Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 26, 2024, 09:20:16 πμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ποσειδώνας -Δήμητρα εκτίμηση.  (Αναγνώστηκε 9011 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Ιούνιος 12, 2014, 03:29:58 μμ »

 Δεν το καταλαβαίνω αυτό ότ στις εκτιμήσεις πρέπει κάποιος να έχει 10 χρόνια προυπηρεσία για να μιλήσει..
Εγώ όταν ρωτάω για ένα νόμισμα θέλω να απαντάνε όσο το δυναρόν περισσότεροι,παλιοί και νέοι.
Πολλά παιδιά μου έχουν πει ότι θα ήθελαν να συμμετέχουν στις εκτιμήσεις, αλλά φοβούνται ότι θα ακούσουν διάφορα μετά..
Καταγράφηκε
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Ιούνιος 12, 2014, 03:32:52 μμ »

vf 35 αποκλειεται να βγει ο Ποσειδωνας λογω χτυπηματος στο rim
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #32 στις: Ιούνιος 12, 2014, 03:36:19 μμ »

ο καθενας λεει την γνωμη του ελευθερα,οι οποιες διαφωνιες (ας το πουμε διαφωνιες) λυνοντε αρκει να υπαρχει ευπρεπεια.
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Ιούνιος 12, 2014, 03:59:12 μμ »

Φιλε georok,δεν υπαρχει κανενα "πρεπει", σε ενα ανοιχτο φορουμ οποιος θελει γραφει οτι θελει.
Εγω απλως περιεγραψα μια υφισταμενη κατασταση, που ειναι ετσι λογω της φυσεως του μεσου, και αποτρεπει πολλους απο το να ανεβαζουν raw νομισματα της προκοπης, για να μην υποστουν διαφορα.
Η ,για να το κανω πιο ξεκαθαρο, λιγες φορες ειδες να βαζει ο αλλος ενα φρεσκοαποκτημενο νομισμα που φυσαει και να γραφουν απο κατω "μμμ,ωραιο,μου φαινεται ομως λιγο καθαρισμενο,κατι δεν μου παει καλα κλπ" και να το κανουν οχι απο προθεση,αλλα απο ασχετοσυνη?
Γιατι νομιζεις οτι εχουμε να δουμε νομισματα raw της προκοπης κανα τερμινο εδω μεσα?(δεν λεω για αυτα που βγαινουν πασαρελα για πωληση η απο αλεξιπτωτιστες η απο νεους χρηστες).
Γιατι ατομα με αξιολογοτατες συλλογες δεν ανεβαζουν raw νομισματα να τα παρουμε ματι?
Για να τους γραφει ο καθε σχετικος η ασχετος απο κατω το μακρυ του και το κοντο του?.
Ολοι φυσικα εχουν δικαιωμα στην γνωμη και στην αποψη, και οταν επιζητουν την αποψη των αλλων, θα πρεπει να ειναι προετοιμασμενοι, σε ενα ανοιχτο φορουμ, για τα παντα.
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Ιούνιος 12, 2014, 04:01:49 μμ »

Παντος κ περα απο καθε πλακα η αποψη μου ειναι  πως απο την στιγμή που το αγορασες το πληρωσες εχεις καθε δικαιωμα να το δείξεις οπου γουσταρεις κ να το κανεις οτι γουσταρεις
Καταγράφηκε

georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Ιούνιος 12, 2014, 04:33:39 μμ »

 Όσες περισσότερες γνώμες,τοσο το καλύτερο.
 Αλλιώς βρίσκουμε ένα δύο που ξέρουν και τους ρωτάμε με πμ .
 Κάποιος που έχει συλλογή,θέλει να τη δείξει και δεν θέλει γνώμες μπορεί απλά να μην το βάλει στην online εκτίμηση και να πει παιδιά τα έβαλα απλά να τα δείτε.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences