Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 08:35:06 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Τα πιο σπάνια νομίσματα της συλλογής μου😇😇  (Αναγνώστηκε 3850 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
mikros sylekths
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 21


μην κοιτάς πίσω και συνέχισε


Προφίλ
« στις: Μάρτιος 08, 2016, 07:28:33 μμ »

Ορίστε τα πιο σπάνια νόμισματα του ευρώ της συλλογής μου Σαρκασμός Έκπληξη Χαμόγελο
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5190

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 08, 2016, 08:07:14 μμ »

Αν βρίσκεσαι στην Αθήνα, μπορώ να σου αντικαταστήσω - ανταλλάξω κάποια που έχω με ακυκλοφόρητα, αν θέλεις. Συνάντηση σε μετρό. Χωρίς καμία επιβάρυνση και υπεραξία. Καθαρή ανταλλαγή.
Μου δίνεις τα παλιά και σου δίνω ακυκλοφόρητα. Ή μου δίνεις ότι θέλεις εσύ,αντίστοιχης αξίας,πάντα ευρώ.
Αφού τώρα ξεκινάς ας σε βοηθήσουμε να φτιάξεις συλλογή με ακυκλοφόρητα. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
kostis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 732

"Μετρον Αριστον"


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 08, 2016, 08:15:20 μμ »

Αν βρίσκεσαι στην Αθήνα, μπορώ να σου αντικαταστήσω - ανταλλάξω κάποια που έχω με ακυκλοφόρητα, αν θέλεις. Συνάντηση σε μετρό. Χωρίς καμία επιβάρυνση και υπεραξία. Καθαρή ανταλλαγή.
Μου δίνεις τα παλιά και σου δίνω ακυκλοφόρητα. Ή μου δίνεις ότι θέλεις εσύ,αντίστοιχης αξίας,πάντα ευρώ.
Αφού τώρα ξεκινάς ας σε βοηθήσουμε να φτιάξεις συλλογή με ακυκλοφόρητα. Κλείσιμο ματιού
Μπραβο για την βοηθεια που δινεις στον μικρο συλλεκτη.... Χαμόγελο

Μικρε συλλεκτη μαθε απο τους παλαιοτερους του ειδους,μεγαλη ευκαιρια τα δωρεαν διδακτρα.... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
mikros sylekths
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 21


μην κοιτάς πίσω και συνέχισε


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 08, 2016, 08:20:00 μμ »

Σόρρυ φίλε,αλλά για αγορές,ανταλλαγές και τέτοια πρέπει να μεγαλώσω λίγο(δε χαίρομαι που το λέω αυτό😭😭😭).Μέχρι στιγμής μπορώ να αγοράζω από παζάρια ή να βρίσκω από τα ρέστα των αγορών μου.
Καταγράφηκε
mikros sylekths
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 21


μην κοιτάς πίσω και συνέχισε


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 08, 2016, 08:23:36 μμ »

Χωρίς να το λέω σαρκαστικά😊😊.Και εκτιμώ πολύ την προσφορά σου Χαμόγελο.Είσαι σωστός👍.
Καταγράφηκε
ΜΙΔΑΣ
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1367


Τυραννίς χρήμασι ...


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάρτιος 08, 2016, 08:31:24 μμ »

Κάνε το καλό και ρίχτο στο γιαλό.
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5190

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Μάρτιος 08, 2016, 08:32:37 μμ »

α) ότι χρειαστείς από βοήθεια, μην διστάσεις να τη ζητήσεις από το φόρουμ.
β) η ανταλλαγή που σου πρότεινα ήταν καθαρά προς όφελός σου. Κλείσιμο ματιού
γ) τα κέρματα που έχεις δεν είναι σπάνια ή δύσκολα.
δ) τα σπάνια και δύσκολα......συνήθως δεν θα τα βρίσκεις στα ψιλά από ρέστα. Κλείσιμο ματιού
γ) αν πραγματικά είσαι μικρός σε ηλικία,θα σου πρότεινα πάντα στις συναλλαγές σου να βρίσκεται
    και κάποιος ''μεγάλος'' κηδεμόνας,πατέρας μητέρα κλπ

Σου ζητώ προκαταβολικά συγνώμη αν σε κάποια με βρίσκεις ''out''!!!! Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο  
προσοχή λοιπόν στις αγορές σου. ο συλλεκτικός κόσμος ΔΕΝ είναι αγγελικά πλασμένος. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Μάρτιος 08, 2016, 08:35:38 μμ »

Να χαιρεσαι μικρε συλλεκτη που το λες και ακομη ποιο πολυ να χαιρεσαι τα νεανικα σου χρονια φιλε και να τα απολαμβανεις,ειναι τα ποιο αγνα και ομορφα χρονια μας Κλείσιμο ματιού ,ωρες ωρες μου ερχονται καποιες μυρωδιες ειτε απο βιβλια ειτε απο λουλουδια που με γυρνανε αυτοματα στα δικα μου παιδικα χρονια .Οταν ημουν παιδακι η μακαρια η προγιαγια μου ελεγε μια μαντιναδα που τοτε μικρος δεν την καταλαβαινα αλλα οσο πανε τα χρονια τι λεω και εγω

Αχι και να γιαγερνανε τα χρονια τρια ζαλα
και να το ξαναβυζανα τσι μανας μου το γαλα
καλη συνεχεια στην συλλογη σου η αρχη ειναι το ημισυ του παντος και να ξερεις οτι αν χρειαζεσαι κατι και μπορω ευχαριστως,καλο σου βραδακι Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5190

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Μάρτιος 09, 2016, 11:43:09 πμ »

Να χαιρεσαι μικρε συλλεκτη που το λες και ακομη ποιο πολυ να χαιρεσαι τα νεανικα σου χρονια φιλε και να τα απολαμβανεις,ειναι τα ποιο αγνα και ομορφα χρονια μας Κλείσιμο ματιού ,ωρες ωρες μου ερχονται καποιες μυρωδιες ειτε απο βιβλια ειτε απο λουλουδια που με γυρνανε αυτοματα στα δικα μου παιδικα χρονια .Οταν ημουν παιδακι η μακαρια η προγιαγια μου ελεγε μια μαντιναδα που τοτε μικρος δεν την καταλαβαινα αλλα οσο πανε τα χρονια τι λεω και εγω

Αχι και να γιαγερνανε τα χρονια τρια ζαλα
και να το ξαναβυζανα τσι μανας μου το γαλα
καλη συνεχεια στην συλλογη σου η αρχη ειναι το ημισυ του παντος και να ξερεις οτι αν χρειαζεσαι κατι και μπορω ευχαριστως,καλο σου βραδακι Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

+1
Γιώργη τα είπες μία χαρά!!!
Εχθες βιαζόμουν και δεν μπορούσα να γράψω περισσότερα. Και ο ''μικρός σλλέκτης'' θέλω να
πιστεύω ότι και έξυπνος είναι και προσεκτικός.
καλή αρχή στη συλλογή σου ''μικρέ συλλέκτη'' και να ξέρεις.........τα καλύτερα έρχονται!!!
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Μάρτιος 09, 2016, 11:49:40 πμ »

Να χαιρεσαι μικρε συλλεκτη που το λες και ακομη ποιο πολυ να χαιρεσαι τα νεανικα σου χρονια φιλε και να τα απολαμβανεις,ειναι τα ποιο αγνα και ομορφα χρονια μας Κλείσιμο ματιού ,ωρες ωρες μου ερχονται καποιες μυρωδιες ειτε απο βιβλια ειτε απο λουλουδια που με γυρνανε αυτοματα στα δικα μου παιδικα χρονια .Οταν ημουν παιδακι η μακαρια η προγιαγια μου ελεγε μια μαντιναδα που τοτε μικρος δεν την καταλαβαινα αλλα οσο πανε τα χρονια τι λεω και εγω

Αχι και να γιαγερνανε τα χρονια τρια ζαλα
και να το ξαναβυζανα τσι μανας μου το γαλα
καλη συνεχεια στην συλλογη σου η αρχη ειναι το ημισυ του παντος και να ξερεις οτι αν χρειαζεσαι κατι και μπορω ευχαριστως,καλο σου βραδακι Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

+1
Γιώργη τα είπες μία χαρά!!!
Εχθες βιαζόμουν και δεν μπορούσα να γράψω περισσότερα. Και ο ''μικρός σλλέκτης'' θέλω να
πιστεύω ότι και έξυπνος είναι και προσεκτικός.
καλή αρχή στη συλλογή σου ''μικρέ συλλέκτη'' και να ξέρεις.........τα καλύτερα έρχονται!!!

Αντε αφου τον Μαρκο τον βαφτισες και Γιωργη στειλε του και τον βαφτιστικο σταυρο να την κανεις καλη την δουλεια
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5190

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Μάρτιος 09, 2016, 01:02:26 μμ »

έχεις δίκιο βρε Μιχάλη μου, συγνώμη Μάρκο,το ξέρω άλλωστε ότι ο Μάρκος δεν παρεξηγεί!!
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Μάρτιος 09, 2016, 02:26:49 μμ »

έχεις δίκιο βρε Μιχάλη μου, συγνώμη Μάρκο,το ξέρω άλλωστε ότι ο Μάρκος δεν παρεξηγεί!!
Με τιποτα δεν παρεξηγω νονε μου Σαρκασμός Σαρκασμός φιλε Μιχαλη Ελληνα δεν θελω Σταυρο το θαυματουργο μελι του νονου ευχαριστως Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences