Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 08:14:08 πμ
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ ΣΤΟ ΕΒΑΥ  (Αναγνώστηκε 10487 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« στις: Ιανουάριος 11, 2010, 10:45:29 μμ »

Δειτε τις παρακατω τρεις δημοπρασιες που εκλεισαν σημερα και θα ηθελα το σχολιο σας!! Ειδικα για την τιμη κλεισηματος του 50λεπτου!! σας φαινετε ακριβο ή ενταξει?? Παντως η 1 δραχμη μου φαινετε οτι την υπερεκτιμησαν..... Το 5δραχμο κατα την αποψη μου εκλεισε πολυ νορμαλ..... Ακουω τα δικα σας σχολια....

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190363256198&ssPageName=STRK:MEDWX:IT

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190363256747&ssPageName=STRK:MEDWX:IT

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190363257493&ssPageName=STRK:MEDWX:IT
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 12, 2010, 04:26:51 μμ »

To πενηνταρακι εκλεισε μια χαρα.Στο 95% των περιπτωσεων το βρισκεις απο fine και κατω.Αυτο ειναι καλοδιατηρημενο xf
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 21, 2010, 11:22:34 μμ »

Το σχολιο σας γιαυτο το ταληρο και την τιμη κλεισηματος  http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120518901338&ssPageName=STRK:MEWAX:IT   Έκπληξη Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 22, 2010, 10:32:02 μμ »

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280448720600&ssPageName=STRK:MESOX:IT

Εμενα τσαμπα μου τα πηραν βεβαια ηταν χαμιλη κατασταση. εφυγαν για τη μακρινη ινδια  Θυμός
Καταγράφηκε
smartmorpheus
Επισκέπτης
« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 23, 2010, 01:15:12 πμ »

Εμ ηταν τοσο λιωμενα τα κακομοιρα που απο μακρυα Θυμιζουν την Ιντιρα Γκαντι και μπερδευτηκε ο Ινδος....
Εχε χαρει που εγινε μπερδεμα και δεν χτυπησε το σναιπερ... Γλώσσα
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 23, 2010, 09:05:09 πμ »

Θωδορα λιωσμενα ξελιωσμενα εχει δικιο ο Θωμας!!Δεν παυει να ειναι Κρητικης Πολιτειας!!Σε αυτην την τιμη επρεπε να φυγει μονο η Δραχμη!!Στην ουσια του χαρισε το πενηνταρακι...... Εγω αν και την εχω τρεις φορες κομπλε την Κρητικη Πολιτεια σε χαμηλομεσαιες καταστασεις πριν δεκα μερες μου ετυχε αυτο στον δρομο μου και το χτυπησα http://www.24sold.gr/auctiondetails.php?id=4042872 !!
Δεν σας κρυβω οτι στην ουσια δεν με ενδιεφεραν τα νομισματα  Μεγάλο χαμόγελο Για το ΔΩΡΟ εχωσα τα χρηματα στην Κρητικη Πολιτεια Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 23, 2010, 08:57:11 μμ »

Φιλε Γιωργο το βιβλιο αυτο μαζι με την ιστορια της δραχμης του Ν Βασιλοπουλου και μαζι με μερικα του δημακοπουλου δεν πρεπει να λειπουν απο τη βιβλιοθηκη κανενος συλλεκτη ελληνικων νομισματων!

Εκανες καλη αγορα και ειναι και σε καλη κατασταση το βιβλιο το δικο μου ειναι πολυ ταλαιπωρημενο το ειχα παρει 500 ΔΡΧ πριν 15 χρονια
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιανουάριος 23, 2010, 09:21:44 μμ »

Φιλε Θωμα αμα το δεις απο κοντα θα παθεις!!Ειλικρινα 200 ευρω να μου δωσουν αυτη την στιγμη για το συγκεκριμενο βιβλιο ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΝΩ!!Οι σελιδες του ειναι ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΕΣ ΕΝΤΕΛΩΣ!! Το καλο με εσενα ειναι οτι βρισκεσε στην Αθηνα μεσα σε δυο ωρες και κανεις την βολτα σου και ψαχνεις για νομισματα- συλλεκτικα βιβλια κτλ κτλ . Δυστηχως ομως για τα νησια ή αλλους απο την βορεια Ελλαδα ειναι πολυ δυσκολο να ερθουμε στην Αθηνα δυο φορες τον χρονο π.χ !! Το να προμηθευτουμε καποια πραγματα για εμας ειναι αρκετα δυσκολο και αμα μας τυχει στο δρομο μας η ευκαιρια κανουμε σαν τρελοι πως να την αποκτησουμε!!Οσοι ζειτε κοντα στην Αθηνα ειστε προνομιουχοι Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
smartmorpheus
Επισκέπτης
« Απάντηση #8 στις: Ιανουάριος 24, 2010, 12:37:10 πμ »

Ο Θωμας Γιωργη μου ειναι τοσο Λαμογιο που και νεα Υορκη να ηταν παλι θα ερισκε τον τροπο με 10 σναιπερ χτυπαει που να του ξεφυγει καποδιστριας!!!!!!... Σαρκασμός
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 24, 2010, 12:47:51 πμ από smartmorpheus » Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Ιανουάριος 24, 2010, 10:16:08 πμ »

Αφου μπορει καλα κανει το παλικαρι!!Εγω χτυπαω μεχρι εκει που με παιρνει , αμα κερδισω καλως αμα χασω εχασα.... Αλλα οσους και να αγορασει τελικα ειναι καλο παιδι!! Αφηνει που και που τις δευτεραντζες-τεταρταντζες και γλυφουμε και εμεις οι υπολοιποι κατιτις Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
smartmorpheus
Επισκέπτης
« Απάντηση #10 στις: Ιανουάριος 24, 2010, 07:01:39 μμ »

Μην ακουω για τεταρταντζες γιατι θα αρχισω παλι... Γλώσσα
Ο θωμας ειναι φιλαρακι μου και γιαυτο τον πειραζω Σαρκασμός
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Ιανουάριος 24, 2010, 07:44:52 μμ »

Φιλε Θωδορα οι αποψεις μου περι νομισματων ειναι αυτες----> Πιστευω οτι για τον πραγματικο συλλεκτη καθε νομισμα, σπανιο ή φθηνο , ειναι ενα μικρο ζωντανο κομματι ιστοριας, που οταν το κραταει στο χερι του του δινει μια ξεχωριστη συγκινηση και για αυτον ειναι μια αναγκη να γνωρισει την ιστορια , την εποχη , τα γεγονοτα και τα προσωπα που συνδεονται με αυτο το νομισμα. . . .
Για οσους δεν καταλαβαν αυτα τα λογια ειναι του Αναστασιου Τζαμαλη και βρισκοντε στην αρχη του βιβλιου του!!Αυτη ειναι η δικη μου απαντηση σε οσους μαζευουν την αφροκρεμα των νομισματων ms 64 ++++++ και περιφρονουν σαν σκουπιδια οτι ειναι κυκλοφορημενο!!Δωστε μου εμενα ολα τα <σκουπιδια> του Καποδιστρια
 και του Οθωνα και του Γεωργιου και οταν τα βαλω στην σειρα σε χαρτονακια και σε αλμπουμ να δουμε ποσοι δεν θα τα ζηλεψουν!!!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
smartmorpheus
Επισκέπτης
« Απάντηση #12 στις: Ιανουάριος 24, 2010, 08:13:11 μμ »

Η δικη μου αποψη παλι ειναι οτι ο καθε ενας μπορει να μαζευει οτι θελει αλλα να μην κατηγορει τους υπολοιπους... Σαρκασμός
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Ιανουάριος 24, 2010, 09:59:40 μμ »

Η δικη μου αποψη παλι ειναι οτι ο καθε ενας μπορει να μαζευει οτι θελει αλλα να μην κατηγορει τους υπολοιπους... Σαρκασμός
ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟ!!!!!!!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Ιανουάριος 25, 2010, 09:11:55 μμ »

Ο Θωμας Γιωργη μου ειναι τοσο Λαμογιο που και νεα Υορκη να ηταν παλι θα ερισκε τον τροπο με 10 σναιπερ χτυπαει που να του ξεφυγει καποδιστριας!!!!!!... Σαρκασμός

Μη τα λες ολα βρε  Μεγάλο χαμόγελο Κλείσιμο ματιού Γλώσσα  Παντως παιδια ο καποδιστριας εχει δυσκολεψει πολυ χτυπιεται αλυπητα τελευταια αλλα οποιος εχει υπομονη ανταμοιβεται στο τελος! εγω απο το γεναρη μεχρι τον αυγουστο περισι δεν ειχα παρει ουτε εναν και απο τον αυγουστο μεχρι σημερα εχω παρει καμια 20ρια κοματια μεταξυ αυτων και πολυ καλα κοματια απλα εβγαιναν πολλα την προηγουμενη περιοδο και επωφεληθηκα και εγω!

Φιλε Γιωργο επιδη ειχα καποια δυπλα διαφορα αποφασισα και τα εβγαλα στο ibay και με τα χρηματα που παιρνω αγοραζω αλλα που δεν εχω! δυστυχως δεν εχουμε την πολυτελεια να κραταμε δευτερα και τριτα!
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences