Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 12:30:36 πμ
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΠΛΑΣΤΕΣ ΛΙΡΕΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  (Αναγνώστηκε 6817 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Μαντούση Κυρι
Επισκέπτης
« στις: Αύγουστος 25, 2011, 08:22:33 μμ »

Προσφατα εμαθα για την υπαρξη πλαστων λιρων Ελισαβετ! Και συγκεκριμενα για μια σχετικα καλη απομιμηση στο σχεδιο ειδικα απο τη πλευρα του Αγιου. Εχει δει κανενας απο κοντα πλαστη Ελισαβετ??
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 25, 2011, 08:35:17 μμ »

εδω δεν προλαβαινουν να βγουν τα γνησια,και βγαινουν κοπιες,ποσο μαλλον στις λιρες, που ειναι καλη επιχειρηση.για μενα, αν δεν ειναι απο φιλο μια καλη ματια, παντα χρειαζεται,ακομα και σε νομισματα φθηνα στην τιμστην αγοραστικη αξια.χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 25, 2011, 09:30:47 μμ »

Μπραβο Σωκρατη!! Εχεις γινει πολυ δυνατος παιχτης!!
Σε θυμαμε πως ησουν στα πρωτα σου βηματα και χαιρομε πολυ για την εξελιξη σου!!  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μαντούση Κυρι
Επισκέπτης
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 26, 2011, 05:16:10 πμ »

Ευχαριστω πολυ!  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 25, 2016, 11:42:58 μμ »

Ρε παιδιά το μαντουση κυρι τη σήμαινει?ναι έχω δει πλαστή ελισσαβετ..
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 25, 2016, 11:45:07 μμ »

Ρε παιδιά το μαντουση κυρι τη σήμαινει?ναι έχω δει πλαστή ελισσαβετ..
Μανο εισαι παλίκαρος  Μεγάλο χαμόγελο.θα γίνεις χρυσαφης σε καμια βδομαδα οπως πας .Ωραιος  Σαρκασμός
Καλη δύναμη σε όλους μας  Άνεση
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιούλιος 25, 2016, 11:45:22 μμ »

Ας μας λυπηθει καποιος  Άνεση Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #7 στις: Ιούλιος 25, 2016, 11:54:01 μμ »

Χαχαχαχαχα διαβάζω παλιά θέματα για να μαθαίνω παιδιά μην με παρεξηγατε.. Καλησπέρα κ σας εύχομαι καλό κουράγιο με μενα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Ιούλιος 26, 2016, 06:08:45 πμ »

Χαχαχαχαχα διαβάζω παλιά θέματα για να μαθαίνω παιδιά μην με παρεξηγατε.. Καλησπέρα κ σας εύχομαι καλό κουράγιο με μενα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Διαβαζε οσο θες
Σταματά να γράφεις μπούρδες ομως
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #9 στις: Ιούλιος 26, 2016, 08:21:14 πμ »

πω πω ευγενικος κ καλος που εισαι..ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια φιλε μου..το τι γραφω ειναι δικη μου δουλεια κ δεν σε αφορα..απο την στιγμη που το συστημα στο στεκι μου το επιτρεπει να γραφω καποια πραγματα χωρις να προσβαλω κανεναν οπως εσυ θα κανω αυτο που θελω..κ σε παρακαλω μην ασχοληθεις ξανα μαζι μου  αναιδεστατε..αν ειχες προβλημα κ ηθελες να λυθει να το ελεγες με π.μ οπως εκαναν αλλα μελη πιο αξιοπρεπει στην συμπεριφορα τους..δεν σου χρωσταω κ απο πανω..αντε..
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Ιούλιος 26, 2016, 08:25:21 πμ »

Φιλε μου συνεχισε ετσι και το πιθανοτερο ειναι να μην σου επιτρεπει το συστημα να γραφεις οτι θες.
Μας εχεις φλομωσει στα χαμογελα .
Αν εχεις κατι να γραψεις ουσιαστικο γραψε και δεν θα σου πει κανενας τιποτα.
Να ξερεις οτι ,οτι γραφεις διαβαζεται και δεν ειναι κανεις υποχρεωμενος να ανοιγει τις σελιδες με τις μπουρδες που σου περνανε απο το μυαλο .
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #11 στις: Ιούλιος 26, 2016, 08:34:51 πμ »

ενταξει μολις με εκβιασες κ καλα κανεις αφου μπορεις..απο την στιγμη που νομιζεις οτι εχεις δικιο να συνεχισεις να το πιστευεις ετσι πρεπει αλλωστε..λιγη  ευγενεια δεν θα εβλαπτε..τωρα αν θελεις να με διωξεις κανε το..μαλλον τα + 10000 κ τα +2000 που  γράφονται ειναι πιο σωστα απο τα  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός που γραφω..ολα καλα ας τελειωσει το θεμα γιατι δικιο δεν θα βρω..δεν το ξερα ομως να φοβομαστε να γραψουμε κατι ρε παιδια, μηπως και δεν ειναι  εποικοδομητικο..εχετε την μυγα οτι καποιος γραφει για αστερακια κ μυγιαζεστε αλλα δεν με ενδιαφερουν τα αστερια  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 26, 2016, 08:49:15 πμ από Manos1234 » Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Ιούλιος 26, 2016, 08:56:31 πμ »

Φιλε δεν θελω να σε διωξω,μην με παρεξηγεις .
Αν εχεις κατι να γραψεις που να βγαινει νοημα,γραψε και θα χαρουμε ολοι να το διαβασουμε.
Καταγράφηκε
teris3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 577



Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Ιούλιος 26, 2016, 09:05:51 πμ »

Ρε παιδιά το μαντουση κυρι τη σήμαινει?ναι έχω δει πλαστή ελισσαβετ..

Μάνο έχεις συνειδητοποιήσει πως απάντησες σε ένα θέμα του 2011 που επίσης αυτός που το ξεκίνησε δεν ανήκει πλέον καν στο στέκι;
Ακόμη -και στο λέω πολύ φιλικά- όλα τα θέματα δεν απευθύνονται σώνει και καλά προσωπικά σε σένα, ώστε να χρειαστεί να απαντήσεις "ναι,έχω δει κάλπικες λίρες" , δεν είμαστε υποχρεωμένοι να απαντήσουμε κάτι αν αυτό δεν θα προάγει τον διάλογο ή θα αφήσει κάποια θετική γνώση στον επόμενο (και σε αυτό συμπεριλαμβάνονται και posts με άπειρα χαμόγελα και +1000 και +2000 κτλ)
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #14 στις: Ιούλιος 26, 2016, 09:12:26 πμ »

ενταξει κυριε λευτερη
 (υποθετω το ονομα σας) καταλαβα οτι εκανα ενα λαθος κ αν δεν υπαρχει λογος δεν θα το κανω..το καταλαβα αλλα δεν ηξερα οτι αυτος δεν ειναι μελος πια..εχω χασει την μπαλα λιγακι..δεν θα επαναληφθεί το υποσχομαι..ευχαριστω για την παρατηρηση..κ για την ευγενια γιατι κ αυτη χρειαζετε παιδια μην το ξεχνατε.. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences