Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 24, 2024, 08:07:27 μμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 Δρχ. 1910-1911 / Πληροφορίες  (Αναγνώστηκε 21322 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Μάρτιος 05, 2014, 08:36:14 μμ »

Χριστοφορε αν εγραφες τα οσα εγραψες με ηπιο τονο,ουτε εγω θα παρερμηνευα!τα γραπτα σου,ουτε θα γινοταν τοσος θορυβος για το τιποτα!οταν μπαινεις απο το πουθενα μετα απο μεγαλο χρονικο διαστημα και τα βαζεις με ολους και ολα,σιγουρα θα παρεξηγηθεις!δεν εχω τιποτα προσωπικο μαζι σου,αλλα δεν ειναι ωραιο να απαξιωνεις και να χαραχτηριζεις τους αλλους εστω και αν εχουν λαθος.υπαρχουν και πιο ηπιοι τονοι να πεις την γνωμη σου!!!και σιγουρα θα βρεις το δικιο σου.απο την μερια μου σου ζητω συγνωμη για το εντονο και εχθρικο υφος μου αλλα πιστεψε με δεν εχει να κανει με το ατομο σου,αλλα με τον τροπο που απαντας οταν κατι σου φαινετε λαθος!οπως εγραψες και εσυ οι εντονοι διαλογοι συνηθως μας οδηγουν σε απαραδεκτους και παρεξηγημενους διαλογους χωρις κανεναν ουσιαστικο λογο.χαιρετω ολην την παρεα,γιαννης.
Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Μάρτιος 06, 2014, 04:20:45 μμ »

Κατανοητα ολα αυτα Γιαννη και απο την πλευρα μου τα ιδια ισχυουν και τα χουμε ξαναπει.
Ομως δεν γινεται να ειμαστε συνεχεια στο φορουμ. Υπαρχουν περιοδοι που συνδεομαι πιο συχνα, αλλες πιο αραια. Ε οταν βλεπω κατι ομως και θελω να σχολιασω το κανω. Εκτιμησεις για τιμες και καταστασεις τις βαρεθηκα και σπανια κανω πλεον, οποτε μενει κανενα αλλο θεμα νομισματικου περιεχομενου αν εμφανιστει.
Σωστα και τα οσα λες και εσυ και ο Γιωργος για τους ηπιους τονους αλλα να σας πω την αληθεια, και ας με κακοχαρακτηρισετε, περισσοτερο διασκεδαζω οταν αναβουν τα αιματα και γινεται πλακα και ιδιαιτερα με αυτους που γνωριζουν τα παντα. Ασε που με ορισμενους, και δεν αναφερομαι σε κανεναν συγκεκριμενα γενικα μιλαω, μονο οι υψηλοι τονοι και μερικα μπινελικια εχουν αποτελεσμα.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Μάρτιος 06, 2014, 06:36:01 μμ »

Ασε που με ορισμενους, και δεν αναφερομαι σε κανεναν συγκεκριμενα γενικα μιλαω, μονο οι υψηλοι τονοι και μερικα μπινελικια εχουν αποτελεσμα.


Προσεξε μονο διοτι για αυτα τα μπινελικια οπως λες (που καποιοι τα ειχαν ψωμοτυρι) σημερα δεν βρισκονται μεταξυ μας !!
Και ειδικα σε μια περιπτωση εσυ ησουν που μου εστειλες μηνυμα και μου ειπες μπραβο που καθαρισα το σαιτ!!  Κλείσιμο ματιού

Τα λογια ειναι σαν τις σφαιρες!!
Αμα φυγουν δεν τα σταματας-μαζευεις με τιποτα!!
Καλο ειναι λοιπον να προσεχουμε.
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #63 στις: Μάρτιος 07, 2014, 03:47:05 πμ »

Ασε που με ορισμενους, και δεν αναφερομαι σε κανεναν συγκεκριμενα γενικα μιλαω, μονο οι υψηλοι τονοι και μερικα μπινελικια εχουν αποτελεσμα.


Προσεξε μονο διοτι για αυτα τα μπινελικια οπως λες (που καποιοι τα ειχαν ψωμοτυρι) σημερα δεν βρισκονται μεταξυ μας !!
Και ειδικα σε μια περιπτωση εσυ ησουν που μου εστειλες μηνυμα και μου ειπες μπραβο που καθαρισα το σαιτ!!  Κλείσιμο ματιού

Τα λογια ειναι σαν τις σφαιρες!!
Αμα φυγουν δεν τα σταματας-μαζευεις με τιποτα!!
Καλο ειναι λοιπον να προσεχουμε.

Αποκλειεται να εχω στειλει τετοιο μηνυμα. Μπορει και να κανω λαθος ομως γιατι δεν εχω ολα τα απεσταλμενα γιατι διεγραψα πολλα, οποτε αν εχεις τετοιο μηνυμα δικο μου, μπορεις να το βγαλεις δημοσια. Δεν εχω προβλημα.
Δεν εννοουσα τετοια μπινελικια και το ξερεις  Χαμόγελο
Μπορει ο καθενας να εχει οτι γνωμη θελει για το υφος μου αλλα ουτε βριζω, ουτε προβαινω σε χαρακτηρισμους, εκτος φυσικα απο 1-2 φορες που προκληθηκα απο 1-2 συγκεκριμενους τυπους.
Τα γραφομενα σχολιαζω και οχι το ατομο που γραφει.
Αυτα προς το παρον και παω να διαβασω για τις μητρες του 26.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences