Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 01:24:28 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: εχουνε καμια αξια τα νομισματα αυτα που εχω?  (Αναγνώστηκε 2947 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
aggelosid
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 12


Προφίλ
« στις: Μάιος 18, 2011, 07:37:11 πμ »

καλημερα!εχουνε καμια αξια τα νομισματα αυτα που εχω?και αν ναι θα μπορουσε καποιος να μου πει?σας ευχαριστω πολυ.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 18, 2011, 11:19:01 πμ »

σου ξαναγραφω παλι,αυτα ειναι κοινα και χαμηλης αξιας, σε αυτην την κατασταση,το ταλληρο του οθωνα,κοπη μοναχου, αν δεν ειχε αυτο το κτυπημα στην περιφερεια,θα ηταν ενα καλο vf, η τιμη του τωρα ομως εχει πεσει αισθητα.δεν ειναι λογος να το δωσεις βεβαια τσαμπα,αλλα μην περιμενεις,και την τιμη του ,χωρις το κτυπημα.τα υπολοιπα,οπως και τα κατοχικα χαρτονομισματα,ειναι φθηνα και κοινα,για μενα δεν αξιζει να τα πουλησεις για μερικα δεκαρικα,ισως λεω πολλα,εκτος του οθωνα,που σιγουρα αξιζει πιο πολλα.σως καποο παδι απο την παρεα σου κανει μια καλη προσφορα,σε συμβουλευω, διαβαζωντας διαφορα θεματα της ιστοσελιδας ,να παρεις μια γνωμη,για τις τιμες κλπ,γιατι σιγουρα πολλοι, θα ερχοναι σε δυσκολη θεση,να σου προτεινουν τιμες,που μπορει να σχολιαζονται αρνητικα,απο τα υπολοιπα ατομα,και να γινεται μυλος που λεμε.βλεπω οτι εχεις αρκετα κοινα,προσπαθησε να  αναγραψεις σε ενα θεμα,τι εχεις,και πιστευω ατομα που θα ενδιαφερονται,θα σου προτεινουν,αγορες κλπ,σε χαιρετω γιαννηςτ.υγκαι ετσι που τα βαζεις δεν υπαρχει πιστευω,να υπαρχει θεμα,αλλα εσυ ,θα κουραζεσα να περιμενεις απαντησεις,και τα παιδια της ιστοσελιδος, μπορει και να βαριουνται να σου γραφουν,για καθε δυο τρια νομισματα.
Καταγράφηκε
aggelosid
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 12


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 18, 2011, 04:31:05 μμ »

σε ευχαριστω πολυ για τα σχολια σου και για το χρονο σου.να εισαι καλα θα τα τηρησω οσα μου ειπες
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences