Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 04:05:04 πμ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: KRUGERRANDS  (Αναγνώστηκε 36788 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #45 στις: Μάιος 30, 2012, 05:50:12 μμ »

οπως και να εχει σε εχω γραμενο στα Παλαιοτερα των υποδηματων μου. Άνεση
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Μάιος 30, 2012, 08:23:01 μμ »

κυριε spycat!ειναι ευκολο με ενα πληκτρολογιο,και ενα ψευδωνυμο να διδασκουμε ορθογραφια,ψυχολογια,κλπ αλλα εδω, αν καταλαβες? δεν ειμαστε ισοσελιδα γενικου ενδιαφεροντος,αλλα καθαρως συλλεκτικη!ολα τα σχολια σου, εχουν μονο επικρισεις για τροπους συμπεριφορας,ψυχολογικες αναλυσεις?,και ενα σωρο ασχετα με τον συλλεκτισμο!πες μου μια γνωμη σου? για κατι που να απασχολει συλλεκτες?μονο κατινιες,και υφος καθηγητη πανεπιστημιου,κρινεις τα παντα,εκτος απο τον σκοπο της ιστοσελιδας.επιτελους γραψε καπου αλλου,πως? να γινει κανεις φιλολογος και κοινωνικα αποδεκτος!εδω λυπαμαι ειμαστε μονο συλλεκτες,αρα μαλλον γραφεις σε λαθος ιστοσελιδα!οσο για εμπαθεια και κομπλεξ,φαινετα απο τα γραφομενα του καθενος μας.σου ζητησα συγνωμη,αλλα μετα τα εβαλες με τον βασιλη.ποιος ειναι ο βασιλης?απο εκει φαινεται τι σχεση εχεις με τα συλλεκτικα.αρα γιατι? γραφεις σε στεκι συλλεκτων?δεν εχω καταλαβει.δειξε μου μια συλλεκτικη σου αποψη,εκτος απο γενικοτητες,τυπου συζητησης καφενειου,αντι εξηγησεις,επιχειρηματα,κλπ.αν θελεις να δειξης τη παντογνωσια σου,υπαρχουν πολλα τηλεπαιχνιδια,και ισως κερδισεις και τιποτα,αλλα αναγνωριση,δεν πιστευω!το ψευδωνυμο σου το αποδεικνυει.ρουφιανογατα!αυτο εισαι στην τελικη!ασε μας μας στα δικα μας,και πηγαινε να διδαξεις πολιτισμο και ηθικη,για εγωπαθεις!σε χαιρετω,ισως γινεις καλυτερος ανθρωπος?οπως συστηνεις σε αλλους,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Μάιος 30, 2012, 08:32:55 μμ »

Γιαννη και Βασιλη ζητησα κατι και ο μονος που το σεβαστηκε ειναι αυτος που κατηγορητε!!
Σας λεει τιποτα αυτο?
Εαν δεν εχετε να πειτε τιποτα για τα Krugerrands δεν νομιζω οτι χρειαζετε να γραφετε σε αυτο το ποστ!!
Ευχαριστω!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Μάιος 30, 2012, 08:52:42 μμ »

αυτος σε σεβαστηκε! γιωργο μου,αφου βεβαια μας εριξε λασπη,εσυ δεν μας σεβαστηκες.ευχαριστω,δεν πειραζει!οσο για τα κρουγκεραντ,το θεμα ειχε τελειωσει,πολυ πριν!σε χαιρετω,καποιος που σεβαστηκε (και προσπαθησε για)την παρουσα ιστοσελιδα!σε χαιρετω,καλο βραδυ,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
fanis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 580


Ουδεις ασφαλεστερος εχθρος του ευεργετηθεντος


Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Μάιος 30, 2012, 09:42:20 μμ »

Αγαπητοι φηλοι δεν ειμαστε μονο συλλεκτες, σημασια εχει να ειμαστε ΑΝΘΡΩΠΟΙ giannist η χαρακτιρισμοι δεν σου πρεπουν. δεν ειπε τιποτα κακο ο ανθρωπος spykat ηρεμα............
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #50 στις: Μάιος 30, 2012, 10:13:14 μμ »

ρουφιανογατα  Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός ;Dολα τα λεφτα ηταν αυτη η λεξη Σαρκασμός ;Dρουφιανογατα!!!!!Νασαι καλα ρε Γιαννη!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Μάιος 31, 2012, 09:01:48 πμ »

Απο καιρο ηθελα να κλεισω μια τρυπα της συλλογης μου χρυσων νομισματων που ηταν η αποκτηση ενος νομισματος της μιας ουγγιας.Περισσοτερο μου αρεσε το κρουγκεραντ αλλα δεν θα ελεγα οχι και σε ενα αμερικανικο αετο.Ετσι σημερα το πρωι απεκτησα ενα καθαρο επενδυτικο(bullion) κρουγκεραντ της μιας ουγγιας  στην τιμη των 1290 ευρω.Δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο συλλεκτικα αλλα εμενα μου αρεσει πολυ.Θελω να ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ τον κ.ΒΑΣΙΛΗ (rakosyllekths) ο οποιος μου εδωσε το δικαιωμα να χρησιμοποιησω το ονομα του στην ερευνα αγορας που εκανα με αποτελεσμα να πετυχω καλυτερης αντιμετωπισης καθως και καλυτερης τιμης απο τους πωλητες.Επισης διαπίστωσα  ιδίοις όμμασι την απηχηση και αναγνωρισιμοτητα που εχει ο συγκεκριμενος συλλεκτης στον συλλεκτικο κοσμο.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Να και οι φωτο απο το νομισμα:

http://imageshack.us/photo/my-images/543/dsc04777i.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/442/dsc04781s.jpg/
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Μάιος 31, 2012, 10:55:17 πμ »

αγαπητε φιλε milou,ολοι λιγο-πολυ γνωριζομαστε στον χωρο,και καθε ενας μας,εχει σχηματισει εικονα για τον αλλο.αν εχεις διαπιστωσει ,πρωτη φορα εκφραζομε απρεπως,σε εναν αγνωστο(μπορει και πολυ γνωστο?)που χωρις να εχει γραψει,ουτε δυο αραδες για συλλεκτισμο,αυτος περι αλλου τυρφαζει?αν γραφουμε σωστα?αν λειτουργει ευρυθμα η ιστοσελιδα?λες και θελουμε εποπτη,η συντονιστη (της τεραστιας εμβελειας του).ζητω συγνωμη απο την ιστοσελιδα για την απρεπη εκφραση,στον κυριο παντογνωστη,αλλα καπου μπαινει και ενα οριο!ισως ο φιλος γιωργος δεν ηθελε να παρει θεση,(για διαφορους λογους που μπορει και να εχει δικιο)αλλα εγω δεν μπορεσα να κρατηθω,το να ρωταει ενα ψευδωνυμο? δυο φορες ποιος ειναι ο βασιλης?μακαρι ο θεος, να δωσει φωτιση στον κυριο spycat,και να ασχοληθει με πιο σοβαρα θεματα,απο το να κρινει μονο!!!συγνωμη και παλι,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
gus326
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 54


Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Μάιος 31, 2012, 12:56:37 μμ »

H ασήμαντη και άσχετη με τον τίτλο γνώμη μου?
Πάμε μπροστά!! Αλλα είναι τα θέματα και τα προβλήματα όλων μας. Με σύμπνοια και κοινό όραμα μπορούμε να πετύχουμε πολύ περισσότερα από όσα με τη διχόνοια και τις έρριδες. Αλλά μια ζωή αυτό δεν ήταν το χαρακτηριστικό μας. Γιαυτό αφού σίγουρα δεν μας χωρίζει τίποτε αλλά μας ενώνουν πολλά πάμε μπροστά! Σαρκασμός

Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Μάιος 31, 2012, 01:07:53 μμ »

Απο καιρο ηθελα να κλεισω μια τρυπα της συλλογης μου χρυσων νομισματων που ηταν η αποκτηση ενος νομισματος της μιας ουγγιας.Περισσοτερο μου αρεσε το κρουγκεραντ αλλα δεν θα ελεγα οχι και σε ενα αμερικανικο αετο.Ετσι σημερα το πρωι απεκτησα ενα καθαρο επενδυτικο(bullion) κρουγκεραντ της μιας ουγγιας  στην τιμη των 1290 ευρω.Δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο συλλεκτικα αλλα εμενα μου αρεσει πολυ.Θελω να ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ τον κ.ΒΑΣΙΛΗ (rakosyllekths) ο οποιος μου εδωσε το δικαιωμα να χρησιμοποιησω το ονομα του στην ερευνα αγορας που εκανα με αποτελεσμα να πετυχω καλυτερης αντιμετωπισης καθως και καλυτερης τιμης απο τους πωλητες.Επισης διαπίστωσα  ιδίοις όμμασι την απηχηση και αναγνωρισιμοτητα που εχει ο συγκεκριμενος συλλεκτης στον συλλεκτικο κοσμο.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Να και οι φωτο απο το νομισμα:

http://imageshack.us/photo/my-images/543/dsc04777i.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/442/dsc04781s.jpg/



Αγαπητε φιλε η αναγνωρισιμοτητα και  οι εξειδικευμενας  γνωσεις ,   και  η καλλιεργειαο, χαρακτηρας ή η μορφωση  με την γενικη εννοια ειναι εντελως διαφορετικα πραγματα.
Αλλο το να βλεπεις φιλικα καποιον , και αλλο να σε <βολεψει> ενιοτε
Καλοριζικο να ειναι.......
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 31, 2012, 01:17:06 μμ από coll » Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Μάιος 31, 2012, 01:21:42 μμ »

Ευχαριστω σωτηρη.Και συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ σε αυτο που λες :)Μαζι σου ειμαι..
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #56 στις: Μάιος 31, 2012, 04:47:48 μμ »

Απο καιρο ηθελα να κλεισω μια τρυπα της συλλογης μου χρυσων νομισματων που ηταν η αποκτηση ενος νομισματος της μιας ουγγιας.Περισσοτερο μου αρεσε το κρουγκεραντ αλλα δεν θα ελεγα οχι και σε ενα αμερικανικο αετο.Ετσι σημερα το πρωι απεκτησα ενα καθαρο επενδυτικο(bullion) κρουγκεραντ της μιας ουγγιας  στην τιμη των 1290 ευρω.Δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο συλλεκτικα αλλα εμενα μου αρεσει πολυ.Θελω να ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ τον κ.ΒΑΣΙΛΗ (rakosyllekths) ο οποιος μου εδωσε το δικαιωμα να χρησιμοποιησω το ονομα του στην ερευνα αγορας που εκανα με αποτελεσμα να πετυχω καλυτερης αντιμετωπισης καθως και καλυτερης τιμης απο τους πωλητες.Επισης διαπίστωσα  ιδίοις όμμασι την απηχηση και αναγνωρισιμοτητα που εχει ο συγκεκριμενος συλλεκτης στον συλλεκτικο κοσμο.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Να και οι φωτο απο το νομισμα:

http://imageshack.us/photo/my-images/543/dsc04777i.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/442/dsc04781s.jpg/


Μεγια και καλοριζικο!!Ευχομαι να κλεισεις ολες τις ημερομηνιες που εχουν κοπει,και με τα ακυκλοφορητα και με τα προυφς.
Μην με ευχαριστεις γιατι με υποχρεωνεις,δεν εκανα τιποτα παρα μονον οτι βγηκε μεσα απ την καρδια μου.

Φιλικα
trashpicker.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Ιούνιος 01, 2012, 07:47:03 πμ »

Καλορίζικο το νέο σου νόμισμα.
Καταγράφηκε
DimitriG
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 466


ΙΣΧΥΣ ΜΑΣ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ


Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Ιούνιος 01, 2012, 09:11:38 πμ »

Καλορίζικο και σε πολύ καλή τιμή!
Άντε και καλό μήνα σε όλους και καλό καλοκαίρι. Μακάρι στις 17 Ιουνίου να βρεθεί μία άκρη αναμεταξύ μας, μπας και προχωρήσουμε, όπως λέει ο φίλος, μπροστά...
Καταγράφηκε

ΠΥΡ+ΥΔΩΡ = ΑΝΘΡΩΠΟΣ+ΙΔΕΑ+ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ = 1884
gus326
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 54


Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Ιούνιος 14, 2012, 10:35:16 πμ »

Μόλις παρέλαβα και το πρώτο δικό μου από Coininvestdirect.com (μιλάμε για σφαίρα διαδικασίες, Τρίτη αποστολή εμβάσματος - Τρίτη παραλαβή).
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences