Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 01:38:14 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Θα ηθελα Τη γνωμη σας...  (Αναγνώστηκε 22337 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Οκτώβριος 09, 2010, 02:03:57 μμ »

...αλλά τί περιμένεις όταν η άλλη έχει ψευδώνυμο ''naughty-weasel'' (=άτακτη νυφίτσα)  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη

http://feedback.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&ftab=FeedbackLeftForOthers&userid=naughty-weasel&iid=-1&de=off&items=200&page=3

και η φωτογραφία στο προφίλ της, ε;;  Σαρκασμός


ατακτη .......... επρεπε να τη λενε αυτην!  Μεγάλο χαμόγελο
πιπερι πιπερι Θωμα.Ολοι πανω κατω καταλαβαμε για το ποιον της κυριας απο το αβαταρ.Δεν χρειαζεται να το γραφουμε κιολας.

Γιωργο του ειπα να μου επιστρεψει 60 ευρω και δεν ηθελε μου ειπε να του στειλω το νομισμα πισω αλλα επιδη υπηρχε μια περιπτωση να μου πει οτι δεν ελαβε το νομισμα και να παρω το μπουλο του ειπα να μου επιστρεψει οσα αυτος νομιζει και να κρατησω το νομισμα! και επιδη δεν απαντησε και με εγραψε τον κοκκινησα και κραταω το νομισμα που ουτως η αλλως δεν το ειχα παρει και πολυ παραπανω απο την τιμη του χρυσου! κανονικα οποιος στελνει αλλο νομισμα θελει κατευθειαν κοκκινισμα! αν μου επεστρεφε 60 ευρω δε θα τον κοκκινιζα του το υποσχεθηκα και οταν υποσχεθω κατι κραταω το λογο μου! μου εχουν ξαναστειλει αλλο νομισμα αλλα ηταν ιδιας ποιοτητας και σχετιικα φτηνο οποτε δεν εκανα αρνητικη.
και γενικοτερα δε θα βαλω αρνητικη ποτε χωρις να συντρεχει σοβαρος λογος! τουτος εδω το παρακανε το νομισμα που εστειλε απεχει παρασαγγες απο αυτο που ειχε φωτο!  Θυμός
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 09, 2010, 05:15:28 μμ από epop » Καταγράφηκε
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Νοέμβριος 15, 2010, 07:42:37 μμ »

ρε παιδια για πειτε μου τι να κανω! κερδισα αυτο στο γερμανικο ebay

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260667579167&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 το νομισμα φαινεται αρκετα καλο γι'αυτο και εβαλα το κατι παραπανω! παω σημερα ταχ/μειο να το παρω και μου εχει στειλει ο τυπος αλλο κερμα! ενα καρακυκλοφορημενο VF και οταν του ζητησα το λογο μου απαντησε

kato apo 245 den stoafino moutostelnis piso kai soustelno ta leftasou,,giasou,,

φταιω τωρα να του χωσω μια αρνητικη να παρει τα ισια του?

Δυστυχως ο ελληνας και αν ξενιτευτει τη λαμογια δεν τη χανει


Παιδια τα φωτα σας θελω! με βρηκε αυτος ο μπαγλαμας στο ebay που εχω ανεβασει κατι νομισματα και μου λεει>   nasou pexo to pexnidi pou mou epexes,,,,,

Τιιιιιιιι μπορω να κανω?

εν τω μεταξυ εχω ανεβασει το 20ρικο που μου μοσχοπουλησε και το χτυπουν δυο ο ενας με 7 και ο αλλος με 8 feedback και το εχουν φτασει στο θεο!

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280588068190&ssPageName=STRK:MESELX:IT
Καταγράφηκε
chrysos
Επόπτες
Χάλκινο μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 437


Παλιά Καραβάνα


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Νοέμβριος 15, 2010, 08:11:44 μμ »

Για να μην έχεις περιπέτειες κλείσε την δημοπρασία !!!
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Νοέμβριος 15, 2010, 08:31:50 μμ »

Μπλοκαρε τον συγκεκριμενο χρηστη!! Δεν γινετε??
Οσο για τους αλλους κοιτα μην ειναι απο Γερμανια!!
Αν ειναι απο Γερμανια ειναι καρτουλες του!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
okamisa
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 264

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Νοέμβριος 15, 2010, 10:18:57 μμ »

όποιον βλέπεις ύποπτο βάλε του μπλοκ. είναι η καλύτερη λύση μακράν  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Νοέμβριος 15, 2010, 10:51:03 μμ »

Τους κοιταξα ολους Γιαννη !! Κανενας μεχρι τωρα δεν ειναι απο Γερμανια. Του ειπα του Θωμα τι και τι μπορει να κανει ωστε να μην εχει προβληματα!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Νοέμβριος 18, 2010, 10:17:00 μμ »

Θωμααααα!!! Εχω καμια δεκαρια εικοσαρικα του 84 να στα δωσο να μου τα πουλησεις?? ? ?? ? ? ??
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Νοέμβριος 19, 2010, 01:00:47 πμ »

 Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη  δεν ξερω ρε γιωργο τι εγινε σε καλο να μου βγει δηλαδη ειχα παει στου θοδωρα για κρασια και τωρα που γυρισα βλεπω το εικοσαρικο που εκλεισε 510 δολαρια!!! τι να πω εγω το εγραψα οτι ειναι κυκλοφορημενο το νομισμα ελπιζω να μην εχω καμια περιπετεια! βεβαια ο ανθρωπος απο τις αγορες του δε φαινεται να ειναι συλλεκτης νομισματων. η αληθεια ειναι πως η φωτο το κολακευει λιγο (χωρις να εχω καμια προθεση ετσι μου βγηκε) ενα απλο VF+ ειναι κατα τη γνωμη μου. βεβαια η δεκαρα μου εφυγε φτηνα περιμενα να πιασει 200 δολαρια. δε βαριεσαι  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
okamisa
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 264

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Νοέμβριος 19, 2010, 10:09:11 πμ »

θωμα το μεσημερι ραντεβού να σου δώσω και τα δικά μου VF εικοσάρικια να τα σπρώξεις σε τέτοιες τιμές  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Νοέμβριος 19, 2010, 12:42:33 μμ »

Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη  δεν ξερω ρε γιωργο τι εγινε σε καλο να μου βγει δηλαδη ειχα παει στου θοδωρα για κρασια και τωρα που γυρισα βλεπω το εικοσαρικο που εκλεισε 510 δολαρια!!! τι να πω εγω το εγραψα οτι ειναι κυκλοφορημενο το νομισμα ελπιζω να μην εχω καμια περιπετεια! βεβαια ο ανθρωπος απο τις αγορες του δε φαινεται να ειναι συλλεκτης νομισματων. η αληθεια ειναι πως η φωτο το κολακευει λιγο (χωρις να εχω καμια προθεση ετσι μου βγηκε) ενα απλο VF+ ειναι κατα τη γνωμη μου. βεβαια η δεκαρα μου εφυγε φτηνα περιμενα να πιασει 200 δολαρια. δε βαριεσαι  Χαμόγελο

Η τιμή που έκλεισε το δεκάλεπτο ήταν εξευφτυλιστικά χαμηλή.  Που είναι ο Κόκκος να υποστηρίξει τον Κυβερνήτη?
Καταγράφηκε

herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Νοέμβριος 19, 2010, 04:41:48 μμ »

Βρε Θωμα εχασες απο την μια 40 δολλαρια και κερδισες απο το αλλο 200 και κλαψουριζεις?/??
Απαπαπα δεν παιζεσε Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Γλώσσα
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Νοέμβριος 19, 2010, 07:03:17 μμ »

δεν πειραζει μακαρι να κλεινουν σε τετοιες τιμες να αγοραζω και εγω φτηνα ουτως η αλλως αλλη νυχτεριδα δεν εχω για πουλημα εκτος και αναβαθμισω καμια αλλη οπως αυτην!

βαλτε 20ρικα παιδια αν δε μου χει στησει καμια μηχανη ο γερμανος πρεπει να ειναι δυο που τα κυνηγανε!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences