Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 02:57:05 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1/2 1855 οθωνας  (Αναγνώστηκε 23560 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Ιούνιος 16, 2011, 08:12:52 μμ »

σιγουρα σε ολους αρεσει να εχουν αυλοκολακες,μηπως τους δωσουν κανενα κοκκαλακι,(καταλαβαινεις τι εννοω),εγω εχω παψει να ασχολουμε με αυτα.ολοι ξερουμε τι γινεται,καθε υποψηφιος σβορωνος,εχει τα τσιρακια του,και δια της βοης που λεμε περναει ο λογος τους.

 Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Ιούνιος 16, 2011, 10:13:04 μμ »

ενταξε ρε γιωργη ασε τα εγκωμια τωρα, με τον τροπο που μιλησε του μιλησαν στο παρελθον δεν τον αδικησε κανεις μην τρελενεσαι. θυμαμαι και το αιρετικος και το οψιμαδι γιατι τα ακουσε, τα προκαλεσε και τα ακουσε στο φιναλε δεν τον ειπαμε και κιαμπουρη μια κουβεντα παραπανω μια κουβεντα παρακατω νερο και αλατι τι να κανουμε συμβαινουν αυτα. οταν βγαινεις απο το πουθενα στα φοροπυμ να πεις για το ζαχαρια και τον καθενα που επι προσωπικου δε σου εχει μιλησει ποτε θα το ακουσεις και το αιρετικε και λιγο σου ειναι εδω που τα λεμε!  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Ιούνιος 16, 2011, 10:19:40 μμ »

Εσυ δηλαδη οταν μιλας στο φορουμ δε βγαινεις απο το πουθενα? Σε εχουν προσκαλεσει και δε το εχω καταλαβει?
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Ιούνιος 16, 2011, 10:45:14 μμ »

Ας το σταματησουμε εδω καλυτερα γιατι δεν εχει νοημα, εδω ο κοσμος καιγεται. Αλλα αυτο που λες οτι μιλησα επι προσωπικου ειναι λαθος, τις αποψεις του εκρινα οχι τον ιδιο, και στην τελικη η λογοκρισια καταργηθηκε, δε θα μου απαγορευσει κανεις να μιλαω για οποιο θεμα θελω.
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Ιούνιος 17, 2011, 01:16:21 μμ »

παιδια ολοι μας στην καθημερινοτητα μας ,ξεφευγουμε μερικες απο τα ορια,δεν βρισκω τον λογω να τσακωνομαστε,σαν παιδακια,μου ειπες? σου ειπα? κλπ.οπως λεει και η λαικη αοιδος μας, αντζελλα δημητριου,ουδεις ασφαλτος!!!εχουμε τοσα προβληματα,ας ξεπερασουμε τις συνηθισμενες ελληνικες βεντετες,πεστε για κανενα καλο νομισμα,να ξεχασουμε την πραγματικοτητα,που μας εχει κανει να παραμιλαμε,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences