *προς πωληση στο ebay,η οπουδηποτε αλλου ,προτιμω τα στατιστικα στοιχεια παρα τις οποιες αναφορες χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν,
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 08:01:59 μμ »

Ρε παιδιά διάβασα χτές και σήμερα όλη την ιστορία.
Χωρίς να θέλω να θίξω κανένα και ξέροντας το χαρακτήρα το Βασιλάκη που είναι έξω καρδιά αλλά τα λέει λίγο χοντροκομμένα οφείλω να ομολογήσω οτι γέλασα πολυ με την πρώτη ανάγνωση.
Δεν θέλω να παρεξηγηθώ απλά εξωτερικεύω και κοινωνώ αυτό που μου βγήκε εκείνη την ώρα και είμαι σίγουρος ότι και άλλοι το έπαθαν.
Οσον αφορά την αξία των δραχμών του έταιρου φίλου Βασίλη και μη μου πείτε ότι είμαι νέος στο χώρο γιατί δεν θέλει να πας πανεπιστήμιο για να γνωρίσεις τα βασικά, πεντε έξι μήνες τριβή αρκούν για τα βασικά επαναλαμβάνω, πωλούνται στο eBay από 30 έως 60 Δολλάρια το κομμάτι εκτός αυτής του 34 που πάει παραπάνω.
Δεν καταλαβαίνω γιατι οι υπόλοιποι και ειδικά εσύ Γιάννη δεν λέτε την γνώμη σας ελεύθερα και το πάτε γύρω γύρω. Μια γνώμη είναι και αν κάνουμε και λάθος δεν χάλασε ο κόσμος.
Όσον αφορά τη γνώμη του Βασιλάκη ξέρετε όλοι εδω μέσα που τον ξέρετε πολύ καλύτερα από εμένα γιατί και εγώ από τον Ανάργυρο τον γνώρισα ότι λέει αυτά που πιστεύει χωρίς υστεροβουλίες απλά τα λέει λίγο χύμα.Προφανώς δεν γράφω εκ μέρους του αλλά πιστεύω ότι δεν έχει πρόβλημα να πω την γνώμη μου γι' αυτόν. Αλλά έχοντας γυρίσει όλον τον κόσμο λόγω επαγγελματικής δραστηριότητας αυτό που χαρακτηρίζει τους 'Ελληνες και διαφέρουν από τους άλλους λαούς είναι το χύμα και το έξω καρδιά.
Φίλτατε Βασίλη μπορεί όντως να θίχτηκε η αξιοπρέπεια σου με την λίγο υπερβολική εκτίμηση αλλα΄απ' ότι βλέπω και εσύ όπου βρείς ευκαιρία το συνεχίζεις. Μικρό πιστεύω το κακό για να το κρατάς μανιάτικο.
Ήθελα απλά και εγώ να πώ τη γνώμη μου επί του θέματος που κατέληξε περισσότερο ανθρώπινο παρά νομισματικό.Ανάργυρε που χάθηκες?     
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 09:44:15 μμ »

O,K
Καταγράφηκε
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 09:54:28 μμ »

Διαφωνω μονο με την τιμη *ριζικα*στο ebay κατι τρυπιες ειδα με 50-80 δολαρια,και εδω και 8 μηνες βλεπω μονο δυο τρεις συγκεκριμενες δραχμες xf 450 περιπου ευρω , ως τελευταιο λεω και σταματω εδω, οτι δεν πουλαω ουτε για πλακα κατω απο 150 ευρω ουτε f κατασταση για τα επομενα χρονια ,αστες να τις βλεπω εγω και οι φιλοι μου, σε εμπορους ως στοκ δεν πανε και ηδη εχω προτασεις στα 80-120 ευρω,καλο βραδυ.
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #43 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 10:00:35 μμ »

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ??ΕΔΩ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΘΙΧΤΗΚΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ :'(ΘΑ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΘΑ ΒΓΑΙΝΩ ΦΤΟΥ ΚΙΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΛΕΕΙ.

ΕΧΩ ΧΕΣΤΗ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.

ΛΟΙΠΟΝ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΣΤΙΣ 10.
ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΜΕ ΓΥΜΝΑ ΧΕΡΙΑ!!

ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.

ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΒΑΡΑΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ.

ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ.......
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 11:37:04 μμ »

Eπειδη εδω εχω υποχρεωση να σεβαστω αλλους, και ορους, διοτι δεν ειναι τσιφλικι μου ,απαντησα στο παραπανω εκει που πρεπει ,τελος απο εδω γιατι θα χασω οποιο δικιο εχω ,αλλα την τελευταια λεξη θα την πω εγω,διοτι ειμαι ξεροκεφαλος οταν με μειωνουν,END
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences